Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 1 din 9 123 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 85

Subiect: Cupa UEFA

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.520
    Putere Rep
    10

Implicit

Joi 14 Septembrie 2006 vor avea loc meciurile din primul tur al cupei UEFA, in care echipele noastre sunt Dinamo si Rapid. Iata meciurile:

Skoda Xanthi

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.520
    Putere Rep
    10

Implicit

Dupa bucuria oferita de victoria Stelei la <st1:City w:st="&#111;n"><st1:place w:st="&#111;n">Kiev</st1:place></st1:City> (4-1 cu Dinamo Kiev). acum a venit timpul sa tinem pumnii pentru Rapid si Dinamo, care vor juca meciurile <st1:State w:st="&#111;n"><st1:place w:st="&#111;n">maine</st1:place></st1:State> tur. Sa speram ca ambele echipe vor obtine inca din tur rezultate linistitoare, care sa le permita avansarea in turul urmator.

Guest

Implicit

Ce e cu Skoda Xanthi aia? e din Cehia ca acolo se face parca Skoda?

Guest

Implicit

Din Grecia. A fost cumparata echipa de Skoda/VW, un fel de FC Arges la noisi pare ca e singura care pune probleme granzilor Olympiakos,Panathinaikos si AEK Atena.

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.520
    Putere Rep
    10

Implicit

Precizar in ceea ce ma priveste:
    1. <LI class=Ms&#111;normal style="MARGIN: 0in 0in 0pt; mso-list: l0 level1 lfo1; tab-stops: list .5in">In meciurile internationale sunt si stelist si rapidist si dinamovist.
      <LI class=Ms&#111;normal style="MARGIN: 0in 0in 0pt; mso-list: l0 level1 lfo1; tab-stops: list .5in">In meciurile de campionat nu sunt nici stelist, nici rapidist, nici dinamovist.</LI>

Declaratii ale lui Borcea (care dupa parerea mea strica cel mai tare imaginea lui Dinamo) si Gigi Becali, care are o gandire fotbalistica mult mai profunda totusi decat Borcea:

Borcea:

Data înscrierii
    14.03.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    663
    Putere Rep
    15

Implicit

dinamo poate fi vazut live pe www.apropo.ro

later edit: http://live.apropo.ro/

Guest

Implicit

Sut superb Pulhac 3-4 ..cred ca m-a auzit toti vecinii[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Guest

Implicit

Punct final si Dinamo castiga cu 4-3 in Grecia dupa ce a condus cu 3-1,o meteahna de-a noastra mai veche de a ceda initiativa tocmai cand tre sa fortam mai tare. Un joc frumos , adversar nervos si un arbitru de tusa foarte prost[img]smileys/smiley36.gif[/img],nu mi-am luatliber degeaba ,si bine ca am castigat 3 puncte si avem prima sansa la calificare. Sper din tot sufletul sa castige si Rapid si sa se completeze o alta saptamana perfecta a fotbalului romanesc in Europa.

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.520
    Putere Rep
    10

Implicit

Felicitari Dinamo! Slava Domnului ca au castigat, ca nu stiam ce sa mai cred, cand de la 1-3 s-a ajuns la 3-3. Trei puncte sunt trei puncte si probabil ca o sa-i bata pe greci si in retur.
    Unde ai vazut meciul Claudiu si cum a fost calitatea transmisiei, sa se stie pentru viitor?

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.520
    Putere Rep
    10

Implicit

Rapidul a batut acasa cu 1-0. Scor

Pagina 1 din 9 123 ... UltimulUltimul

Subiecte similare

1. Cupa Romaniei la fotbal, editia 2009-2010 – program, meciuri, rezultate
    De sorin în forumul Pro Sport-Discutii despre Sport-Stiri,rezultate,pronosticuri
    Răspunsuri: 8
    Ultimul post: 27.05.2010, 09:03
  2. Cupa UEFA
    De sorin în forumul Pro Sport-Discutii despre Sport-Stiri,rezultate,pronosticuri
    Răspunsuri: 27
    Ultimul post: 06.10.2007, 07:16
  3. UEFA pe dos
    De în forumul Pro Sport-Discutii despre Sport-Stiri,rezultate,pronosticuri
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 19.06.2006, 21:44
  4. TENIS Cupa Davis
    De GNChicago în forumul Pro Sport-Discutii despre Sport-Stiri,rezultate,pronosticuri
    Răspunsuri: 7
    Ultimul post: 11.02.2006, 17:06
  5. Cupa Davis
    De Laura în forumul Comunitatea romaneasca din West
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 25.01.2006, 10:36

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •