Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 20 din 29 PrimulPrimul ... 101819202122 ... UltimulUltimul
Rezultate 191 la 200 din 282

Subiect: Off topic - aberatii de tot felul :) [29]

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.400
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    Boss, da-ne si noua detalii sa stim si noi cu cine tre sa ne punem bine
    Glumesc, oricine este, multumim si ramanem pe aici sa ajutam cum putem.
    Gigi, nu e stability nimic deocamdata. Daca se stabileste ceva, anunt aici, sa se stie.

Data înscrierii
    27.11.2009
    Posturi
    901
    Putere Rep
    12

Implicit

Ii da una la cap cu bata in timp ce doarme, bre Toni. ....
    Lumina, apa, gazul, Putin...

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.400
    Putere Rep
    10

Implicit

Azi am avut "jury duty", am servit patria ca jurat si n-am avut timp de forum. Normal, azi trebuia sa sting lumina, dar probabil va prelua cineva forumul. Se va clarifica in curand. Eu l-am tinut in viata 15 ani, sper ca cine-l va prelua il va mai tine cat mai mult.

Care stie ceva de cotoi? L-am sunat pe 3 telefoane, lasat mesaj pe WhatsApp, etc, dar nimic, zero, zilch, nada.

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.339
    Putere Rep
    39

Implicit

Citat Postat în original de sorin Vezi post
    Azi am avut "jury duty", am servit patria ca jurat si n-am avut timp de forum. Normal, azi trebuia sa sting lumina, dar probabil va prelua cineva forumul. Se va clarifica in curand. Eu l-am tinut in viata 15 ani, sper ca cine-l va prelua il va mai tine cat mai mult.
    BS! ...te-ai prezentat la "datorie" dar ai pierdut vremea de pomana!

Care stie ceva de cotoi? L-am sunat pe 3 telefoane, lasat mesaj pe WhatsApp, etc, dar nimic, zero, zilch, nada.
    Bre! ...azi abia m-am intors de la Dallas! ...si sunt cam in "pioneze" ...sper sa nu fi luat vreun flu d-acolo, asa ca maine ma dau bolnav sa-mi fac vaccinul!
    p.s. ...aseara am incercat sa-ti dau un raspuns la unul din comentariile tale,l-am scris, iar cand sa-l postez a disparut!
    Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.400
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de Pisoi Vezi post
    Bre! ...azi abia m-am intors de la Dallas! ...si sunt cam in "pioneze" ...sper sa nu fi luat vreun flu d-acolo, asa ca maine ma dau bolnav sa-mi fac vaccinul!
    Imi bag picioarele in telefoanele tale mobile. Si acasa te-am sunat de doua ori. Arunca-le bre!

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.339
    Putere Rep
    39

Implicit

Imi bag picioarele in telefoanele tale mobile. Si acasa te-am sunat de doua ori. Arunca-le bre!
    Bai! ...care parte nu o intelegi? ...ti-am mai spus ca in deplasari nu iau cu mine decat cell-ul de job, iar "companiile" pe care le vizitez celularele sunt interzise! ...chiar daca sunt un fel de "VIP"
    ...telefonu' de acasa e screened si nu raspund, chiar si asa oricum nu am fost acasa!

p.s. pt toti!
    Am reusit sa vorbesc su Sorin si se pare ca e o raza de lumina ca Forumul sa ramana in viata!

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.019
    Putere Rep
    31

Implicit

Bai! ...care parte nu o intelegi? ...ti-am mai spus ca in deplasari nu iau cu mine decat cell-ul de job, iar "companiile" pe care le vizitez celularele sunt interzise! ...chiar daca sunt un fel de "VIP"
    ...telefonu' de acasa e screened si nu raspund, chiar si asa oricum nu am fost acasa!
    Lasa vrajeala. Io propun sa-ti luam un telefon d-ala cu roata, de bagi degetul si tragi ca sa formezi. Il porti intr-un backpack la spinare
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.339
    Putere Rep
    39

Implicit

Lasa vrajeala. Io propun sa-ti luam un telefon d-ala cu roata, de bagi degetul si tragi ca sa formezi.
    ...apreciez propunerea ta dar e ineficienta pt mine!
    ...de cand cu tehnica asta moderna folosesc degetul principal numai cand se ivesc scopuri clasice!
    Il porti intr-un backpack la spinare
    ...n-am folosit backpack din clasa 'ntai! ...si in nici un caz acum cand poti deveni suspect oriunde si oricand!

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.400
    Putere Rep
    10

Implicit

...apreciez propunerea ta dar e ineficienta pt mine!
    Atunci ia-ti in mobil de ala de prin anii '70-'80, cat caramida, sa-l gasesti cand te suna cineva

PS. Saptamana viitoare, sper sa se rezolve cu transferul forumului la noul stapan, ca nu prea mai am rabdare sa ma "eliberez".

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.019
    Putere Rep
    31

Implicit

Atunci ia-ti in mobil de ala de prin anii '70-'80, cat caramida, sa-l gasesti cand te suna cineva

PS. Saptamana viitoare, sper sa se rezolve cu transferul forumului la noul stapan, ca nu prea mai am rabdare sa ma "eliberez".
    Vrajeli dom'le io il citesc ii place sa traiasca in lumea lui sa nu dea nimeni de el. Cand ai mobil si stie nevasta ca il folosesti, esti cu catusele. Cand faci pe pafaristul, libertatea e a ta!
    Gandeste cum era acum 30 de ani. N-aveai dom'le treaba ajungeai acasa cand ajungeai. Cand erai in campul muncii aia era si tot asa. Nu e fraier Pisoiu'. Ce vrei sa-i ceara nevasta un skype pe telefon cand e in mijlocul unei sedinte?
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Pagina 20 din 29 PrimulPrimul ... 101819202122 ... UltimulUltimul

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •