Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 30

Subiect: Pareri, opinii, discutii

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.508
    Putere Rep
    10

Implicit

S-ar parea ca vizitatorii nostri sint cam timizi in acest forum, de aceea le propunem niste subiecte de discutii care nu implica neaparat measje de genul

Guest

Implicit

parerea mea este ca se merita sa folosesi astfel de servicii, atita timp cit toate informatiile sint private si persoanele se pot cunoaste direct numai dacade comun acord. nu vad motive de retinere, daca totul este confidential.

curiosu Guest

Implicit

de acord, mi se pare normal sa folosesti astfel de servicii daca te simti prea singur(a) si nu gasesti nicaieri "consolare"[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Guest

Implicit

eu unul n-as folosi astfel de servicii....prefer metodele vechi si de cind lumea, cind intri in vorba cu cineva, schimbi impresii, urmaresti reactia partenerei(lui) de discutie, etc. e mai palpitant decit ce face calculatorul [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Data înscrierii
    26.02.2004
    Locație
    United States
    Posturi
    6
    Putere Rep
    0

Implicit

Ce ziceti sa se creeze un thread unde useri sa posteze pozele lor.

Guest

Implicit

Sorin,

Singurul lucru care e gresit in mesajul de genul "singur in LA, caut jumatate pentru petrecerea timpului liber

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.508
    Putere Rep
    10

Implicit

Stere, apropo de posibilitatea de a posta poze (probabil la forumul de matrimoniale te referi [img]smileys/smiley2.gif[/img]) vom studia problema si vom lua o hotarire in scurt timp.

Lisa, responsabilitatea pentru orice mesaj postat aici apartine numai si numaipersoanei care-l posteaza si eu nu ma voi amesteca in ce posteaza si infelul de a formula un mesajde catre un forumist(a) atita timp cit nu contravine regulilor si exprimarea e decenta. Oricum exista si "privat messenger" disponibil pe acest forum, asa caforumistii pot discuta si intre ei direct orice doresc [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Guest

Implicit

Sorin,

Eu inteleg neutralitatea ta si o respect[img]smileys/smiley17.gif[/img], doar faceam observatii

Guest

Implicit

pai probabil ca pretul vine pe privat, desi nu vad de ce trebuie neaparat sa plateasca daca omul se bazeaza[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Guest

Implicit

era o vorba:

incaleca si ........

descaleca si du-te!

in situatia asta correcta intrebarea: si banul????

dar din pacate mai sunt si alte situatii in care banul nu e in stare sa faca nimic si atunci e mai greu...

Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul

Subiecte similare

1. Admin, pareri, discutii, clarificari...
    De Pisoi în forumul Sugestii, critici, pareri - parerea ta conteaza / Feedback
    Răspunsuri: 99
    Ultimul post: 19.07.2008, 14:28
  2. COM INVEST opinii!?
    De Verrutza în forumul Vize imigrare, vize vizitator-Statele Unite/SUA/America
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 01.06.2007, 02:38
  3. Formatorii de opinii....
    De Loniia în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 24.10.2006, 21:22
  4. Nevoie de opinii si sfaturi
    De alina_24 în forumul Vize imigrare, vize vizitator-Statele Unite/SUA/America
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 04.10.2006, 11:24
  5. opinii pro- contra
    De ancad în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 4
    Ultimul post: 24.02.2005, 21:36

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •