Follow RomanianPortal on Twitter       
Rezultate 1 la 5 din 5

Subiect: Va rog sa ma ajutati

Guest

Implicit

Hello, numele meu este Cruceanu Madora,am 15 ani, sunt din Bucuresti-Romania si va scriu acest mail pt a va ruga sa ma ajutati sa o gasesc pe nasa mea, in varsta de 30-35ani. Este stabilita in Toronto dupa anul 1990. O cheama Simona Adina Lebbel,insa problema este ca, numele ei, probabi s-a schimbat dupa casatorie.Are o fetita pe nume Bianca in varsta de 3-4anisori. In decembrie 1998 locuia la urmatoarea adresa : 414-75 HAVENBROOK BLVD. NORTH YORK,TORONTO ONTARIO, M2J-1A8 . N-am putut pastra legatura cu ea pentru ca intre timp si eu m-am mutat la alta adresa,pe care nici ea nu o stie.Astept raspunsul dvs. daca se poate pe adresa mea deemail vip_john@yahoo.com.Va multumesc anticipat

Data înscrierii
    03.10.2005
    Locație
    Romania
    Posturi
    27
    Putere Rep
    0

Implicit

si eu am cautat pe cineva si am primit din partea membrilor forumului ajutor. ai rabdare si sigur o vei gasi pe nasa ta. bafta!

Data înscrierii
    03.10.2005
    Locație
    Romania
    Posturi
    27
    Putere Rep
    0

Implicit

daca intri pe topic la mine vei gasi o modalitate de a cauta persoane dupa nume sau adresa . incearca.

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.476
    Putere Rep
    10

Implicit

Eu unul n-am reusit sa gasesc nici macar o singura persoana cu numele Lebbel in Canada, din pacate. Esti sigura ca ai scris numele corect? Poate cineva care locuieste aproape de adresa pe care ai dat-o ne poate spune daca e un complex de apartamente, o casa, etc. si eventual poate intreaba pe acolo una alta.

Data înscrierii
    19.05.2010
    Posturi
    1
    Putere Rep
    0

Thumbs up Ne-am regasit!

Multumesc mult de tot pentru ajutor! Ne-am regasit la inceputul anului 2006.

Subiecte similare

1. Va rog ajutati-ma!!!
    De Lavynya în forumul Vize imigrare, vize vizitator-Statele Unite/SUA/America
    Răspunsuri: 9
    Ultimul post: 05.04.2009, 11:52
  2. Va rog ajutati-ma
    De Codruta în forumul Vize de munca, afaceri in SUA/America-H1B, H2B,etc
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 24.04.2006, 23:17
  3. Ma ajutati?
    De 2anca în forumul Vize imigrare, vize vizitator-Statele Unite/SUA/America
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 20.04.2006, 09:50

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi