Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 17 din 20 PrimulPrimul ... 71516171819 ... UltimulUltimul
Rezultate 161 la 170 din 193

Subiect: Donald Trump, al 45-lea presedinte al Americii - bune si rele (continuare)

Data înscrierii
    13.05.2007
    Locație
    dairyland
    Posturi
    4.379
    Putere Rep
    34

Implicit

las' nea jiji că vine cortez tare din urmă...
    plecat de-acasă.

Data înscrierii
    31.12.2004
    Locație
    Canada, Deux-Montagnes
    Posturi
    2.332
    Putere Rep
    30

Implicit

Voi toti stati bine cu Trump, nu stiu daca-l stiti pe idiotul de este prim ministru in Canada si-l cheama Justin Trudeau.
    Despite that it is written on the signpost "Do not pick-up the flowers" it is useless against the wind that does not know to read. (Hindu Poem)

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.076
    Putere Rep
    32

Implicit

Pai tarile care nu au lideri idioti le poti numara pe degete. Rusia, Ungaria si mai completati voi..

Interesant cat o sa dureze shutdown-ul ala. Semne bune anul are.
    China, zidul, stock market-ul, brexit-ul ..poate ne paste o criza babana sa ne saturam.

https://start.att.net/news/read/arti...2/category/fin
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.438
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    Doar Elizabeth Warren pare sa fie o solutie, in rest praf si pulbere. Mie imi placea Biden dar nu vrea sa se bage.
    Impotriva lui Biden si Pocahontas dublez sau pierd berile alea la orice ora, ii spulbera Donald.
    Citat Postat în original de christianT Vezi post
    Voi toti stati bine cu Trump, nu stiu daca-l stiti pe idiotul de este prim ministru in Canada si-l cheama Justin Trudeau.
    Cristi, toti cei din Canada cu care am stat de vorba, au numai cuvinte proaste despre al vostru prim-ministru. Cred ca stiti voi mai bine de ce.

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.076
    Putere Rep
    32

Implicit

Citat Postat în original de sorin Vezi post
    Impotriva lui Biden si Pocahontas dublez sau pierd berile alea la orice ora, ii spulbera Donald.

Cristi, toti cei din Canada cu care am stat de vorba, au numai cuvinte proaste despre al vostru prim-ministru. Cred ca stiti voi mai bine de ce.
    Tu esti acolo si stii mai bine. Cat despre prim ministrul Canadei, ..
    Cei din Romania ce sa mai zica?
    Hai sa o privim pe Viorica Dancila ..eu sincer parca o vad pe mama acum vreo 20 de ani rujata si iesita de la coafor. Nici intelectual nu vad diferente uriase cum ar trebui sa fie, asta e tragedia. Deci ...
    Si daca liderii e prosti, despre alegatori nu avem ce comenta. Asadar tot rumeg la semnatura de mai jos.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    31.12.2004
    Locație
    Canada, Deux-Montagnes
    Posturi
    2.332
    Putere Rep
    30

Implicit

Romania e altfel, fiind o tzara influentata de ortodoxism, nu prea are multe in comun cu occidentul catolic sau protestant. Iar romanul nu prea are cultul respectului legii si al disciplinei.
    Despite that it is written on the signpost "Do not pick-up the flowers" it is useless against the wind that does not know to read. (Hindu Poem)

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.076
    Putere Rep
    32

Implicit

Bag de seama ca nu te impresioneaza dexteritatea cu care babele romance pupa moastele. Nu vad sa aiba legatura cu religia, ci cu educatia. Nu aia de la scoala. Un pic cei 18 ani de acasa dar mai ales mediul in care te dezvolti ca individ, cum te influenteaza societatea. Totusi a nu se confunda religia cu credinta, parerea mea. Noi avem multa religie si putina credinta. Dar sa revenim la politica. Pe la voi pe la Montreal nu aveti veste galbene?

Bill Watterson

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.214
    Putere Rep
    40

Implicit

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    Bag de seama ca nu te impresioneaza dexteritatea cu care babele romance pupa moastele. Nu vad sa aiba legatura cu religia, ci cu educatia. Nu aia de la scoala. Un pic cei 18 ani de acasa dar mai ales mediul in care te dezvolti ca individ, cum te influenteaza societatea. Totusi a nu se confunda religia cu credinta, parerea mea. Noi avem multa religie si putina credinta. Dar sa revenim la politica. Pe la voi pe la Montreal nu aveti veste galbene?
    trag concluzia ca dintre noi toti Gigi este singurul care inca nu a fost degenerat de cultura si mentalitea occidentala. vede lucrurile cu o claritate de invidiat.

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.076
    Putere Rep
    32

Implicit

Nope, ca mine sunt multi inclusiv matale. Eu sunt doar in remisie ca m-am vaccinat la timp. Cu cat pedalezi mai mult cu atat dai la pagaie mai realist, aproximativ optimist.

Bill Watterson

Data înscrierii
    16.11.2006
    Locație
    Hungary, Budapest
    Posturi
    702
    Putere Rep
    10

Implicit

Alo, stimați conversanți,
    După 17 pagini tot nu mă lămurii... este mr. Rățoi un președinte bun, sau nu? Face pârleazu pentru mexicani, sau nu? Face America și mai mare, sau o aduce-n sapă de lemn? Mr. Sorinel, că văd că domnia-ta ești cam rățoist, ce șanse de reușită are musiu președinte?

Cu stimă,
    Nae
    Sunt tare deştept!
    Dar nu deajuns, fiindcă de-aş fi atât de deştept pe cât mă cred, nu m-aş crede atât de deştept! ;)

Pagina 17 din 20 PrimulPrimul ... 71516171819 ... UltimulUltimul

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •