Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 25

Subiect: Oferta de munca si cazare in California .

Data înscrierii
    06.01.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    41
    Putere Rep
    0

Implicit

DA, oferim de munca si cazare celor care sunt noi veniti si care intradevar sunt seriosi si doresc cu adevarat sa munceasca. Intotdeauna cautam oameni seriosi si dornici sa lucreze in statul California.

Mihai

mike226908@yahoo.com
    Ultima modificare făcută de sorin; 24.03.2014 la 14:51.

Data înscrierii
    26.02.2005
    Locație
    Romania
    Posturi
    49
    Putere Rep
    0

Implicit

salut!

impreuna cu sotul si copilasul nostru ne dorim ft mult sa ajungem in State sa muncim in primul rand si sa ne stabilim undeva ne intereseaza oferta ta ,am trimis la loterie dar nu stiu inca rezultatul poate ai auzit ca Bush e in Europa acum si a zis ca vrea sa ridice viza de la romani , si daca vom avea unde verde venim cat mai repede posibil , nu imi place sa ma caracterizez sa ma dau mare si tare ca cine sunt eu , atat doar ca tot ce va sta in puterile mele am sa fac sa fie bine

numai bine eva

Data înscrierii
    31.05.2004
    Locație
    United States
    Posturi
    2.102
    Putere Rep
    24

Implicit

Bush, ca orice presedinte american si nu numai, spune multe. Nu cred ca a facut o afirmatie categorica si nici nu cred ca a facut referire la altceva decat viza turistica.
    Pe de alta parte, daca doriti cu adevarat sa emigrati, mai devreme sau mai tarziu veti reusi, fie ca va fi vorba de loterie, fie ca in alt fel.
    opinia mea este doar referitoare la ceea ce ai spus - nu aduce in discutie daca esti sau nu cracanat - nici nu-ti judeca spusele in functie de culoarea ochilor sau a parului.
    in rest sauzimdebine

Data înscrierii
    26.02.2005
    Locație
    Romania
    Posturi
    49
    Putere Rep
    0

Implicit

multumim de incurajare , prea se pare sa ai dreptate referitor la Bush , dar cine stie ?

pa si numai bine

Data înscrierii
    13.03.2014
    Locație
    Pitesti, Ro
    Posturi
    39
    Putere Rep
    0

Implicit

Salutare,

Mai este valabila generoasa oferta, Mihai?
    Multumesc si numai bine!

Data înscrierii
    10.08.2013
    Locație
    timisoara
    Posturi
    3
    Putere Rep
    0

Implicit

buna mar interesa

Data înscrierii
    04.05.2015
    Posturi
    3
    Putere Rep
    0

Implicit

Buna ziua. Ma numesc Galanton Alexandru sunt din Piatra Neamt, sportiv, calm, rabdator, integru. Am lucrat la doua restaurante ca ajutor de bucatar. Detin permis auto, am experienta in ingrijirea copiilor, deoarece petrec mult timp cu nepotei mei, fiindu-le tutore. Nu beau, nu fumez, duc o viata de sportiv. Detin cunostinte de limba engleza. Am 25 de ani si vreau mai mult de la viata, asta fiind motivul pentru care trimit aceasta scrisoare de intentie. Sunt interesat de acest loc de munca si astept un raspuns din partea dumneavoastra. Cu stima.

Data înscrierii
    16.05.2015
    Posturi
    1
    Putere Rep
    0

Implicit pt oferta de lucru ce ai postat-o...Daca mai e valabila.

Citat Postat în original de california69 Vezi post
    DA, oferim de munca si cazare celor care sunt noi veniti si care intradevar sunt seriosi si doresc cu adevarat sa munceasca. Intotdeauna cautam oameni seriosi si dornici sa lucreze in statul California.

Mihai

mike226908@yahoo.com
    Salut! Adrian ma numesc, sunt din Conatanta. Ma aflu momentan in Irlanda la munca. Ma intereseaza oferta ta, daca ai putea sa.mi trimiti ceva detalii in legatura cu aceasta oferta de lucru, pe adresa mea de e.mail adrianno07@yahoo.com. . Eu am calificari romanesti de la ISCIR pt stivuitor si de la Scoala Portuara Constanta pentru mașinist terasamente...probabil ca aceste titluri nu au nici o valoare in US dar asta stiu sa fac f bine. Nu ma feresc de munca, sunt familist, sunt om serios si vreau sa incerc. Astept raspuns. . Iti multumesc

Data înscrierii
    13.05.2007
    Locație
    dairyland
    Posturi
    4.394
    Putere Rep
    35

Implicit

Citat Postat în original de adrianno07 Vezi post
    Salut! Adrian ma numesc, sunt din Conatanta. Ma aflu momentan in Irlanda la munca. Ma intereseaza oferta ta, daca ai putea sa.mi trimiti ceva detalii in legatura cu aceasta oferta de lucru, pe adresa mea de e.mail adrianno07@yahoo.com. . Eu am calificari romanesti de la ISCIR pt stivuitor si de la Scoala Portuara Constanta pentru mașinist terasamente...probabil ca aceste titluri nu au nici o valoare in US dar asta stiu sa fac f bine. Nu ma feresc de munca, sunt familist, sunt om serios si vreau sa incerc. Astept raspuns. . Iti multumesc
    răspunsul peste 10 ani...
    plecat de-acasă.

Data înscrierii
    26.03.2015
    Locație
    NJ
    Posturi
    71
    Putere Rep
    5

Implicit

oare chiar exista cineva care isi doreste cu adevarat sa munceasca?

Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul

Subiecte similare

1. Oferta de munca in California.
    De california69 în forumul Nou veniti in America/SUA/Statele Unite-Ghidul incepatorului
    Răspunsuri: 9
    Ultimul post: 31.01.2007, 02:22
  2. Oferta de munca si cazare in California .
    De california69 în forumul Comunitatea romaneasca din West
    Răspunsuri: 5
    Ultimul post: 30.01.2007, 15:12
  3. Oferta de munca si cazare in California .
    De california69 în forumul Oferte / Cautare locuri de munca SUA, Canada, Uniunea Europeana, Australia, Noua Zeelanda, Romania
    Răspunsuri: 39
    Ultimul post: 06.07.2006, 21:58
  4. Oferta de munca si cazare in California .
    De california69 în forumul Comunitatea romaneasca din Southwest
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 11.01.2006, 03:20
  5. Oferta de munca si cazare in California .
    De california69 în forumul Comunitatea romaneasca din West
    Răspunsuri: 3
    Ultimul post: 17.07.2005, 07:43

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •