Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 2 din 13 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate 11 la 20 din 121

Subiect: World Cup - Russia 2018

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.092
    Putere Rep
    32

Implicit

Da, dar merg in optimi.
    Niste jocuri/pariuri pe la munca, am fost singurul care am pus Russia pe 2 dupa Uruguay, toti cu Egipt. Ba baieti, sunteti copii?! A inebunit lumea cu ala de joaca la Liverpool, zici ca e vreun megaCR7 superman si joaca cat 10 insi. 1, rusii nu sunt chiar muciosi slabi, 2, merg in optimi chiar si daca e nevoie sa-i duca Putin de mana.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    13.05.2007
    Locație
    dairyland
    Posturi
    4.393
    Putere Rep
    34

Implicit

Citat Postat în original de Pisoi Vezi post
    ...5-0 pentru rusi!
    doauă goale le-a dat vava din lovitura de deschidere...
    plecat de-acasă.

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.226
    Putere Rep
    40

Implicit

imi pare rau pentru egipteni,au luptat pina in ultimele minute. au avut si cateva contra atacuri frumoase dar nu au finalizat. Uruguai are jucatori foarte tehnici, in general mi-a placut meciul. arbitrii trebuie sa-l tina pe Cavani sub observatie,este un jucator plapind care cade jos la cea mai mica adiere de vant.

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.092
    Putere Rep
    32

Implicit

Citat Postat în original de FidelKatzo Vezi post
    imi pare rau pentru egipteni..
    Simti chemarea pamantului african. la noi la Yaounde nu suntem asa patrioti.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.445
    Putere Rep
    10

Implicit

Cat o fi de in forma CR7, tot nu poate castiga singur.

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.092
    Putere Rep
    32

Implicit

Cristinel e un fotbalist complet din toate punctele de vedere, ambitia lui nu inceteaza sa ma uimeasca. Jucatorul meu preferat de cand exista fotbalul si foarte probabil pana voi da coltul. Cine il urmareste ii stie si calitatea umana desi nu putini il asimileaza cu un increzut arogant. Cateva exemple puse impreuna de Ioanitzoaia. Dar sunt mult mai multe. N-ai cum sa nu-l admiri. Cand o sa se lase, sper sa se faca antrenor altfel fotbalul o sa il simtim mai sarac.

http://blogsport.gsp.ro/ioanitoaia/2018/06/15/un-om/

Pe langa Islanda, adaug si Portugalia. Slabe sanse dar daca ia Cristinel si cupa mondiala de unul singur ..
    Ultima modificare făcută de VanDerGigi; 15.06.2018 la 16:27.

Bill Watterson

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.226
    Putere Rep
    40

Implicit

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    Simti chemarea pamantului african. la noi la Yaounde nu suntem asa patrioti.
    cand esti sarac si ai probleme in viata ,vine un caine si ti se pisa pe picior. probabil ca asa s-au simtit aseara egiptenii.
    pai tu nu ai vazut ce autogol au dat amaritii . cred ca toata natiunea inclusiv asociatia secreta a fratilor islamisti au cazut intr-o depresie marcata de accese de frica si panica.
    Ultima modificare făcută de FidelKatzo; 16.06.2018 la 02:42.

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.092
    Putere Rep
    32

Implicit

Cocosheii colorati arabizati de abia au batut Australia cu juma' de gol. Si cica au pretentii sa castige cupa. Pai daca-i prinde Cristinel ii asasineaza. Nu mai zic de Spania, Brazilia, Germania.
    Nu-l au nici pe Payet, arabul ala de la Marsilia. Are un sut bun (Tatarusanu cunoaste).
    Apropo de Payet, cum bate Doamne Doamne cu parul. In finala Euro l-a accidentat intentionat pe Ronaldo. Acum s-a accidentat el in finala Europa League si a pierdut si mondialul.

Echipa mea Islanda a jucat excelent cu Argentina. Dom'le, cine e dom'le aici fan Messi?
    Pai Cristinel da 3 boabe Spaniei, iar Messi nu e in stare sa dea un gol Islandei nici macar din penalty???!!!!
    De ras si de ocara. Ce era de demonstrat, s-a demonstrat.

Bill Watterson

Data înscrierii
    31.12.2004
    Locație
    Canada, Deux-Montagnes
    Posturi
    2.332
    Putere Rep
    30

Implicit

Ce relaxat privesti un campionat mondial de fotbal cand Romania nu e prezenta.
    Despite that it is written on the signpost "Do not pick-up the flowers" it is useless against the wind that does not know to read. (Hindu Poem)

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    41

Implicit

Ce se intampla domn'le cu nemtii? A iesplodat America cu victoria Mexicului!

Urmeaza alt meci interesant! Jiji esti pregatit cu ceva morcovi?
    Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Pagina 2 din 13 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •