Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 1 din 4 123 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 33

Subiect: Ultimul mesaj

Data înscrierii
    18.06.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    2.574
    Putere Rep
    20

Implicit

Ultimul mesaj
    In Iunie2005 din intimplare navigind pe net am intrat pe acest forum si pot spune ca pe undeva am devenit addicted.
    Am raspuns in acest timp la multe mesaje incercind sa ajut pe cei noi veniti sa inteleaga mai bine <st1:country-regi&#111;n w:st="&#111;n"><st1:place w:st="&#111;n">America</st1:place></st1:country-regi&#111;n> din multe puncte de vedere.
    Am facut toate astea complet dezinteresat in scopul de a ajuta cu buna credinta ( in a good faith), uneori e drept in putine instante, am constatat ca ajutind pe cineva, am defavorizat pe altcineva. Nu as vrea sa intru in amanunte desi acestea au fost uneori mentionate unor prieteni forumisti.
    Stiu cit de greu si nu am uitat cit de greu a fost inceputul meu in Lumea Noua, unde a trebuit sa inving situatii extreme de dificile

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    42

Implicit

[img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img]...n-am cuvinte sa-mi exprim regretul pt decizia luata, totusi tu sti ce e mai bine pt tine, familie si cariera[img]smileys/smiley2.gif[/img]...cu toate regretele mele canu o sa te mai vad pe forum, consider un lucru bun ...sil-as compara cu "lasat-ul de fumat"[img]smileys/smiley2.gif[/img]

...chiar daca nu te cunosc personal, euunul mi-am dat seama inca de cand am devenit membru pe forum ca esti un om minunat in care poti avea intotdeauna inceredere, iar sfaturile tale au fost folositoare[img]smileys/smiley4.gif[/img]

succes in viata personala[img]smileys/smiley32.gif[/img]...dar de mine tot nu scapi chiar daca iti schimbi si numerele de telefoane[img]smileys/smiley36.gif[/img]

...numai bine, si cu siguranta camulti dintre noi o sa-ti ducem lipsa[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Data înscrierii
    06.04.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    138
    Putere Rep
    15

Implicit

[img]smileys/smiley19.gif[/img]

multumim GNChicago

eu cel putin am primit unele sfaturi de la tine care mi-au fost de folos,

sper sa revii cat mai repede...am apreciat postarile facute de catre tine si cred ca esti o pierdere pt acest forum,dar fiecare isi alege drumul in viata

sa ai parte numai de bucurii

numai bine'

Mihai

multumesc inca o data
    M-am trezit luni si m-am gandit marti sa ma duc miercuri la munca...
    Cand am vazut joi ca vine vineri ... ce puteam sa mai caut sambata la
    munca daca duminica e zi libera ?

Data înscrierii
    06.04.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    138
    Putere Rep
    15

Implicit

pisoi cred ca am postat in acelasi timp.....

cam seamana ce am scris[img]smileys/smiley36.gif[/img],ma gandesc ca la faza cu scapatul te referai ca cine iti mai da tie visinata[img]smileys/smiley4.gif[/img]
    M-am trezit luni si m-am gandit marti sa ma duc miercuri la munca...
    Cand am vazut joi ca vine vineri ... ce puteam sa mai caut sambata la
    munca daca duminica e zi libera ?

Guest

Implicit

never say never, gnc...you never know what will happen tomorrow, so...

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.489
    Putere Rep
    10

Implicit

GNC, consider o mare pierdere pentru acest forum retragerea ta, dar iti inteleg hotararea si sunt convins si de acord ca afacerile si viata personala si de familie sunt mult mai importante decat orice forum. Norocul meu este ca ne putem intalni la cate o bere si o palinca din cand in cand, situatii cand iti voi prezenta un raport al ultimelor discutii mai importante de pe forum.

Stiu ca mai devreme sau mai tarziu te vei intoarce, asa ca o sa consider ca ai plecat intr-o vacanta mai prelungita, de unde te asteptam sa vii iarasi cu tolba plina de poze.

O sa-ti simtim lipsa si te asteptam, indiferent de cat va dura. A fost o adevarata placere sa te am pe acest forum.[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley31.gif[/img]

Data înscrierii
    12.12.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    625
    Putere Rep
    14

Implicit

asa am spus si eu si tot mai revin...(imi place sectia ai de glume)

Data înscrierii
    27.02.2006
    Locație
    United States
    Posturi
    127
    Putere Rep
    14

Implicit

have a good life GNC.........si multumim de gustul dulce de visinata care l-ai lasat pe forum [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Data înscrierii
    04.07.2006
    Locație
    United States
    Posturi
    192
    Putere Rep
    14

Implicit

[img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]..asha este starea mea de spirit. ma bucur ptr. tine shi in acelashi timp imi pare rau, caci acestui Forum o sa-i lipsesca informatzii pretzioase pe care tu le-aipus la dispozitziecu atita generozitate[img]smileys/smiley32.gif[/img]. avem de altfel shi echipa "ADMIN" care este formidabila dar nu ne prisoseai nici tu. ashtept cu nerabdare sa apari din nou pe Forum cu....o ultima productzie de "vishinata" imbunatatzita[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]. sa ne vii inapoi, te ashteptam cu drag[img]smileys/smiley31.gif[/img].

p.s. multe din sfaturile tale mi-au fost de ajutor shi am putut sa impartashesc shi cu altzi romani cu bucurie.
    ..cele mai neashteptate suprize le potzi avea numai de la cei pe care-i consideri prieteni!

Data înscrierii
    14.03.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    663
    Putere Rep
    15

Implicit

ce vremuri ... ce visinata .. am supt cat am putut din ea .. doar sorin imi mai facea concurenta

oricum eu sunt unul dintre cei pe care G i-a ajutat cel mai mult, incepand de cand am venit prima oara in chicago vara trecuta, si apoi in iarna, si in continuare. multumim pt tot! [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Pagina 1 din 4 123 ... UltimulUltimul

Subiecte similare

1. Ultimul mesaj al lui bleksi
    De sorin în forumul Arhiva de subiecte
    Răspunsuri: 43
    Ultimul post: 29.01.2015, 16:31
  2. ultimul cuvant.
    De FidelKatzo în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 17
    Ultimul post: 08.01.2010, 10:50
  3. Panarama in ultimul hal!
    De în forumul Politica,politicieni,guvern,administratie locala