Follow RomanianPortal on Twitter       
Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 73

Thread: Off topic - aberatii de tot felul :) [29]

Bai!
    Saptamana asta iar am fost in deplasare pe coasta de est, ...p-acolo de pe unde se "ratoia" Melina la mine cand o invitam la o cafea!
    Maine ma intorc la baza!
    Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Talking

Quote Originally Posted by Pisoi View Post
    Bai!
    Saptamana asta iar am fost in deplasare pe coasta de est, ...p-acolo de pe unde se "ratoia" Melina la mine cand o invitam la o cafea!
    Maine ma intorc la baza!
    Asa si pan' la urma ai baut o cafea cu cineva, au ba?
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Quote Originally Posted by VanDerGigi View Post
    Asa si pan' la urma ai baut o cafea cu cineva, au ba?
    Daca intrebi de acum ...in zona asta nu am pe cine sa invit la o cafea, asa ca-mi savurez cafeaua de unul singur la Hotel ...si vorbesc de unu' singur cu peretii!
    ...dar poate e mai bine asa! ...nici "sarmale" n-am mancat nici gura nu-mi pute!

p.s. Daca e sa amintesc de amintiri super placate din "zona" asta ...am doua intalniri reale cu doi forumisti pe care-i consider de exceptie!
    1- AdyC, care a fost extrem de amabil ca sa ne intalnim si sa-mi fie "ca ghid" prin WDC ...regret ca s-a mutat de aici si nu am sansa de-l mai intalni curand!
    2- Poate va mai amintiti de "light"! ...O femeie exceptionala care a avut amabilitatea sa ma invite la ea acasa, sa-i cunosc familia, si sa avem un super amiabil dinner!

p.s.2 Pentru mine personal, e regretabil sa constat ca "multe relatii virtuale, devenite (ocazional) reale" ...pe acest Forum, s-au terminat subit ...fara o explicatie reala!
    Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Pentru cei care-si citesc mesajele pe email: chiar daca vedeti acel mesaj ca serverul e prea ocupat, daca va logati pe forum, se vede totul normal dupa aia. Am vorbit cu Nicusor si se lucreaza la rezolvarea problemei cu serverul.

nu prea. la mine acasă sunt logat permanent și tot apare mesajul. nu vrea nici cu momele nici cu șoșele.

la muncă trebuie să mă loghez, acolo nu ține cu permanent. nu merge nici așa. nu vrea nici rugat, nici înjurat.
    plecat de-acasă.

I-am dat lui Nicusor datele pentru licenta vBulletin versiunea 5 pe care o am cumparata deja. El spune ca daca se face upgrade, se va rezolva problema, deoarece serverului nu-I prea mai place versiunea 4.

Last edited by aramis_13; 20th September 2017 at 12:23 AM.
    plecat de-acasă.

măi oameni buni, faceți ceva că așa nu se mai poate. acum Avast îmi raportează forumul ca fiind pagina de pishing!
    plecat de-acasă.

Eu n-am ce face, iar daca Conu' Nicusor nu poate gasi o solutie, mai bine-l inchid decat sa dea mesaje de pishing. :(

Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast