Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 30 din 31 PrimulPrimul ... 2028293031 UltimulUltimul
Rezultate 291 la 300 din 301

Subiect: Off topic - aberatii de tot felul :) [29]

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.414
    Putere Rep
    10

Implicit

Daca ne uitam bine la condica, Nicksonelu' nu e printre premianti la capitolul prezentza, iar acum ne-a prins in ofsaid si ne da la geoale

Data înscrierii
    03.09.2005
    Locație
    La La Land
    Posturi
    2.655
    Putere Rep
    10

Implicit

Ca fapt divers, acum cateva zile a fost un pic de bai cu forumul. Intre timp s-a rezolvat, forumul e curat. Am pus monitorizare zilnica, asa ca suntem safe ...and sound. ))

Smile…It confuses people..!!

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.414
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de divo Vezi post
    Ca fapt divers, acum cateva zile a fost un pic de bai cu forumul.
    Ce-a fost, ca n-am mai trecut pe aici de la ultima mea postare?

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.037
    Putere Rep
    31

Implicit

Pesemne ca a atentat vreun predator sexual sa-l hackuiasca pe nea Tonitza.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.347
    Putere Rep
    41

Implicit

Citat Postat în original de sorin Vezi post
    ...la bar-uri n-au wifi?
    Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.037
    Putere Rep
    31

Implicit

Citat Postat în original de Pisoi Vezi post
    ...la bar-uri n-au wifi?
    Are bre, dar cine merge la carciuma sa stea pe internet? La carciuma mergi to get nice, sa te chillaxezi, sa socialivizualizezi, etc. Cand ciupesti, incerci sa ciupesti din timpul platit nu din timpul tau liber. Timp liber frate!!! Wtf Pisoaie doar esti trait in America de veci. Ce mai e pe la Albucucugol?
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.037
    Putere Rep
    31

Implicit

De vreun an poate chiar doi incoace, nu mai poti sa citesti nici un site de stiri dimineata (cu precadere din SUA) fara sa mai apara cateva victime de asalt sexul prin lume plangand cu lacrimi de crocodil cum au fost ele asaltate secsual cand erau mai mici si mai proaste. Acum vad ca si Cristiano Ronaldo a violat o cumatra din ciclul lasa-ma ca-mi place prin LV. Si cica i-a dat vreo 400k usd acum vreo 8 ani si acum a realizat aia ca putea obtine mai mult.
    Nu apare zi sa nu apara noi victime gen #MeToo, toata lumea s-a trezit si trebuie sa acceptam ca suntem o planeta de predatori sexuali fratilor. Ne place pasarica. Imi pare rau ca n-am si eu ca o dadeam o data pe 400k+ sa nu mai traiesc.
    Anyway stau si evaluez cu teama evenimente din trecut, sa nu apara vreuna sa zica ca i-am pus mana pe tzatze cand aveam 16 ani si sa-mi ceara vreo 50 de coco ca sa nu-mi strice imaginea ..
    Cam aici ne aflam.. printre cutremure si tzunami ce incearca sa ne scoata din zona de comfort.
    Ultima modificare făcută de VanDerGigi; 03.10.2018 la 14:11.

Bill Watterson

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.414
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de Pisoi Vezi post
    ...la bar-uri n-au wifi?
    Lasa ca nici tu nu te-ai rupt sa treci pe aici, cu sau fara wifi la bar.
    Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    Are bre, dar cine merge la carciuma sa stea pe internet? La carciuma mergi to get nice, sa te chillaxezi, sa socialivizualizezi, etc.
    Intelepciunea Gigeliana nu se dezminte, bine le zici. Degeaba as bate drumu' la un bar, sa stau cu nasu'n mobil. Cotoiu' habar n-are ce si cum, ca fiecare loc pe lumea asta are rolul lui.

Data înscrierii
    03.09.2005
    Locație
    La La Land
    Posturi
    2.655
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de sorin Vezi post
    Malware attack Nush ce voiau, poate sa ia legatura cu Tonitza?!

Data înscrierii
    03.09.2005
    Locație
    La La Land
    Posturi
    2.655
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    De vreun an poate chiar doi incoace, nu mai poti sa citesti nici un site de stiri dimineata (cu precadere din SUA) fara sa mai apara cateva victime de asalt sexul prin lume plangand cu lacrimi de crocodil cum au fost ele asaltate secsual cand erau mai mici si mai proaste. Acum vad ca si Cristiano Ronaldo a violat o cumatra din ciclul lasa-ma ca-mi place prin LV. Si cica i-a dat vreo 400k usd acum vreo 8 ani si acum a realizat aia ca putea obtine mai mult.
    Nu apare zi sa nu apara noi victime gen #MeToo, toata lumea s-a trezit si trebuie sa acceptam ca suntem o planeta de predatori sexuali fratilor. Ne place pasarica. Imi pare rau ca n-am si eu ca o dadeam o data pe 400k+ sa nu mai traiesc.
    Anyway stau si evaluez cu teama evenimente din trecut, sa nu apara vreuna sa zica ca i-am pus mana pe tzatze cand aveam 16 ani si sa-mi ceara vreo 50 de coco ca sa nu-mi strice imaginea ..
    Cam aici ne aflam.. printre cutremure si tzunami ce incearca sa ne scoata din zona de comfort.
    Amen, Jiji! Am vazut putin din declaratia lu' Ford si mi s-a luat! Vorbea ca o fetita de 12 ani care tocmai pierduse autobuzul cel scurt.
    Pacat ca cei de la Fox l-au concediat pe Kevin jackson, xca era cam singurul care a avut coitze sa zica ce crede.

"On Thursday, Jackson was promptly fired from Fox News after shaming Kavanaugh’s accusers on Twitter.“Lying skanks are what these 3 women are, and we ALL know more,” Jackson wrote in one of the tweets, adding that “leftist women are skanky for the most part.”
    In another tweet, he said that Dr. Christine Blasey Ford’s “academic problems,” which she said were triggered by the sexual assault, were actually the result of “her PROMISCUITY!”
    “Dang girl, stop opening your legs and OPEN A BOOK!” he tweeted."

Pagina 30 din 31 PrimulPrimul ... 2028293031 UltimulUltimul

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •