Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 12 din 15 PrimulPrimul ... 21011121314 ... UltimulUltimul
Rezultate 111 la 120 din 141

Subiect: Donald Trump, al 45-lea presedinte al Americii - bune si rele (continuare)

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.206
    Putere Rep
    39

Implicit

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    Ce ti-ar mai placea sa-i vezi la poarta lui Donald cata frunza, cata iarba.
    Cateva mii, nimica toata. Ar fi fair play sa primeasca multi venezueleni acum americanii, ca si ei au contribuit la nenorocirea fara margini ce se intampla acolo cu sanctiunile lor.
    da mi-ar place si as fi fericit sa o vad pe Melania cum se ascunde in dulap de frica lor.
    acum dupa ce au facut Orientul Mijlociu una cu pamintul,a venit vremea sa se ocupe de Venezuela, Cuba si Nicaragua.
    Iranul ii inspira in mod deosebit, stimuleaza la maxim visele si impulsele animalice de distrugere si apocalipsa.dar se pare ca totul va ramine la faza de vis umed ,pentru-ca Vladimir a spus нет.

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.055
    Putere Rep
    32

Implicit

Citat Postat în original de FidelKatzo Vezi post
    da mi-ar place si as fi fericit..
    Eu cel mai fericit sunt cand citesc astfel de stiri. Inseamna ca tara noastra romaneasca o duce bine si numai astea ne mai lipseau.

https://monitorulapararii.ro/o-noua-...tre-sua-1-7291
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.421
    Putere Rep
    10

Implicit

Fidele, daca Anji v-a bagat voua mortu' in casa, nu inseamna ca tre's sa doresti si altora la fel. Iti garantez ca Donald nu deschide portile cum a facut a voastra, de a "virusat" toata Europa, si nu vorbim de cateva mii, ci de multe zerouri.

Data înscrierii
    13.01.2009
    Locație
    USA
    Posturi
    697
    Putere Rep
    21

Implicit

Salutari din Zürich!

Cam liniște pe aici - se pare că v-ați ascuns sub pat de frica caravanei cu milioane de teroriști, violatori, criminali și huligani mexicano-islamiști care sunt pe cale să invadeze America.

Și că tot a adus Sorin vorba de morți - cum vă place de mortu băgat de Democrați la Casa Albă? Se pare că le-a ieșit #MAGA pe nas americanilor- LOL! Impeachment anyone?

P.S. Și cum a fost cu premiul Nobel de pace a lui Trump? Cred ca au fost ilegalii care au votat împotriva lui că altfel cu siguranța câștiga!

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.055
    Putere Rep
    32

Implicit

Ohohoho! Salut fratili nostru!
    Hai ca am devenit vecini in cazul asta, esti la 3 ore de Dr. Prof. Fidelescu si la 3 ore de mine. Ai vazut cum e viata asta?
    Spune sincer. Ti-e dor de America?
    Ultima modificare făcută de VanDerGigi; 12.11.2018 la 04:56.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    13.01.2009
    Locație
    USA
    Posturi
    697
    Putere Rep
    21

Implicit

Mulťumesc de urāri- nu am timp sa-mi fie dor - merg in US de 4-5 or or an

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.421
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de ModestMouse Vezi post
    Și că tot a adus Sorin vorba de morți - cum vă place de mortu băgat de Democrați la Casa Albă? Se pare că le-a ieșit #MAGA pe nas americanilor- LOL! Impeachment anyone?
    Cillax, senatul inca e al republicanilor....si presedintele de asemeni. Voi visati de vreo 2 ani impeachment, dar o sa ramaneti la stadiul de vise.

Data înscrierii
    13.01.2009
    Locație
    USA
    Posturi
    697
    Putere Rep
    21

Implicit

I’m chilled- de fapt sunt mai relaxat ca niciodată.

Și așa este, Rs au menținut majoritatea in Senat - dar te-ai fi așteptat ca după 2 ani de prosperitate și greatness fără precedent in istoria plantei (și a universului) Trump să obțină suport total - el singur a spus: “sure A vote for a Republican is a vote for me.”

Oh well - ce să faci, sunt un visător și optimist 🤣

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.206
    Putere Rep
    39

Implicit

Citat Postat în original de ModestMouse Vezi post
    Salutari din Zürich!

Cam liniște pe aici - se pare că v-ați ascuns sub pat de frica caravanei cu milioane de teroriști, violatori, criminali și huligani mexicano-islamiști care sunt pe cale să invadeze America.

P.S. Și cum a fost cu premiul Nobel de pace a lui Trump? Cred ca au fost ilegalii care au votat împotriva lui că altfel cu siguranța câștiga!

noi ii numim pe cei care ne bat la poarta si cer ajutor,"viitori muncitori calificati".

la Paris sefii de stat au venit insotiti de sotiile lor. mi-a tresaltat inima de bucurie sa vad ca linga Melania este sotia lui Bibi Netanyahu si ca in fotografia de grup nu lipsesc poponarii.

Ultima modificare făcută de FidelKatzo; 13.11.2018 la 13:33.

Data înscrierii
    26.03.2015
    Locație
    NJ
    Posturi
    71
    Putere Rep
    4

Implicit

peste voi vin mahaoanele de pe mediterana, stai să vină iar sezonul cald

Pagina 12 din 15 PrimulPrimul ... 21011121314 ... UltimulUltimul

Permisiuni postare