Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 18 din 18 PrimulPrimul ... 8161718
Rezultate 171 la 175 din 175

Subiect: Donald Trump, al 45-lea presedinte al Americii - bune si rele (continuare2)

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.344
    Putere Rep
    34

Implicit

Citat Postat în original de FidelKatzo Vezi post
    nu vreau sa va influentez dar Kanye West este foarte bun. intre el si Donald nu este mare diferenta. m-au impresionat povestile din familia lui despre avorturi. ieri am plans toata ziua si nu am stiut de ce.
    Asta frate cu Floyd se drogheaza si cand doarme daramite cand iese in spatiul public. Nu stiu ce se intampla de asta e singurul subiect cu care gasesc aia sa va distreze pe acolo in ultima vreme. De cand asta e news in Germania. Dar vorba aia nici nemtii nu mai e ce a fost. Ori aveti un simt al umorului foarte slab dezvoltat (intr-adevar), ori nu mai iese nici unul cu ****-n mana pe strada pe la voi.

Fidele, te distreaza situatia. In locul tau m-as ruga in fiecare seara pt bunastarea Americii. Industria auto care e sira spinarii la voi incepe sa sa simta acut lipsa vanzarilor in USA. Piata care la randul ei e sira spinarii vanzarii de masini germane. Anyway, noroc bun de acum inainte.

Divo, din cate imi aduc bine minte, in curand urmeaza data scadenta pt gazduirea forumului.
    Chiar si daca te dau banii afara din casa, nu cred ca se mai merita nici gratis. Parerea mea.
    Dupa cum vezi asta e singurul subiect de care se mai discuta si doar la mistocareala.

Mai bine creezi un grup de whatsapp ne mai tinem la curent, postam o poza, etc.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.409
    Putere Rep
    41

Implicit

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    Asta frate cu Floyd se drogheaza si cand doarme daramite cand iese in spatiul public. Nu stiu ce se intampla de asta e singurul subiect cu care gasesc aia sa va distreze pe acolo in ultima vreme. De cand asta e news in Germania. Dar vorba aia nici nemtii nu mai e ce a fost. Ori aveti un simt al umorului foarte slab dezvoltat (intr-adevar), ori nu mai iese nici unul cu ****-n mana pe strada pe la voi. Fidele, te distreaza situatia. In locul tau m-as ruga in fiecare seara pt bunastarea Americii. Industria auto care e sira spinarii la voi incepe sa sa simta acut lipsa vanzarilor in USA. Piata care la randul ei e sira spinarii vanzarii de masini germane. Anyway, noroc bun de acum inainte.Divo, din cate imi aduc bine minte, in curand urmeaza data scadenta pt gazduirea forumului.Chiar si daca te dau banii afara din casa, nu cred ca se mai merita nici gratis. Parerea mea.Dupa cum vezi asta e singurul subiect de care se mai discuta si doar la mistocareala. Mai bine creezi un grup de whatsapp ne mai tinem la curent, postam o poza, etc.
    este o situatie de win-win,sa incercam sa ne imaginam ce se intimpla daca incep nemtii sa inchid fabricile din usa. atunnci putem Vedea cat si cine are simtul umorului dezvoltat.wishful thinking.este forte dezvoltat la voi .totul este sa crézi in visele tale si cat ai zice peste se vor implinii.tine minte,pe nemti sa nu ii subapreciezi niciodata .nemtii nu au pierdut razboiul impotriva unei tari ci impotriva unei aliante mondiale.daca era altfel ,erau americanii de mult plecati din tara,dar precum vezi mai stau si acum dupa 75 de ani de la terminarea razboiului pe ganduri.
    Ultima modificare făcută de FidelKatzo; Ieri la 04:14.

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.344
    Putere Rep
    34

Implicit

este o situatie de win-win,sa incercam sa ne imaginam ce se intimpla daca incep nemtii sa inchid fabricile din usa. atunnci putem Vedea cat si cine are simtul umorului dezvoltat.wishful thinking.este forte dezvoltat la voi .totul este sa crézi in visele tale si cat ai zice peste se vor implinii.tine minte,pe nemti sa nu ii subapreciezi niciodata .nemtii nu au pierdut razboiul impotriva unei tari ci impotriva unei aliante mondiale.daca era altfel ,erau americanii de mult plecati din tara,dar precum vezi mai stau si acum dupa 75 de ani de la terminarea razboiului pe ganduri.
    Incepusem sa cred ca te-ai suparat. Ma bucur sa vad ca nu este asa. Sau ca ti-a trecut supararea. Dar continui sa spui lucruri traznite.
    Chiar crezi ca USA mentine militari in Germania de frica ca altfel va apuca iar ganduri simpatice de a cuceri lumea toata si ca ati putea prin absurd si reusi? Bine ca stau asezat pe scaun altfel cadeam pe jos de ras.
    Uite ca-i aduce acasa acum putin cate putin. Nemtii omul de rand e satisfacut. Politicianul nu chiar. De ce oare. Oh, poate ca si miile acelea de soldati pe unde traiesc, cheltuiesc ..dolari. dolari americani nu nemtesti.

Oare ce s-ar intampla daca isi inchid nemtii bruma de fabrici din USA? Planeta Pamant o sa fie inghitita de vreo gaura neagra? BMW de exemplu are una bucata fabrica in North Carolina ..cati angajati sa aiba? Sa zicem o mie. Intr-adevar ar fi o lovitura fatala.
    Nemtii sunt o natie foarte importanta in lume, ca si francezii, japonezii, italienii, englezii, spaniolii si sper sa nu fi uitat pe cineva. Ba da, pe romani ..buricul buricului. Nu am avut niciodata intentia sa va subapreciez stii asta, insa de multa vreme incoace Fidel ii supra-supraapreciaza. E normal fiecare isi lauda ciocanul. Asta nu e o mirare. A fii corect si echidistant incepe insa sa fie. Si a-ti cunoaste locul, a avea simtul masurii, la fel. Inchei prin a-ti spune ca-mi pare rau ca nu ai avut ocazia sa cunosti cat de cat poporul American.
    Pana la urma nu stiu sincer de ce te incearca asemenea sentimente negative. Nu stiu ce ti-a facut sau nu ti-a facut tie America. Nu ti-a acordat vreo viza, azil ..mai stiu eu ce? Asta e, mergem intotdeauna inainte ranchiuna doar ne amaraste existenta.

Ps. Sa iti spun sincer, scrierile matale pe forum din ultimul timp ca sa nu le numesc atacuri (cu tinta precisa, numai intr-o directie si numai si numai despre asta) ma cam dezamagesc. Bine ..paguba in ciuperci parerea mea.

Hai sa vorbim de altceva. De fotbal, de covidescu tu-l in noroc ca ma frustreaza cum omenirea l-a scapat din mana, de copii, de vara asta ca e pe duca. De sex. De incalzirea globala. De sex inca o data.
    Ultima modificare făcută de VanDerGigi; Ieri la 14:52.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.409
    Putere Rep
    41

Implicit

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    Incepusem sa cred ca te-ai suparat. Ma bucur sa vad ca nu este asa. Sau ca ti-a trecut supararea. Dar continui sa spui lucruri traznite. Chiar crezi ca USA mentine militari in Germania de frica ca altfel va apuca iar ganduri simpatice de a cuceri lumea toata si ca ati putea prin absurd si reusi? Bine ca stau asezat pe scaun altfel cadeam pe jos de ras. Uite ca-i aduce acasa acum putin cate putin. Nemtii omul de rand e satisfacut. Politicianul nu chiar. De ce oare. Oh, poate ca si miile acelea de soldati pe unde traiesc, cheltuiesc ..dolari. dolari americani nu nemtesti. Oare ce s-ar intampla daca isi inchid nemtii bruma de fabrici din USA? Planeta Pamant o sa fie inghitita de vreo gaura neagra? BMW de exemplu are una bucata fabrica in North Carolina ..cati angajati sa aiba? Sa zicem o mie. Intr-adevar ar fi o lovitura fatala. Nemtii sunt o natie foarte importanta in lume, ca si francezii, japonezii, italienii, englezii, spaniolii si sper sa nu fi uitat pe cineva. Ba da, pe romani ..buricul buricului. Nu am avut niciodata intentia sa va subapreciez stii asta, insa de multa vreme incoace Fidel ii supra-supraapreciaza. E normal fiecare isi lauda ciocanul. Asta nu e o mirare. A fii corect si echidistant incepe insa sa fie. Si a-ti cunoaste locul, a avea simtul masurii, la fel. Inchei prin a-ti spune ca-mi pare rau ca nu ai avut ocazia sa cunosti cat de cat poporul American. Pana la urma nu stiu sincer de ce te incearca asemenea sentimente negative. Nu stiu ce ti-a facut sau nu ti-a facut tie America. Nu ti-a acordat vreo viza, azil ..mai stiu eu ce? Asta e, mergem intotdeauna inainte ranchiuna doar ne amaraste existenta. Ps. Sa iti spun sincer, scrierile matale pe forum din ultimul timp ca sa nu le numesc atacuri (cu tinta precisa, numai intr-o directie si numai si numai despre asta) ma cam dezamagesc. Bine ..paguba in ciuperci parerea mea. Hai sa vorbim de altceva. De fotbal, de covidescu tu-l in noroc ca ma frustreaza cum omenirea l-a scapat din mana, de copii, de vara asta ca e pe duca. De sex. De incalzirea globala. De sex inca o data.
    nu ma incearca sentimente negative ,dimpotriv in anumite cazuri ii simpatizez pe americani. iti aadmir patriotismul si nu-ti face grijoi,pentru-ca eu personal ii simpatizez pe americani,dar asta este un forum si fiecare isi scrie parerea . nu vad nimic periculos.sau subversivdaca iti este frica de ceva sunt o multime de metode ca sa scapi de frica.sunt de accord sa scchimbam subievctul discutiei, astazi joaca FC:Bayern cu Chesea. in meciul tur au casigat bayernul cu 3-0 . sanu iti fire ciuda daca castiga iar fc-ul,de obicei castiga cei care sunt mai buni si talentati sau se organizeaza tactic mai bine.is curios daca il baga pe tinarul transferat de curand de la PSG:
    Ultima modificare făcută de FidelKatzo; Astăzi la 03:49.

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.344
    Putere Rep
    34

Implicit

nu ma incearca sentimente negative ,dimpotriv in anumite cazuri ii simpatizez pe americani. iti aadmir patriotismul si nu-ti face grijoi,pentru-ca eu personal ii simpatizez pe americani,dar asta este un forum si fiecare isi scrie parerea . nu vad nimic periculos.sau subversivdaca iti este frica de ceva sunt o multime de metode ca sa scapi de frica.sunt de accord sa scchimbam subievctul discutiei, astazi joaca FC:Bayern cu Chesea. in meciul tur au casigat bayernul cu 3-0 . sanu iti fire ciuda daca castiga iar fc-ul,de obicei castiga cei care sunt mai buni si talentati sau se organizeaza ...]
    Patriotismul meu este egal cu al tau. Am fost adoptati de mici.
    Ma bucur de schimbarea subiectului ..as fi preferat sa vorbim de femei dar si fotbalul e acceptabil.
    Nu mai am ciuda pe nimic in afara ca nu iau socrii coronavirus, dar mai ales daca castiga Bayern, pt care am o simpatie deosebita inca de cand eram clasa a 9-a. Oricum ce sanse sa aiba englezii sa fim seriosi.
    In schimb cred ca te-ai ofticat nitel de calificarea PSG-ului cu Dortmund.
    Nu ma asteptam niciodata ca Lyon sa treaca de Cristinel dat cu gel si giorginalizat cum trebuie. Apropo ..si-a mai luat un Bugatti la vreo 10 meleoane dupa Voiture Noir. El cu mine si cu Manolica avem gusturi apropiate la masini si femei am observat, numai ca doar el ne arata cum se procedeaza. Macar l-am vazut si eu in carne si oase o data in viata pe Eagles Stadium cand era la Real cu Jose pe banca.
    Pot spune ca-mi doresc o finala Lyon-Bayern si sa castige ...cei mai buni.

Bill Watterson

Pagina 18 din 18 PrimulPrimul ... 8161718

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •