Follow RomanianPortal on Twitter       
Rezultate 1 la 5 din 5

Subiect: cate unul...

Data înscrierii
    04.01.2006
    Locație
    Romania
    Posturi
    17
    Putere Rep
    0

Implicit

Un cuplu casatorit are un accident dupa care fata femeii ramane foarte arsa. Doctorul ii spune sotului ca nu poate lua piele de pe corpul ei pentru ca este prea slaba. Prin urmare, sotul se ofera sa doneze piele de la el.
    Dar singura parte a corpului pe care doctorul o considera adecvata sunt fesele. Cei doi se hotarasc sa nu spuna nimanui de unde au luat pielea. Dupa operatie, toata lumea se mira cat de frumoasa era femeia si cate de tanara arata. Intr-o zi, sotia se emotioneaza si-i spune sotului :
    - Dragul meu, vreau sa-ti multumesc pentru tot ce ai facut pentru mine. Nu stiu cum as putea sa ma revansez vreodata.
    - Iubito, raspunde el, nu te mai gandi la asta. Sunt super multumit cand o vad pe mama ta ca te saruta pe obraz.....

Data înscrierii
    04.01.2006
    Locație
    Romania
    Posturi
    17
    Putere Rep
    0

Implicit

ram fericit. Eram impreuna cu prietena mea de peste un an, asa ca ne-am hotarat sa ne casatorim.
    Parintii mei ne-au ajutat in toate privintele, prietenii m-au incurajat, iar prietena?
    Era un vis!
    Era un singur lucru care nu-mi dadea pace, chiar deloc, si acela era viitoarea soacra.
    Era o femeie de cariera, desteapta, dar in primul rand frumoasa si sexi, care cateodata flirta cu mine, chiar pe fata, si ma facea sa ma simt prost.
    Intr-o zi, m-a sunat si m-a chemat pe la ea, sa verific invitatiile. Asa ca m-am dus.
    Era singura si cand am ajuns, mi-a soptit ca in curand am sa ma casatoresc si ca avea sentimente si dorinte fata de mine pe care nu le putea trece cu vederea.
    Asa ca inainte de a ma casatori si a imi dedica viata fiicei ei, ea vrea sa faca dragoste cu mine numai o data..
    Ce puteam spune? Eram socat si nu puteam spune un cuvant.
    Ea a mai adaugat ca se va duce in dormitor si daca ma simt in stare....sa ma duc si eu.
    Priveam fermecatorul ei corp cum se indeparta de mine.
    Am stat pironit un moment, iar apoi m-am intors si m-am indreptat spre usa de la intrare... am deschis-o si am iesit afara.
    Acolo, sotul ei (viitorul meu socru) statea afara cu pusca in mana si cu lacrimi in ochi, m-a imbratisat si mi-a zis ca sunt foarte fericiti, ca am trecut micul lor test. Nu-si puteau dori un alt barbat pentru fata lor: "Bun venit in familie".
    Atunci mi s-au inmuiat picioarele si am mai invatat inca o lectie importanta: tine-ti tot timpul prezervativele in masina.

Data înscrierii
    04.01.2006
    Locație
    Romania
    Posturi
    17
    Putere Rep
    0

Implicit

Si inginerii

Data înscrierii
    04.01.2006
    Locație
    Romania
    Posturi
    17
    Putere Rep
    0

Implicit

Un evreu se afla pe patul de moarte si-i spune singurului sau fiu:
    - Isaac, mai am putin si mor si vreau sa stii ca cele 7 vile, 3
    blocuri, 30 de taxiuri, fabrica de imbracaminte, cele 2 ferme, 8 magazine, bijuteriile, titlurile bancare, valorile, sculpturile...
    - Da, tata, mi le lasi?
    - Ti le vand ieftin, foarte ieftin!

Data înscrierii
    18.09.2006
    Locație
    Romania
    Posturi
    11
    Putere Rep
    0

Implicit

Un indivivid cu un cutit infipt in spate se prabuseste in cabinetul uni medic chirurg. Este ora 16 si chirurgul se pregateste sa plece acasa. - Doctoare ,te rog salveaza-ma ,scoate-mi cutitul din spate.-Imi pare rau,spune doctorul reveniti maine ,azi este tirziu trebuie sa plec acasa.-Doctore,nu mai pot ,te rog din suflet salveaza-ma.-Ti-am spus si iti repet revino maine ,acum trebuie sa plec.-Doctore ,mor nu mai pot. La care doctorul se apleca scoate cutitul din spatele individului si il implianta in ochi. - Acum gata,dute la oftamolog ca are deschis pina la ora 18.

Subiecte similare

1. vorbind de unul singur
    De aramis_13 în forumul Discutii Pe Teme De Religie/ Discussions about religion
    Răspunsuri: 44
    Ultimul post: 15.12.2017, 13:02
  2. unul din pacate
    De allys în forumul Discutii Pe Teme De Religie/ Discussions about religion
    Răspunsuri: 15
    Ultimul post: 17.04.2008, 09:08
  3. Rosi!!! zi`mi cate ceva de ameritrex
    De gabix în forumul Vize de munca, afaceri in SUA/America-H1B, H2B,etc
    Răspunsuri: 6
    Ultimul post: 27.10.2006, 07:30
  4. Cate formulare trebuie sa primesc?
    De riconen în forumul Loteria Vizelor SUA/Diversity Visa DV-2017, DV-2018, DV-2019 si discutii rezidenta permanenta
    Răspunsuri: 5
    Ultimul post: 16.05.2006, 22:50
  5. Unul
    De christianT în forumul Incercari Literare
    Răspunsuri: 27
    Ultimul post: 08.04.2005, 15:56

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •