Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 10 din 10 PrimulPrimul ... 8910
Rezultate 91 la 95 din 95

Subiect: Donald Trump, al 45-lea presedinte al Americii - bune si rele (continuare2)

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.323
    Putere Rep
    41

Implicit

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    Multumesc Divo, sa ne traiesti si tu!

Lasa ca stiu io, esti gelos ca ma ubeste gagicile ..

Ce se intampla dom'le cu Shogunelu? Sper ca e ok..
    pai a ramas numai o femeie pe forum si aia te ubeste pe tine. ma simt ca tipul din serialul "ultimul om de pe planeta".

spuneai ca americanii sunt in toate categoriile posibile ,adica economie ,stiinta ,comunicatii ,tehnica si inovatii ,pe primul loc. am vazut niste clipuri care m-au pus pe ganduri.

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.323
    Putere Rep
    41

Implicit

Schumann la cafeaua de dimineata.

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.518
    Putere Rep
    10

Implicit

Faina Schumannitza!

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.243
    Putere Rep
    33

Cool

Gand la gand cu bucurie. Imi place muzica buna de orice tip, dar parca s-ar misca mai bine pe melodia asta.

"The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.243
    Putere Rep
    33

Implicit

Citat Postat în original de FidelKatzo Vezi post
    spuneai ca americanii sunt in toate categoriile posibile ,adica economie ,stiinta ,comunicatii ,tehnica si inovatii ,pe primul loc. am vazut niste clipuri care m-au pus pe ganduri.

Sincer nu ma impresioneaza. E multa propaganda, mai bine ar vorbi de miliardele de oameni ce muncesc pe 2 dolari pe zi si nu au minimul necesar. Plus de asta, unele chestii de pe lista asta exista si in SUA. Prietenul meu din NJ plateste cu telefonul de mult timp, deja rade de mine ca mai folosesc cardul. Fiecare isi foloseste fondurile cum crede de cuviinta. NASA a avut un avion in spatiu ce a zburat singur vreo 2 ani deci un concept de parcare robotizata nu mi se pare o minune.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Pagina 10 din 10 PrimulPrimul ... 8910

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •