Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 29 din 42 PrimulPrimul ... 19272829303139 ... UltimulUltimul
Rezultate 281 la 290 din 414

Subiect: Donald Trump, al 45-lea presedinte al Americii - bune si rele (continuare)

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.503
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de shogunelu Vezi post
    Au o baza de tratament la Hotel Doina, in Neptun.
    E ca si cum ai merge cu Toyota, in loc de BMW.

Data înscrierii
    26.12.2006
    Locație
    U.K.
    Posturi
    2.669
    Putere Rep
    23

Implicit

Citat Postat în original de sorin Vezi post
    E ca si cum ai merge cu Toyota, in loc de BMW.

Aia de la Doina e cam cea mai tare baza de tratament.
    Mi-am pierdut de ani de zile orice interes in masini
    Patrie este una, restul sunt doar tari.

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.213
    Putere Rep
    32

Implicit

Degeaba baieti, vreti nu vreti, tot la Govora ajungeti.
    Io nu vreau sa ma scald in namol, vreau sa ma scald intr-un hot tub cu niste companie placuta.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.299
    Putere Rep
    40

Implicit

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    Io nu vreau sa ma scald in namol, vreau sa ma scald intr-un hot tub cu niste companie placuta.
    nu se stie unde ajunge Govora in 30 de ani.
    puteai sa iti imaginezi acum 20 de ani ,ca cei mai importanti oameni din Europa sa aleaga ca loc de intilnire Sibiul ? puteau sa aleaga Paris ,Roma ,Berlin sau Londra.

ieri au sarbatorit prietenii nostrii rusi ,ziua victoriei impotriva fascismului.
    am ajuns la concluzia ca a avut loc la ei ,o transformare in sensul pozitiv din toate punctele de vedere. asta de cand este Vladimir la putere. putem spune ca rusii sunt ultimul bastion reprezentativ al rasei albe crestine de pe planeta noastra.

Data înscrierii
    26.12.2006
    Locație
    U.K.
    Posturi
    2.669
    Putere Rep
    23

Implicit

Gigi ai pomenit cam des "compania placuta", incepi sa ma ingrijorezi...

Mie imi place frate la bai , inafara de tratament care te repara, ai Jacuzzi, bazin de inot, aqua massage, masaj de relaxare, natura misto de explorat, alergare, plimbari, liniste, departe de toata nebuneala cotidiana. Mie unul imi incarca bateriile
    Daca vrei sa continui sa practici pana tarziu in viata tot felul de activitati fizice, mai mult sau mai putin extreme, trebuie neaparat sa treci prin service din cand in cand.
    Patrie este una, restul sunt doar tari.

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.213
    Putere Rep
    32

Implicit

Fidele, n-au ales ei Sibiul, l-a ales Ionel. Ei au fost "obligati" sa vina in Ro pt ca suntem statul UE la microfon luna asta. In orice caz i-a prins bine lui Macronel excursia, l-am vazut zambind fericit respirand un aer linistit si sorbind aplauzele naive. E bine sa mai pleci de acasa din cand in cand.
    Hanjela grasa si frumoasa la fel, a afisat un aer satisfacut.

Citat Postat în original de shogunelu Vezi post
    Gigi ai pomenit cam des "compania placuta", incepi sa ma ingrijorezi....
    Shogunelu, nu te ingrijora! Sangele circula chiar mai corespunzator decat la 20 de ani. Semn de sanatate trupeasca, mentala si sufleteasca
    Deci am motive sa cred ca apetitul ofensiv va fi peste medie si peste 20 de ani.
    Nu uita, tufi nu tufi, vremea instalatiei trece.

Te stiu sportiv dar eu n-am fost si nu sunt fan alergari, sala, inot, etc. Nu e pt mine mai bine vopsesc un perete si il privesc cum se usuca.
    Prefer o plimbare cu bicicleta sau un hiking prin padure batraneste asa. Mai nou urmaresc sa imi iau un kayak sa ma pierd pe garla asta mare si frumoasa.
    La un check up de rutina m-a intrebat doctorul daca fac sport. I-am zis ca fac sport 7/7 - muncesc full time, am o nevasta, doi copii si o casa/curte de mentinut. A fost de acord ca e suficient. Alergarile de placere sunt pt cine are timp sa se plictiseasca frate.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.299
    Putere Rep
    40

Implicit

Pompeo dolofanul viziteaza pentru prima data Russia. obisnuit cu orasele de corturi din patria lui ,o sa fie surprins de cat de inapoiati sunt rusii.

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.213
    Putere Rep
    32

Implicit

Baiat destept Putin.. nici un dubiu.
    https://m.prosport.ro/sportbiz/vladi...aflat-18131269

Bill Watterson

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.299
    Putere Rep
    40

Implicit

Baiat destept Putin.. nici un dubiu.
    https://m.prosport.ro/sportbiz/vladi...aflat-18131269
    am citit articolul.
    faptul ca tot etajul de spital a fost pus la dispozitia prietenei lui Putin,este ceva normal.
    ce masuri ar lua Donald daca Melania la varsta ei inaintata ar apuca-o durerile prenatale?

relatiile ruso americane sunt pe cale de imbunatatire.

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.213
    Putere Rep
    32

Implicit

Citat Postat în original de FidelKatzo Vezi post
    faptul ca tot etajul de spital a fost pus la dispozitia prietenei lui Putin,este ceva normal.
    ce masuri ar lua Donald daca Melania la varsta ei inaintata ar apuca-o durerile prenatale?
    Normal ca e normal. Ma refeream la faptul ca amica e cu 30 de ani mai tanara. Numai Macaronel saracu' e de internat la retirement home.
    Ce parere ai de meciul zilei SUA - Iran?

Bill Watterson

Pagina 29 din 42 PrimulPrimul ... 19272829303139 ... UltimulUltimul

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •