Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 10 din 10 PrimulPrimul ... 8910
Rezultate 91 la 100 din 100

Subiect: Admin, pareri, discutii, clarificari...

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.491
    Putere Rep
    10

Implicit

probabil ca atunci cand s-a creat acel sub-forum, s-au omis niste setari. in functie de masura pe care o vom lua pentru viitor, de a face modificari pe acest forum, sau a mutat totul pe o alta platforma, conditionat si de existenta unui webmaster pe termen lung, vom face ceva, in legatura cu acest aspect. pana atunci, daca e vreo urgenta, va editez eu mesajele pe acel sub-forum.

Data înscrierii
    20.06.2007
    Locație
    44°27'13.39"N , 26° 5'14.92"E
    Posturi
    1.358
    Putere Rep
    20

Implicit

sal

primesc niste linkuri pe mail ..din forum ..aveti probleme ??? sau conturile au ???

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.491
    Putere Rep
    10

Implicit

a fost o problema ieri si probabil ca toti au primit acele emailuri.

Data înscrierii
    18.02.2006
    Locație
    Romania
    Posturi
    3.088
    Putere Rep
    35

Implicit

Sorine de cele mai multe ori cand accesez pagina forumului imi apare "service unavailable "..desi nu m-a loghez aproape zilnic citesc portalul ...ce se intampla cu forumul? ne poti zice ?...imi cer scuze pentru acest mesaj ,poate e de la compul meu ?

"Numai cu inima poti vedea ceea ce este invizibil pentru ochi"
    Antoine de Saint-Exupery

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.491
    Putere Rep
    10

Implicit

Lonia, ce ti-e si cu telepatia asta. Tocmai ma pregateam sa scriu un mesaj in legatura cu aceasta situatie.
    In ultimul timp, apare destul de des mesajul

Data înscrierii
    18.04.2006
    Locație
    Canada, Toronto
    Posturi
    4.438
    Putere Rep
    39

Implicit

a mai scris si mihaela75 pe undeva ca primeste in disperare instiintari pe email la fiecare postare de pe forum, si la mine a luat-o razna, s-a pus de cateva zile sa ma instiinteze, desi e prima data de cand sunt pe acest forum, am editat din setarile profilului sa nu-mi mai trimita si el tot imi trimite, poate nu-s singura, ce sa-i fac, imi vine sa apas butonul de spam dar nu vreau sa fac necazuri forumului, sorine? mai asteptam un timp, e doar o defectiune?

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.491
    Putere Rep
    10

Implicit

in afara de a va sugera la toti sa dezactivati acesta optiune de a primi notificari pe email, nu stiu ce sa va spun. si mie mi se intampla acum sa primesc aceste emailuri, desi pana acum nu le primeam, dar eu vreau sa le primesc si nu ma plang e posibil sa fie doar la cei care au adrese de Yahoo si care nu primeau asa ceva inainte. am rugar webmasterul sa se uite si sa raspunda aici.

indiferent de raspuns, as acum am mai spus, planul e ca acest forum sa fie mutat pe o alta platforma in curand, asa ca odata si odata tot scapati de mesajele alea.

p.s. nu cred ca ma poate raporta cineva pentru spam, pentru ca exista optiunea de "unsubscribe" prin simplul fapt ca va puteti sterge adresa de email de la profil

Data înscrierii
    20.06.2007
    Locație
    44°27'13.39"N , 26° 5'14.92"E
    Posturi
    1.358
    Putere Rep
    20

Implicit

sal

am primit niste notificari aiurea ...mi-am ras din profil mail s-ar putea sa nu mai vina

bye

Data înscrierii
    15.04.2008
    Locație
    .
    Posturi
    436
    Putere Rep
    0

Implicit

Si eu primesc...dar mie imi place..ma simt important...eu nu vreau sa se desfinteze optiunea...E-mailul meu era mereu gol....astazi am primit 19...e asa bine.

Data înscrierii
    18.04.2006
    Locație
    Canada, Toronto
    Posturi
    4.438
    Putere Rep
    39

Implicit

deci e o mica defectiune, asta voiam sa aflu dar hey, sorine, ce tot vorbesti acolo, nu am de gand sa te raportez pe tine pt spam, eu am spus ca aveam de gand sa fac asta doar sa inteleaga email ul meu si sa nu lemai trimita in inbox, pt ca 19 emailuri e cum e dar cand ai cate 40 nu iti mai pica bine deloc... dar chiar si asa, m-am gandit inainte la forum si apoi la mine, de aceea am venit aici sa-ti cer parerea.

e o defectiune si avem rabdare pana se rezolva dar nu m-a multumit deloc solutia data de tine ca sa ne stergem adresa de email din profil, eu una vreau sa fiu notificata numai cand am pm uri, asa am setat si fiind optiunea forumului vreau sa beneficiez de ea, daca nu cer prea mult.

Pagina 10 din 10 PrimulPrimul ... 8910

Subiecte similare

1. pentru sorin admin
    De hantirea în forumul Cautare persoane - Anunturi, intrebari, raspunsuri, sfaturi
    Răspunsuri: 4
    Ultimul post: 09.05.2008, 20:28
  2. Multumiri...pt. Admin
    De în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Ultimul post: 29.10.2006, 03:40
  3. Admin- va rog modificati!
    De în forumul Vize imigrare, vize vizitator-Canada-Montreal-Quebec
    Ultimul post: 23.09.2006, 01:47
  4. Pareri, opinii, discutii
    De sorin în forumul Matrimoniale, prietenii, flirturi, intalniri, vrajeli