Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 1 din 15 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 141

Subiect: Donald Trump, al 45-lea presedinte al Americii - bune si rele (continuare)

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    41

Implicit Donald Trump, al 45-lea presedinte al Americii - bune si rele (continuare)

Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Data înscrierii
    13.05.2007
    Locație
    dairyland
    Posturi
    4.361
    Putere Rep
    34

Implicit

na, că s-a răzgândit rățoiu' galactic. a dezcancelat întâlnirea cu piticu atomic...
    plecat de-acasă.

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.206
    Putere Rep
    39

Implicit

imi place Pompeo,fata lui exprima bunatate si inteligenta. Donald a ales si de data asta bine.

http://thehill.com/policy/internatio...mestic-matters

Data înscrierii
    13.05.2007
    Locație
    dairyland
    Posturi
    4.361
    Putere Rep
    34

Implicit

yeap! .
    plecat de-acasă.

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.206
    Putere Rep
    39

Implicit

stie cineva cati emigranti s-a obligat Romania sa integreze anual ?

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.055
    Putere Rep
    32

Implicit

Stiu io cine a inchis subiectu' precedent. Tonitza, a vazut botul camilei in poza lu' Stormy si asta a fost a gresit cu tableta.
    Fidele, pot sa se oblige si la 3 milioane ..nu vor sa mearga nici 300. Ei vor in occident la bunastare. Pai nu acum, daca tot faci pasul? Ai vazut ce conditii le oferiti in Germania, cine e prost sa mearga in Romania. Pe acolo mai subtire cu tupeul ala prost ca in videoclip ..da peste vreo doi cocalari ii rupe capul fara frica lui Dumnezeu.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.206
    Putere Rep
    39

Implicit

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    Stiu io cine a inchis subiectu' precedent. Tonitza, a vazut botul camilei in poza lu' Stormy si asta a fost a gresit cu tableta.
    Fidele, pot sa se oblige si la 3 milioane ..nu vor sa mearga nici 300. Ei vor in occident la bunastare. Pai nu acum, daca tot faci pasul? Ai vazut ce conditii le oferiti in Germania, cine e prost sa mearga in Romania. Pe acolo mai subtire cu tupeul ala prost ca in videoclip ..da peste vreo doi cocalari ii rupe capul fara frica lui Dumnezeu.
    la asta ma gindeam si eu. occidentalii sunt obisnuiti sa se poarte cu manusi cu noii veniti. este rezultatul transformarii culturale si interpretarea bunastarii materiale ca stare de normalitate. saracia si lipsurile poarta la suprafata calitatile de animal in oameni.
    Bavaria are un presedinte nou,Markus Söder. imi place tot mai mult de el,in toate cladirile guvernamentale sau de stat trebuie sa fie vizibila o cruce. asta a fost prima lege pe care a ratificat-o. azilanzii nu mai primesc bani in mina,numai mincare si haine. pina acum refugiatii care li s-a refuzat azilul se repatriau numai dupa ce aproba Berlinul. Söder vrea sa ii repatrieze personal, efectiv si continu.

https://www.merkur.de/politik/markus...n-9921409.html

https://www.merkur.de/politik/markus...n-9921409.html
    Ultima modificare făcută de FidelKatzo; 05.06.2018 la 09:40.

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.055
    Putere Rep
    32

Implicit

Citat Postat în original de FidelKatzo Vezi post
    la asta ma gindeam si eu. occidentalii sunt obisnuiti sa se poarte cu manusi cu noii veniti. este rezultatul transformarii culturale si interpretarea bunastarii materiale ca stare de normalitate.
    N-as zice chiar neaaparat ca se poarta cu manusi. De fapt nu sunt obisnuiti cu salbaticia si pe buna dreptate, ii infricoseaza. Totusi depinde care occidentali, in SUA il astepta 3 masini de politie la urmatoarea statie. Si daca era nitel mai lipsit de sansa, dadea peste vreun politist din ala ce devine trigger happy daca comentezi si golea magazia in el. Si-am incalecat pe-o sha, si uite asa mai scapa omenirea de-un parazit.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    13.05.2007
    Locație
    dairyland
    Posturi
    4.361
    Putere Rep
    34

Implicit

plecat de-acasă.

Data înscrierii
    13.05.2007
    Locație
    dairyland
    Posturi
    4.361
    Putere Rep
    34

Implicit

mă nene, ăștia-s din aceeași echipă?

Last August, Sanders said that Trump “certainly didn’t dictate” the statement about the purpose of the Trump Tower meeting, which falsely asserted it was convened to discuss Russian adoption policy. The New York Times revealed that Trump Jr. arranged the sit-down with the lawyer, Natalia Veselnitskaya, because he was told she had political dirt on Hillary Clinton. For months, Trump’s lawyer, Jay Sekulow, insisted that the president had nothing to do with crafting Trump Jr.’s statement.
    But in a letter to special counsel Robert Mueller revealed this week, Trump’s legal team said that the president “dictated a short” response to the Times report. Trump lawyer Rudy Giuliani said on Monday night that it was a “mistake” by Sekulow and Sanders to say otherwise.
    https://www.yahoo.com/news/sarah-san...201758647.html
    plecat de-acasă.

Pagina 1 din 15 12311 ... UltimulUltimul

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •