Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 9 din 10 PrimulPrimul ... 78910 UltimulUltimul
Rezultate 81 la 90 din 100

Subiect: Admin, pareri, discutii, clarificari...

Data înscrierii
    09.03.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    3.461
    Putere Rep
    31

Implicit

Pai nu ma deranjeaza. Doar nu e online banking ca sa ii strang de gat daca nu merge. Sigur ca pot sa revin.

Sorin, daca e "one time investment" as dori sa contribui si eu cu o particica. Nu de alta dar abuzez forumul asta de niste ani buni si merita saracu un pic de investitie din partea mea, la cat am scos sufletul din el.

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.508
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de hazel
    Sorin, daca e "one time investment" as dori sa contribui si eu cu o particica. Nu de alta dar abuzez forumul asta de niste ani buni si merita saracu un pic de investitie din partea mea, la cat am scos sufletul din el.
    hazel, esti o adevarata doamna, ca de obicei. consider ca nu e nevoie si ma voi descurca singur. voi face "sapaturi" pentru a gasi un plan de "hosting" mai bun, eventual voi renegocia cu cei la care sunt acum. retin propunerea si voi apela daca va fi nevoie. oricum, pentru oricine vrea sa faca donatii pentru acest website, nu trebuie decat sa faceti click pe butonul "pay pal donate", care e vizibil pe orice pagina a Romanian-Portal.

Data înscrierii
    18.04.2006
    Locație
    Canada, Toronto
    Posturi
    4.438
    Putere Rep
    39

Implicit

de fapt si pe cinstite, mi-am pierdut si eu cateva mesaje pt ca scriam direct pe forum, si am obiceiul sama mai si plimb prin casa cat timp sunt logata, cu probleme mai urgente sau nu prea si, cand credeam eu ca am terminat mesajul , apasam post reply si ghici, tocmai atunci nu mergea forumul, ia de-ti aminteste, fifi, ce-ai mai vrut sa spui si cum anume daca poti...

stiu ca sorin a spus in multe randuri ca mesajul pe care intentionam sa-l postam pe forum e bine sa-l scriem intr-un program tip Microsoft word sau notepad, stiu ca e bine ce a spus el, dar cine asculta sfaturi bune?! eu una tot la fel fac.

dar am gasit o metoda, a lenesului ca mine esti logat, scrii la mesaj cateva minute, o ora, te plimbi prin casa sau pe langa casa si cand te intorci, daca vrei sa trimiti mesajul, ca sa fii sigur ca nu e forumul blocat, mai deschizi inca o pagina de internet, te duci la forum si daca pagina se deschide, inseamna ca apele sunt limpezi, forumul merge, dai "send" fuga si la mesajul tau si ai scapat de-o grija.

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.508
    Putere Rep
    10

Implicit

daca nu vrei sa mai scrii intr-un document word sau notepad, inainte de a apasa pe butonul "post reply", selecteza textul si apoi CTRL+C si in caz de forumul nu functioneaza in acele secunde, cand isi revine doar pui cursorul unde voiai sa postezi si apoi CTRL+V, pentru ca textul a fost salvat in prealabil si il vei posta fara probleme.

Data înscrierii
    25.11.2007
    Locație
    United States
    Posturi
    59
    Putere Rep
    12

Implicit

man de ce mai aveti suspendari daca nu le folositi? Daca nu va place ce scriu, fine, dati cu suspendari (cind vine ban-ul ala definitiv? hahaha) dar nu imi stergeti mesajele pentru ca va injur! Ce dreaq, nu mai poate omul sa spuna ca virgula credinciosii sunt niste fiinte ordinare, excroci nesimtiti cu mintea-n nori, mizerabili cocosati ahtiati dupa bani si onoare sa zica lumea ca au caracter si pile in cer...come on...imi este sila de ei si suspendati-ma de tot in loc sa imi stergeti mesajele. Va este frica de argumente hahahah o sa va dea dumenzeu medalii ca stergeti mesajele ce il arata a ce e: vis frumos si magnet de lichele.

De cei trei stooges care vor sa fie presedintii nu pot sa postez, de pramatiile credincioase nu pot sa postez...ok ma conformez. Afisati la loc de cinste:

ce tara minunata cu oameni minunati si dumnezeu minunat si ce uda este apa...vai...ce as culege flori chiar acum hahahah si tu draga? Da? Si eu. Buna ziua. Astea-s mesajele ce le vreti? Huo!

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.508
    Putere Rep
    10

Implicit

doru, daca ai unele frustrari care apar din diverse motive, nu ti le varsa pe forum. de o buna bucata de vreme, ma ocup doar eu de forum (nu stiu sigur daca Pisoi va mai intra) si stiu sigur ca nu ti-am sters nici un mesaj. ceea ce spui mai sus e o jignire la adresa mea. te rog sa spui ce mesaj, pe ce topicsi cand ti-a fost sters. si ca sa raspund la intrebarea ta, da, se dau suspendari definitive, atunci cand e cazul.

p.s. dupa ce consideri ca ai terminat de postat, verifica sa vezi daca intr-adevar mesajul tau a fost postat si apoi da cu bata.

Data înscrierii
    30.04.2006
    Posturi
    1.474
    Putere Rep
    20

Implicit

Nu stiu de ce cateodata imi apare fontul mai mare decat il selectez. In principiu verific inainte de a posta cu preview post si imi apare ca totul este ok. Acum cand am accesat forumul de la alt calculator am observat diferentele de scris. Ideea este ca nu am scris voitmai multe marimi de font la ultimele doua postari de pe topicul " Imbogatirea culturii generale".

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.508
    Putere Rep
    10

Implicit

lara_iulia, avand in vedere ca ti s-a intamplat doar tie, acesta intareste banuiala mea ca totul se trage de la setarile computerului pe care-l folosesti. forumul nu are cum sa deformeze scrisul.

Data înscrierii
    07.05.2005
    Posturi
    5.449
    Putere Rep
    29

Implicit

doar o intrebare...
    am incercat Chat-ul si nu fuctioneste
    sa-mi fi pierdut eu indemanarea?

Data înscrierii
    07.05.2005
    Posturi
    5.449
    Putere Rep
    29

Implicit

doar o parere, urmata de o intrebare...parerea rezulta dupa o postare oarecare pe subforumul Despre Romania si despre romani-forum general
    intrebarea:
    de ce nu am boton de edit la acest subforum si daca as putea beneficia de el pe viitor ?

Pagina 9 din 10 PrimulPrimul ... 78910 UltimulUltimul

Subiecte similare

1. pentru sorin admin
    De hantirea în forumul Cautare persoane - Anunturi, intrebari, raspunsuri, sfaturi
    Răspunsuri: 4
    Ultimul post: 09.05.2008, 20:28
  2. Multumiri...pt. Admin
    De în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Ultimul post: 29.10.2006, 03:40
  3. Admin- va rog modificati!
    De în forumul Vize imigrare, vize vizitator-Canada-Montreal-Quebec
    Ultimul post: 23.09.2006, 01:47
  4. Pareri, opinii, discutii
    De sorin în forumul Matrimoniale, prietenii, flirturi, intalniri, vrajeli