Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 3 din 39 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate 21 la 30 din 388

Subiect: Visinata lui GNChicago :)

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    41

Implicit

...pt ca nu pot sa fiu si eu prezent la petrecere[img]smileys/smiley19.gif[/img] o sa-mi prepar si eu o "margarita" cu sirop de visine (autentic)[img]smileys/smiley4.gif[/img]si ma cinstesc cu Bruno[img]smileys/smiley2.gif[/img]

...ooops, e minor[img]smileys/smiley6.gif[/img]...ei o sa-i dau numai un pic sirop[img]smileys/smiley4.gif[/img]

petrecere frumoasa si sa ne spuneti si noua cum a fost[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    41

Implicit

GNC, am uitat sa-ti spun intamplarea de vinerea trecuta. de la Baltimore trebuia sa fac escala la Midway Chicago, si ma si gandeam la visinata ta[img]smileys/smiley4.gif[/img]...dar dupa cum cred ca sti joi a fost accidentul ala cu Southwest iar vineri au cancelat acelasi flight, la care de fapt aveam si eu intoarcerea, asa ca mi-au schimbat ruta pe la St.Louis[img]smileys/smiley6.gif[/img]

...ei!!! cu alta ocazie[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Data înscrierii
    18.06.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    2.574
    Putere Rep
    20

Implicit

Pisoi, try again....

Am tras azi dimineata juma de cana si e buna, nu de altceva dar trebuie sa o verific zilnic...... Greu job!

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    41

Implicit

...nu e de mirare ca s-au golit sticlele[img]smileys/smiley36.gif[/img]...si mai dai vina pe altii ca ti-o dilueaza[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Data înscrierii
    18.06.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    2.574
    Putere Rep
    20

Implicit

Pisoi, am golit si cealalta juma de cana....E buna, de tot.....pare moale dar te duce....

Pisoiash, sa stii ca am luat din una din rezervele ascunse nediluate....

La petrecere aduc din sticla mare si cred ca am sa pun si niste visine separat pentru cucoane... sa vezi ce lucky vor fi sotzii....

Data înscrierii
    07.05.2005
    Posturi
    5.449
    Putere Rep
    29

Implicit

pentru fiecare picatura de visinata datorati cate un amanunt de la chef....bineinteles si fazele haioase din'aintea chefului si de dupa ![img]smileys/smiley36.gif[/img]...sa nu mai zic ca niste poze ar fi si mai super ! [img]smileys/smiley2.gif[/img]
    Timpul este de-o generozitate misterioasa.

Data înscrierii
    18.06.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    2.574
    Putere Rep
    20

Implicit

Se spune ca Ce se intimpla in VEGAS.....ramine in VEGAS..... nimeni nu vorbeste......

Asa va fi si la Chicago ptrca vor fi prea betzi sa-si reaminteasca pe unde au dormit.....

Data înscrierii
    07.05.2005
    Posturi
    5.449
    Putere Rep
    29

Implicit

poate se gaseste cineva sa divulge vreun secret![img]smileys/smiley2.gif[/img]

daca duci doar o sticla cu visinata veritabila si una cu visinata mai "moale" m-as mira sa reusiti sa va turtiti chiar asa !

apropo ! odata...candva ( cand eram in luna de miere ) chiar am vrut sa ne imbatam, eu una nu bausem niciodata ca sa apuc sa ma ametesc si am luat beuturala camera de hotel...am baut...am baut impreuna, stiu ca bautura s-a terminat dar de imbatat nu ne-am imbatat... asa ca eu stiu ca atunci cand vrei sa te imbeti, nu tine ! adik nu reusesti ![img]smileys/smiley85.gif[/img]

Data înscrierii
    07.05.2005
    Posturi
    5.449
    Putere Rep
    29

Implicit

eu va doresc sa petreceti cat mai placut si cu adevarat sa va simtiti perfect ! [img]smileys/smiley20.gif[/img]

O INTALNIRE SI PETRECERE PLACUTA !

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    41

Implicit

angeline, ce ati baut?[img]smileys/smiley5.gif[/img] ...ca sa te imbeti important este ce bei si cat de tare este[img]smileys/smiley36.gif[/img]ci nu cantitatea[img]smileys/smiley2.gif[/img]

GNC, a marturisit ca de azi dimineata a cam golit o cana si cam l-a luat apa[img]smileys/smiley36.gif[/img]...daca o tine asa nu mai ajunge la petrecere[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Pagina 3 din 39 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Subiecte similare

1. Visinata lui GNChicago :) [2]
    De Pisoi în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 311
    Ultimul post: 15.05.2013, 14:29
  2. Politica cu pensionari, politicieni incompetenti si iz de visinata
    De GNChicago în forumul Politica,politicieni,guvern,administratie locala
    Răspunsuri: 20
    Ultimul post: 28.06.2010, 12:12
  3. GNChicago!
    De amanda în forumul Vize imigrare, vize vizitator-Statele Unite/SUA/America
    Răspunsuri: 6
    Ultimul post: 15.12.2009, 05:33

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •