Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 7 din 7 PrimulPrimul ... 567
Rezultate 61 la 65 din 65

Subiect: Gasire persoane

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.503
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de beea Vezi post
    Ma numesc SINGER BEATRICE-LEONIE.In anul 1978 tatal meu a emigrat in .u.s.a.La putin timp dupa ce a ajuns, tatal meu a cerut azil politic.Un an de zile a locuit in N.y..apoi s'a mutat in chicago lucrand la o patiserie.Din anul 1994 nu mai stiu nimic de el.Imi este foarte greu sa dau de el din cauza numelui...care la ei este comun tatal lui fiind evreu.Il cheama SINGER ALEXANDRU.din orasul onesti.jud bacau.este nascut pe data de 3 martie 1959.Daca ati putea sa ma ajutati cu orice informatie va sunt vesnic recunoscatoare.Va multumesc
    Am incercat sa gasesc detalii pe motoarele de cautare persoane care sunt gratuite, dar nu apare. Am gasit info, dar va trebui sa platesti aproximativ $20 ca sa obtii informatiile, aici:
    http://www.intelius.com/results.php?...4&focusfirst=1

Bafta!

P.S. Uitandu-ma la varsta, e posibil sa nu fie persoana pe care o cauti, dar poate e o greseala de a lor.

Data înscrierii
    15.05.2014
    Posturi
    1
    Putere Rep
    0

Implicit

Salut
    Numele meu este Modrea Constantin
    Am un verisor in New York mai exact in Detroit (acolo stiam eu ca sta de cand am vorbit cu el acuma nush sigur )
    As vrea sa il gasesc mult de tot ,ma ajutat si nu mai dau de el deloc daca ma puteti ajuta va rog frumos este nascut intre ani 1960-1970
    Numele lui este Adrian Pamparau (sau pampalău)
    Va rog frumos este singurul care ma ajutat si am ajuns unde am ajuns !!
    Va Multumesc

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.503
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de Modrea Costi Vezi post
    Numele meu este Modrea Constantin.
    Am un verisor in New York mai exact in Detroit (acolo stiam eu ca sta de cand am vorbit cu el acuma nush sigur )
    Daca spuneai de exempu "in New York, mai exact la Buffalo" hai ca mergea, ca erau amandoua in acelasi stat, dar New York si Detroit sunt in state diferite, deci nu se potriveste.
    Citat Postat în original de Modrea Costi Vezi post
    As vrea sa il gasesc mult de tot ,ma ajutat si nu mai dau de el deloc daca ma puteti ajuta va rog frumos este nascut intre ani 1960-1970
    Numele lui este Adrian Pamparau (sau pampalău)
    Ia vezi daca nu-i asta verisorul tau (ai adresa si numar de telefon):
    http://www.zabasearch.com/people/adr...+ny/3602835329

Data înscrierii
    16.04.2015
    Posturi
    1
    Putere Rep
    0

Implicit

Caut o persoana, e o fosta colega de generala, numele ei este Paun Geanina, din Galati Mastacani, daca m-ati putea ajuta cu niste date personale despre ea (unde mai locuieste etc) despre ea, ca nu pot sa dau de ea, as fi foarte recunoscator, multumesc pentru efort,cu respect Mihai.

Data înscrierii
    21.09.2016
    Posturi
    1
    Putere Rep
    0

Implicit

Buna ziua! Ma numesc Marinescu Maria si imi caut de 11 ani fratele plecat in Spania. Numele lui este Raduca Marin nascut pe 2 iulie 1982! A plecat in Spania in orașul Valencia de 11 ani si nu avem nici macar o informație despre el! Va rog din suflet sa ma ajutati daca puteti! Va mulțumesc!

Pagina 7 din 7 PrimulPrimul ... 567

Subiecte similare

1. gasire persoane
    De simok în forumul Cautare persoane - Anunturi, intrebari, raspunsuri, sfaturi
    Răspunsuri: 5
    Ultimul post: 13.10.2010, 07:23
  2. posibilitate gasire job
    De eliza2005 în forumul Comunitatea romanilor din Australia si Noua Zeelanda
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 14.05.2010, 02:36
  3. Sfaturi pt gasire job in Yonkers/NY
    De Ana M. în forumul Comunitatea romaneasca din Northeast
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 15.01.2008, 15:36
  4. Persoane sub 21 de ani
    De în forumul Loteria Vizelor SUA/Diversity Visa DV-2017, DV-2018, DV-2019 si discutii rezidenta permanenta
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 14.06.2006, 18:09

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •