Follow RomanianPortal on Twitter       
Rezultate 1 la 4 din 4

Subiect: Oferta pentru intocmire dosar emigrare

Data înscrierii
    28.12.2004
    Locație
    Romania
    Posturi
    1
    Putere Rep
    0

Implicit

[img]smileys/smiley1.gif[/img]Sunt dinConstanta si reprezint o firma de consultanta care are ca domeniu si expertize/evaluari imobiliare, traduceri legalizate, etc. Din experienta mea ca traducator autorizat pentru engleza-franceza, constat ca in anumite perioade ale anului se cautaintens experti evaluatorisi traducatori seriosipentru evaluare de apartament si respectiv traducere acte, programe analitice, etc pentru depunere dosar emigrare. Avand in vedereseriozitatea si competenta necesare pentru a rezolva aceste cereri, de obicei urgente, pentru a nu avea probleme la aprobarea lor, m-am gandit sa va fac propunerea de a publica oferta mea, pentru un asemenea serviciucomplet(evaluare imobiliara, traduceri legalizate pentru dosar emigrare, eventual pregatire pentru testul de limba engleza-franceza) in conditii de maxima seriozitate sila preturi fara concurenta. Exista disponibilitate pentru deplasare, daca este necesar.

Date de contact: Angelica Manoila angelica@mail2teacher.com

Mobil: 0722.738.069 Tel/Fax: 0241-694.052

tel:

Data înscrierii
    31.12.2004
    Locație
    Romania
    Posturi
    1
    Putere Rep
    0

Implicit

Am si eu niste intrebari cine ma poate ajuta nu cunosc pe nimeni si sunt singura

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.489
    Putere Rep
    10

Implicit

Vicky, intreaba si poate ti se va raspunde. Nu poate nimeni sa-ti ghiceasca gandurile [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Data înscrierii
    18.12.2003
    Locație
    Canada
    Posturi
    1.392
    Putere Rep
    28

Implicit

se pare ca vicky a aflat deja raspunsurile... [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Subiecte similare

1. Am nevoie de ajutor pentru a urma pasii pentru emigrare
    De Serban Stefana în forumul Vize imigrare, vize vizitator-Canada-Montreal-Quebec
    Răspunsuri: 13
    Ultimul post: 27.09.2010, 18:47
  2. trimitere dosar emigrare la Viena
    De alexandra24 în forumul Vize imigrare, vize vizitator-Canada-Montreal-Quebec
    Răspunsuri: 6
    Ultimul post: 24.05.2010, 07:23
  3. nelamurire acte dosar emigrare
    De fressko în forumul Vize imigrare, vizitator-Canada-Ontario-Alte regiuni
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 22.06.2005, 00:57

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •