Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 2 din 39 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate 11 la 20 din 388

Subiect: Zile bune, zile NEbune :)

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    42

Implicit

...ma simt un pic mai bine acum[img]smileys/smiley2.gif[/img]...deci n-am inceput ziua chiar asa de rau[img]smileys/smiley4.gif[/img]

...lasa-i p-aia de la servici si hai sa inveselim putin[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Guest

Implicit

Sonia,tot ce am gasit cu TRANS SIBERIAN ORCHESTRA.E super dar nu o sa mai ascult....mult timp de acum in colo.O seara ca asta si pot sa ma duc.Acum ascult F. Sinatra sper sa-mi revin in 2 ore.

Guest

Implicit

Data înscrierii
    07.05.2005
    Posturi
    5.449
    Putere Rep
    29

Implicit

AdyC care era varianta fericita pentru tine ?! Una si buna sau toate odata ? [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Pisoivorba cantecului celor de la Directia 5 " Dac-ai sti "! [img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley1.gif[/img]sper sa nu ma muti la Matrimoniale[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

sa va explic...eu am citit declaratia de dragoste alui marcelini69 de dimineata si mi-a mers superOK toata ziua !!! [img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Timpul este de-o generozitate misterioasa.

Data înscrierii
    09.03.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    3.461
    Putere Rep
    31

Implicit

Mie nu numai ca imi merge pe dos, dar am si ghinioane in putinele zile pe an cand imi uit ceasul de mana acasa [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Zilele cand imi merge pe dos si fara sa imi uit ceasul acasa le consider pure coincidente [img]smileys/smiley36.gif[/img]
    Put your hand on a hot stove for a minute, and it seems like an hour. Sit with a pretty girl for an hour, and it seems like a minute. THAT'S relativity.
    Einstein

Data înscrierii
    01.06.2006
    Locație
    "The Spirit of America"
    Posturi
    2.964
    Putere Rep
    27

Implicit

I-am lasat, Pisoi!! I-as lasa definitiv citeodata!!!!

cris,Trans-Siberian Orchestra sint faini. I-as asculta oricind! Intr-adevar, muzica lor e foarte intensa.
    "Nu spera când vezi miseii * La izbânda facând punte, * Te-or întrece nataraii, * De ai fi cu stea în frunte; * Teama n-ai, cata-vor iarasi * Intre dânsii sa se plece, * Nu te prinde lor tovaras: * Ce e val, ca valul trece." Eminescu-Glossa

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    42

Implicit

Citat Postat în original de hazel
    .... cand imi uit ceasul de mana acasa [img]smileys/smiley4.gif[/img]

...mie ca sa-mi mearga bine cand imi uit ceasul ma orientez dupa soare[img]smileys/smiley2.gif[/img]...si de multe ori ma intorc acasa[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Guest

Implicit

Nu mai comentez despre Trans ca sunt buni de tot.Dar nu mai vreau.Acum am trecut la Harry Belafonte

Data înscrierii
    09.03.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    3.461
    Putere Rep
    31

Implicit

Pisoi,buna treaba cu soarele, darla mine nu tine neaparat de orientare, ca vorba aia, toti avem ceas la computere, in masini, sunt ceasuri peste tot. Dar tine asa de old habits, mi se pare ca nu imi va merge bine daca incalc cu jumatate de pas la stanga rutina diminetii [img]smileys/smiley36.gif[/img]Sunt sclava rutinei de dimineata, care include punerea ceasului la mana inainte sa ies din casa.

De ajuns sigur ajung acasa intotdeauna, a invatat masina drumul si ma duce singura [img]smileys/smiley36.gif[/img]
    Put your hand on a hot stove for a minute, and it seems like an hour. Sit with a pretty girl for an hour, and it seems like a minute. THAT'S relativity.
    Einstein

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    42

Implicit

...schimba rutina[img]smileys/smiley2.gif[/img]...dormi cu ceasul la mana[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Pagina 2 din 39 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Subiecte similare

1. Zile bune, zile NEbune :) [2]
    De Pisoi în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 84
    Ultimul post: 18.08.2012, 04:37
  2. Zile bune, zile NEbune :) (2)
    De Rebela în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 95
    Ultimul post: 18.06.2009, 04:36
  3. mai am 2 zile si va rog sa ma ajutati acu
    De kata_tel în forumul Vize imigrare, vize vizitator-Statele Unite/SUA/America
    Răspunsuri: 6
    Ultimul post: 09.10.2007, 23:47
  4. 3 zile,fericite...
    De nicoletamihaela în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 12
    Ultimul post: 09.09.2007, 07:52
  5. mai am cateva zile
    De Raul în forumul Vize imigrare, vize vizitator-Statele Unite/SUA/America
    Răspunsuri: 3
    Ultimul post: 02.12.2006, 21:49

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •