Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 1 din 10 123 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 100

Subiect: Admin, pareri, discutii, clarificari...

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    42

Implicit

...am deschis acest topic pentru a muta unele mesaje pro-contra adresate administrarii acestui forum, si in acelasi timp si pentru alte comentarii si/sau clarificari

...sper sa ne acordati atentiacuvenita, in dorinta de a pastra o atmosfera armonioasa si de prietenie

mutumim

Data înscrierii
    27.02.2006
    Locație
    United States
    Posturi
    127
    Putere Rep
    14

Implicit

WebMaster,.............cenzurezi,tai si spanzuri la libera ta alegere aici dupa cate vad eu.......si tocmai credeam ca e un anunt la subiect care ma interesa si pe mine dar nu am priceput o boaba din cauza excesului tau de zel

Continua asa si o sa ramai singur pe forumul asta

Wish you the best

Guest

Implicit

da si eu vad ca webmaster raspunde ffff sec si cenzureaza tot. este cumva robot? ca nu pare a avea nimik omenesc in el.

Parca ar fi un policeman. Mie imi e frica de el.

Data înscrierii
    27.02.2006
    Locație
    United States
    Posturi
    127
    Putere Rep
    14

Implicit

Citat Postat în original de AdyC
    da si eu vad ca webmaster raspunde ffff sec si cenzureaza tot. ste cumva robot? ca nu pare a avea nimik omenesc in el.
    Parca ar fi un policeman. Mie imi e frica de el.
    LOL AdyC,l-ai mirosit ,si faptul ca "n-are nimik omenesc in el " il face automatMILITIAN ...nothing scary though, asta stie asta face omu', nu-i poti cere mai mult

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.508
    Putere Rep
    10

Implicit

Domnilor, va propun sa asteptati si explicatiile de la webmaster in legatura cu mesajele editate si sa nu faceti comentarii inutile.

Multumesc pentru intelegere!

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    42

Implicit

darie si AdyC, pe acest forum nu este nimeni "militian" iar intentia noastra nu este de a cenzura mesajele voastre decat daca este necesar...iar daca nu intelegeti conduita stipulata (Terms and Conditions) la inscrierea pe Romanian-Portal Forum, aveti libera alegere sa va exprimati "cugetarile" pe alte forumuri

...nu este cazul sa va alarmati...nu vom duce lipsa de vizitatori

p.s. ...eu unul nu dau prea multe avertismente...procedez in consecinta

...o sa mut aceste comentarii la offtopic

Data înscrierii
    08.12.2003
    Posturi
    162
    Putere Rep
    10

Implicit

Avand in vedere faptul ca in viata reala (dar NU neaparat) absolut toata lumea intelege si respecta drepturile constitutionale la libera exprimare, veti accepta si replica mea la cele prezentate de voi.

AdyC, personal, nu am fost, NU SUNT si nici nu voi fi la UMAN.

darie, sugerezi ca am incalcat o regula, eu spun ca nu vad nici macar o clauza.. La tine ori este cenzura ori nu.. nu vezi celelalte nuante. Nu vezi decat 0 si 1 (logical data type) .. IF...ELSE...ENDIF.. Totusi, traiesti.. totusi, traim intr-o societate iar uneori este nevoie si de o doza de "cenzura". Sunt reguli simple, nu sunt anormale, nu sunt exagerate. ADEVARATA cenzura, se practica in multe state, fiind impuse in anumite circumstante din varii motive. Desigur, autocenzura este de preferat sa se faca mai intai..

UTILIZATORII nu au dreptul de a transmite un continut ce poate fi INTERPRETAT in orice instanta, LEGAL.

Rolul si DATORIA mea este de a ANTICIPA si PROTEJA drepturile de proprietate al domeniului romanian-portal.com, al proprietarului, pentru a EVITA anumite urmari NEPLACUTE.

De asemenea, INTERZICEM cu desavarsire cuvintele ce sunt egale cu "drogheaza-te". Pana la urma, INTREAGA ECHIPA este aici pentru a stabili limita BUNULUI SIMT iar aceasta limita este diferita la oricare 2 persoane in functie de caracter, educatie, s.a.m.d.

Inainte de incheiere, am sa-mi incalc totusi principiul de a NU ma justifica si am sa precizez ca:

1. am editat topicul lui CristianT fiindca a transmis un continut ce este INTERZIS prin LEGE (transmiterea nepermisa a proprietatii intelectuale) dar, inainte de a face edit, l-am contactat in privat pentru ca a DEMONSTRAT ca este O VALOARE a acestui FORUM, ca este O PERSOANA DEOSEBITA. Apreciez si RESPECT PERSOANELE CEREBRALE;

2. am corectat un post al lui APEX care necesita acest lucru DAR.. daca pana acum, la rugamintea acestuia nu a putut fi posibil, s-a datorat faptului ca editarea respectiva a fost obositoare, cat si pentru ca in momentul de fata, INTREAGA ECHIPA RomanianPortal, depune un efort supra-omenesc pentru a ANTICIPA si ADUCE cat mai curand posibil, schimbari radicale ale acestui DOMENIU, AVANTAJE rezervate EXCLUSIV MEMBRILOR ACESTUI FORUM (DOMENIU);

3. NU permitem cuvinte ce pot fi interpretate ca acest FORUM poate fi confundat cu un domeniu de licitatii;

4. pe acest thread, am editat UN SINGUR CUVANT, dar am lasat SUBSTANTA IDEILOR. Acele "***" priviti-le ca pe bip-urile de cenzura folosite de Televiziuni si pe care SUNT FERM CONVINS ca le acceptati;

5. ceea ce nu stiti, este ca Ambasada SUA, este cu ochii pe acest FORUM iar faptul ca in ultima perioada, persoanele care chiar MERITA, nu obtin VIZA, se datoreaza VOUA, celor care POSTATI FARA SA ANALIZATI.

CA FAPT DIVERS:

Cuplul Bounce & Burner ne spune ca : Cenzura este buna dar ei nu ne spun cat de mult poate afecta substanta.

Guest

Implicit

webmaster..niste acuze cam tari..ai ceva dovezi sau le scoti din burta?..vad ca te justifici in "legalitatea" faptelor tale... dar nu vad dovezile..esti angajat la ambasada, sau ai dovezi de la ei?..sau asta e raspunsul pe refuzul de viza.."din cauza postariilor pe forumul,...nu-ti dam viza!"

Data înscrierii
    08.12.2003
    Posturi
    162
    Putere Rep
    10

Implicit

Ai libera alegere de a crede ce vrei.

Pesonal, nu dau "doi bani" pe parerile nimanui.

Guest

Implicit

nici nu ma asteptam, dupa parerile exprimate mai sus..nu uita..puterea corupe!

Pagina 1 din 10 123 ... UltimulUltimul

Subiecte similare

1. pentru sorin admin
    De hantirea în forumul Cautare persoane - Anunturi, intrebari, raspunsuri, sfaturi
    Răspunsuri: 4
    Ultimul post: 09.05.2008, 20:28
  2. Multumiri...pt. Admin
    De în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Ultimul post: 29.10.2006, 03:40
  3. Admin- va rog modificati!
    De în forumul Vize imigrare, vize vizitator-Canada-Montreal-Quebec
    Ultimul post: 23.09.2006, 01:47
  4. Pareri, opinii, discutii
    De sorin în forumul Matrimoniale, prietenii, flirturi, intalniri, vrajeli