Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 3 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul
Rezultate 21 la 30 din 35

Subiect: American National Hockey League (NHL) – 2017-2018

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.347
    Putere Rep
    41

Implicit

Citat Postat în original de christianT Vezi post
    Cea mai buna echipa de hochei din NHL este Pisicile regale din L.A.
    Bre! ...acum p-aici bat vanturile spre est! ...vestu' salbatic spera acum in Vegas!

p.s. ...cum stai cu "uleiul"? ...ca bag' seama ca pretenul nostru comun e interest de starea ta de spirit, ci nu de ce scri!

Citat Postat în original de sorin Vezi post
    ...ca te-ai apucat deja sa-ti lustruiesti crosele de golf, ca va bat aia din Las Vegas de va asculta cu urechea. NU imposibile, dar grele revenirile de la 0-3.
    OOpppa! ...iaca a aparut Ionel "tatal nostru risipitor" din "Palm Beach Café" sa frece ridichea la rece!
    Bre Ionele! ...cu ce cocktail-uri te delectezi acum? ...ce-ti baga aia in pahar? ...masline, telina, morcov, sau ai fo' comanda speciala cu ceva zeama de varza?
    Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.347
    Putere Rep
    41

Implicit

Dupa felul cum au jucat, n-am avut mari sperante ca ai mei incoronati vor depasi pe noii "cavalerii galbejiti" ...dar s-a adeverit, ai mei au fost "maturati" cu toate ca ai mei au pierdut cele 4 meciuri la mustata!

Se pare ca pe West se cam decanteaza uleiul! ...si sper ca Vegas sa intre in istoria HNL!

p.s. ...ionel! mai urmaresti ceva meciuri de hochei sau te-ai dedicat la zeama de varza?

Data înscrierii
    31.12.2004
    Locație
    Canada, Deux-Montagnes
    Posturi
    2.323
    Putere Rep
    29

Implicit

Baba ghicitoare christianT prevede ca in acest sezon Cupa Stanley va fi castigata de Nashville Predators!
    Cu cat cunosc mai bine oamenii, cu atat mai mult admir cainii.

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.347
    Putere Rep
    41

Implicit

Citat Postat în original de christianT Vezi post
    Baba ghicitoare christianT prevede ca in acest sezon Cupa Stanley va fi castigata de Nashville Predators!
    ...te-ai dat si tu pe zeama de varza?!

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.414
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de Pisoi Vezi post
    Dupa felul cum au jucat, n-am avut mari sperante ca ai mei incoronati vor depasi pe noii "cavalerii galbejiti" ...dar s-a adeverit,
    Chiar au jucat? Mie mi s-a parut ca s-au kkt pe patine si nu prea mai alunecau

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.347
    Putere Rep
    41

Implicit

Ce fac consumatorii de zeama de varza in timpul Playoffs-ului cand echipa lor favorita e eliminata?
    Apai, se duc si ei pe unde pot, chiar daca n-au "talent" in ale golfului! ...si nu-i mai intereseaza alte rezultate!

Sa fiu sincer, nu prea m-a interesat ce se intampla pe east! cu toate ca am urmarit si ceva meciuri si de p'acolo!

In schimb m-am axat pe West!
    1- Ai mei ca brazii au fost eliminati! ...deci apoi am tinut cu rivalii nostrii "ratioii" ...ca deh! sunt din CA
    2- Ratoii au fost eliminati si ei! ...deci apoi am tinut cu "rechinii" ...ca deh! sunt din CA ...dar au fost eliminati si ei!
    3- Acum mai ie un meci de jucat Nashville vs. Jets, ...a'pai acu' cu cine sa "tiu"? ...nu e normal sa 'tiu" cu "country side"? ...ca doar sunt din US!

Oricum cupa ravnita o sa ramana iar in US!

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.414
    Putere Rep
    10

Implicit

Sa fiu sincer, nu prea m-a interesat ce se intampla pe east! cu toate ca am urmarit si ceva meciuri si de p'acolo!

In schimb m-am axat pe West!
    1- Ai mei ca brazii au fost eliminati! ...deci apoi am tinut cu rivalii nostrii "ratioii" ...ca deh! sunt din CA
    2- Ratoii au fost eliminati si ei! ...deci apoi am tinut cu "rechinii" ...ca deh! sunt din CA ...dar au fost eliminati si ei!
    3- Acum mai ie un meci de jucat Nashville vs. Jets, ...a'pai acu' cu cine sa "tiu"? ...nu e normal sa 'tiu" cu "country side"? ...ca doar sunt din US!
    E clar, toti cu care ai tinut tu au pierdut, inseamna ca o sa castige Jets in seara asta

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.414
    Putere Rep
    10

Implicit

Astept noile pronosticuri de la "oracolul" paralel cu hocheiul.

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.347
    Putere Rep
    41

Implicit

Citat Postat în original de sorin Vezi post
    Astept noile pronosticuri de la "oracolul" paralel cu hocheiul.
    Bre! Te-ai trezit din mahmureala?
    Bag'seama ca manjitii tai cu pene nici la golf nu se pricep, ...acum fac reclame TV la "lichide racoritoare"

Esti excecrabil! ...imi talmacesti cuvintele stropite cu "zeama de varza" ignorand vadit esenta comentariilor mele!

Nu am dat inca pronosticuri! ...ci doar am spus cu cine tin in disputele respective!

Acum insa in faza actuala, vad finala Caps-Cavalerii auriti!
    p.s. In seara asta, cand te trezesti baga felinaru' pe TV!

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.414
    Putere Rep
    10

Implicit

Acum insa in faza actuala, vad finala Caps-Cavalerii auriti!
    Saracii Caps, cum ti-ai dat cu parerea, cum pierd finala de est. Momentan sunt condusi cu 3-2. Uff, oracolul de California....

Pagina 3 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •