Follow RomanianPortal on Twitter       
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 24

Thread: in vizita

Aha ..nu mai retineam exact amanuntele.
    Dom'le din toata treaba asta un singur lucru e cert. Ala umbla cu multe gagici si e schimbator ca vremea.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

wai ma apuca durerea de cap ) toata familia imi zice sa stau acasa, daca vrea sa il vada sa vina el. Dar vreau Sa ajung eu in SUA, mi s-a pus un pitic pe creier si Sa il iau si pe ala Ce mi-a ramas pe suflet

actul notarial e facut in SUA, iar de iubit, nici nu stiu ce simt. Cand aflu ca e cu una, deja mi se pare o chestie normala, nu ma mai deranjeaza. El are 28, iar mama lui i-a trimis cadouri de Crăciun si de ziua copilului, pe mine ma intreaba ce fac, cum sunt, zice ca ar vrea sa ne întâlnească si cam atat.

Quote Originally Posted by flori1700 View Post
    ... Dar vreau Sa ajung eu in SUA, mi s-a pus un pitic pe creier...
    acu v-ați lămuritărără? sau vă fac un desen?
    plecat de-acasă.

piticul de pe creier ține de psiholog, venitul in SUA nu va rezolva problema piticului.

Sa ajunga dom'le, macar e cinstita. Si daca creste singura un copil jumate american, probabil merita mai mult ca altele.

Mie altceva mi se pare interesant.

Quote Originally Posted by flori1700 View Post
    ..si Sa il iau si pe ala Ce mi-a ramas pe suflet
    Pe care ala care ti-a ramas pe suflet vrei sa il iei cu tine? Aici se strica treaba.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Quote Originally Posted by VanDerGigi View Post
    Sa ajunga dom'le, macar e cinstita. Si daca creste singura un copil jumate american, probabil merita mai mult ca altele.

Mie altceva mi se pare interesant.

Pe care ala care ti-a ramas pe suflet vrei sa il iei cu tine? Aici se strica treaba.
    de azi inainte am sa iti spun Ochi de Soim,eu nu am bagat de seama.

cred ca fata vrea sa se calugareasca,a gasit lumina in cuvintele Domnului. s-a terminat cu viata necumpatata,orgii de sex si alcool.

Quote Originally Posted by FidelKatzo View Post
    de azi inainte am sa iti spun Ochi de Soim,eu nu am bagat de seama.

cred ca fata vrea sa se calugareasca,a gasit lumina in cuvintele Domnului. s-a terminat cu viata necumpatata,orgii de sex si alcool.
    La cat timp s-a derulat de cand ei nu s-au mai vazut, ala da cu barda in stanga si dreapta .. e si Flori femeie tanara, nu putem sa o condamnam pentru satisfacerea nevoilor fiziologice chiar daca nu se mentioneaza. Dar chestia ca l-ar fi pus pe vreun X la suflet si vrea sa ajunga in SUA prin Y ca mai apoi sa il aduca si pe X in SUA sa traiasca happily ever after cu el, nu e bine. Doamne bate cu parul, vezi ce se intampla cu uraganele astea. Posibil sa nu mai ajunga deloc. Mai bine isi creste copilul acasa cu alesul sufletului nu vad unde e deranjul in afara sinuciderii piticului de pe creier. Iar Y sa plateasca pensie alimentara dupa ce testul de paternitate dovedeste ca e al lui.

Bill Watterson

draga domnule, nu-s usa de biserica, dar nici parașută nu sunt si nici n-am fost. Alcoolul nu imi place, nici cu biserica n-am treaba, asa ca mi-ai facut greșit caracterizarea.

nu stiu ce ați inteles voi ) din toata treaba cu SUA, doar pe tatal copilului l-am iubit si am avut relatie. Poate m-am exprimat greșit, ce mi-a ramas pe suflet, e ceea ce as fi vrut sa mai vizitez in SUA, sa ajung si la six flags, shopping la victoria's secret, chestii de genu..

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast