Follow RomanianPortal on Twitter       
Rezultate 1 la 4 din 4

Subiect: prietenii-matrimoniale

Data înscrierii
    25.01.2006
    Locație
    United States
    Posturi
    6
    Putere Rep
    0

Implicit

m-am gindit sa pun acest topic pentru romanii din houston care vor sa se intilneasca unii cu altii, eu sint casatorit cu o cajun lady(louisiana) si sint fericit,nu recomand la nimeni fete din romania caci abia m-am intors de 1 zi si m-am speriat ce am intilnit acolo[img]smileys/smiley39.gif[/img]

Data înscrierii
    07.05.2005
    Posturi
    5.449
    Putere Rep
    29

Implicit

marcelorotruck...

...doctore, daca nu ai fi asa de speriat ti-as spune ca astaseamana areclama agresiva [img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

ps cine stie pe unde ai umblat si tu !?...cine stie ce inseamna pentru tine fericirea !?[img]smileys/smiley75.gif[/img]...daca este asa, bafta in continuare !...[img]smileys/smiley20.gif[/img]
    Timpul este de-o generozitate misterioasa.

Data înscrierii
    25.01.2006
    Locație
    United States
    Posturi
    6
    Putere Rep
    0

Implicit

ma refer la noua generatie de fete[img]smileys/smiley18.gif[/img],nu la cele "old-school" eu sint in virsta de 34 si ma consider "old-school" cu principii si moral,tineretul de azi traieste foarte imoral[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Guest

Implicit

@ angeline, din pacate.. marcel are dreptate.[img]smileys/smiley6.gif[/img] este purul adevar.

Subiecte similare

1. matrimoniale
    De SIMONA4 în forumul Matrimoniale, prietenii, flirturi, intalniri, vrajeli
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 18.07.2008, 22:15
  2. matrimoniale
    De maria borta în forumul Matrimoniale, prietenii, flirturi, intalniri, vrajeli
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 28.05.2008, 04:19
  3. Matrimoniale
    De cos_raq în forumul Matrimoniale, prietenii, flirturi, intalniri, vrajeli
    Ultimul post: 16.05.2008, 17:52
  4. MATRIMONIALE
    De danl în forumul Afaceri /Anunturi de Publicitate - SUA, Canada, Uniunea Europeana, Australia, Noua Zeelanda, Romania
    Ultimul post: 19.03.2006, 00:30
  5. matrimoniale
    De dariabalet în forumul Toronto si suburbii- Ontario- Romani, Comunitatea Romaneasca
    Ultimul post: 30.11.2005, 01:11

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •