Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 25 din 26 PrimulPrimul ... 1523242526 UltimulUltimul
Rezultate 241 la 250 din 256

Subiect: Donald Trump, al 45-lea presedinte al Americii - bune si rele (continuare)

Data înscrierii
    27.11.2009
    Posturi
    939
    Putere Rep
    13

Implicit

Jiji, eu sunt adeptul unora din teoriile numite ale conspiratiei. nu toate. aia precum ca
    Pamantul ar fi plat nu-i interesanta, dar am si alta pe țeava si forumistii americani nu m-au luminat inca.

Iar Donald a promis ca ne va informa, daca va fi ales, dar politicienii ne dezamagesc cu totii mai devreme sau mai tarziu.

Deci, de ce a cazut building 7?
    Io am o banuiala ca, fara dusmani inventati, n-am avea nevoie de razboaie iar America ar da faliment.

Data înscrierii
    03.09.2005
    Locație
    La La Land
    Posturi
    2.664
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    Divo, parerea mea. In stilul asta n-o sa fie niciodata intelegere ci doar care profita de cine. Mai adanc, nu e bine sa umilesti prea mult pe cineva care nu are nimic de pierdut. Eu in locul lui Donald n-as da cu palma peste bot si nu m-as ridica de la masa asa grabit. Dar ma rog, daca piticul decide ceva, zona ta e prima nu resortul lui Donald. Deci nu e graba.

Fidel, vestele galbene au devenit faimoase la stiri in toata lumea, de proteste in Germania inca n-am auzit si sunt doar peste gard. Sincer nu urmaresc sunt convins ca ai dreptate. Sa-i tufa cainii rosii, eu sunt amarat ca mi-a murit un iepure si nu stiu ce sa-i spun copilei de ziua ei ce tocmai urmeaza. Totusi cred ca francezii sunt un popor mai revolutionar decat alte natii. Alte natii accepta rahat, pleaca din tara lor, portughezi, romani, etc ..astia nu prea, astia te iau de gat si stau in tara lor. Si sincer cat lumea e asa, pare sa existe o sansa, la fel si in America. Miscarea rasufla deja dar Macaron o are bine intre fese acum stie cum sa aiba grija pe viitor. La fel si viitorul pretendent. Apropo ma uit la nevasta aia a lui inca o data si inca o data.. Dom'le ce fetish are baiatul asta ..cum dracu sa te culci cu mamaia aia cand ai 40 de ani si lumea la picioare? Dar vorba aia, adevarul e dincolo de noi.
    Gigi, eu cred ca e mai bine sa ai no-deal decat un deal prost. a se vedea dealul "exceptional" cu Iran, realizat sub comanda tovarasului Obama. Nu stiu daca iti mai amintesti, dar cand a castigat Trump alegerile, leftistii faceau spume la gura si ne alertau ca vom avea razboi cu N. Korea. Sa asteptam sa vedem ce iasa d'aci, zic io!

Smile…It confuses people..!!

Data înscrierii
    13.05.2007
    Locație
    dairyland
    Posturi
    4.393
    Putere Rep
    34

Implicit

Citat Postat în original de divo Vezi post
    Sa asteptam sa vedem ce iasa d'aci, zic io!
    cam ce-o ieșit din ”lock her up”... sau din ”mexico will pay for the wall and they will like it”... sau din ”I'm a genius”...
    Ultima modificare făcută de aramis_13; 10.03.2019 la 18:32.
    plecat de-acasă.

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.230
    Putere Rep
    40

Implicit

americanii incep sa se trezeasca. insa vorba proverbului,cu o floare( sau doua) nu se face primavara..

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.101
    Putere Rep
    32

Implicit

Cred ca sfatul lui Aramis e bun. O broasca testoasa e cea mai buna varianta

Fidele, si eu imi aduc aminte cum erau iepurii in copilarie. Erau din aia obisnuiti cu viata grea, cu lupta pt supravietuire, cu televizoarele alb-negru. Acuma sunt alte timpuri.

Divo, Donald sa faca ce considera. Pe moment se zvoneste ca piticul atomic si-a reluat testele si programele. Orice s-ar intampla, nu-l putem acuza ca n-a incercat.

Bai, se anunta vremuri cacacioase pt britanici

https://m.zf.ro/business-internation...litar-17907034

La propriu: "Cea mai mare parte dintre cei care îşi fac rezerve se concentrează pe alimente şi pe hârtie igienică."

Dom'le, o gandire corecta. Altele mai gasim noi, dar cu ce ne stergem la popou?
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    03.09.2005
    Locație
    La La Land
    Posturi
    2.664
    Putere Rep
    10

Implicit

Sugartits,

Apropo de derapajul de acum cateva zile: Daca te uiți bine, sub numele lui Sorin scrie “Administrator”, așa ca poate oricând sa reacționeze cum crede de cuviință.
    Te urmăresc de ceva timp și observ ca ești mereu iritat și pus pe cearta. Și crezi ca doar tu ai dreptate. Am fost și eu acolo unde ești tu, și pana când nu mi-am găsit echilibrul in viața personală, am reacționat mereu ca și tine. Dacă vrei sa vorbești cu cineva și crezi ca eu te pot ajuta, contactează-ma oricand! Vorbesc serios!

Smile…It confuses people..!!

Data înscrierii
    16.11.2006
    Locație
    Hungary, Budapest
    Posturi
    703
    Putere Rep
    10

Implicit

Alo, nu se uită nimeni la emisiunea Last Week Tonight cu John Oliver?
    Cică o cam spune pe-a dreaptă, inclusiv despre mr. Trump...
    Sunt tare deştept!
    Dar nu deajuns, fiindcă de-aş fi atât de deştept pe cât mă cred, nu m-aş crede atât de deştept! ;)

Data înscrierii
    27.11.2009
    Posturi
    939
    Putere Rep
    13

Implicit

Citat Postat în original de Nicksson Vezi post
    Alo, nu se uită nimeni la emisiunea Last Week Tonight cu John Oliver?
    Cică o cam spune pe-a dreaptă, inclusiv despre mr. Trump...
    Ion al tău e doar unul dintre o sută... Mult mai interesant ar fi ce zice Nae, după ce a rumegat chestiunea.
    Nu uita sa verifici actualitatea mesajului/informatiei!

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.230
    Putere Rep
    40

Implicit

imagini recente din Venezuela.

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.101
    Putere Rep
    32

Implicit

Jalea si degradarea cuprinde cam toata planeta. In ultimii 20 de ani cred ca ne-am complacut doar in a beneficia de eforturile generatiilor trecute si am avansat foarte putin. Si nu vad semne bune nici pt viitor.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Pagina 25 din 26 PrimulPrimul ... 1523242526 UltimulUltimul

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •