Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 36 din 36 PrimulPrimul ... 26343536
Rezultate 351 la 355 din 355

Subiect: Off topic - aberatii de tot felul :) [29]

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.407
    Putere Rep
    41

Implicit

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    Scuzite-moi. Ai vazut Fidele ca un paharel nu strica din cand in cand? Haha
    binenteles ca nu strica,are efectele cele mai neasteptate.

Citat Postat în original de angeline Vezi post
    Scuzite, dupa versul doi mi-au dat lacrimile,...
    Citat Postat în original de angeline Vezi post

la schimb, intr-un alt registru,...
    multummesc pentru clip Angeline,mi-a placut !

ps. Gigi mai tii minte cand ti-am spus referitor la fotbal,sa va cumparati nemti daca vreti sa aveti succes pe arena internatioanala ?

<font face="Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif">
    Ultima modificare făcută de FidelKatzo; 26.06.2020 la 06:01.

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.342
    Putere Rep
    34

Implicit

Citat Postat în original de FidelKatzo Vezi post
    binenteles ca nu strica,are efectele cele mai neasteptate.

ps. Gigi mai tii minte cand ti-am spus referitor la fotbal,sa va cumparati nemti daca vreti sa aveti succes pe arena internatioanala ?]
    Nationala ti-a urmat sfatul si n-a reusit. Bine aia acolo sunt prosti de numa. Nu ca au ales un neamt ci ca mereu aleg numai oameni nepotriviti in orice moment.

Si eu ti-am spus, sa-mi pice mie un billiard din cer si Bayern s-ar bate de la egal la egal cu Dimanu in fazele superioare a CL. Nici asa nu mi l-as permite pe Kloppescu dar se mai gasesc buni si rezonabili. In fine, vrabia malai viseaza sa revenim cu picioarele pe pamant unde se risca retrogradarea.
    Ultima modificare făcută de VanDerGigi; 26.06.2020 la 15:09.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.407
    Putere Rep
    41

Implicit

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    Nationala ti-a urmat sfatul si n-a reusit. Bine aia acolo sunt prosti de numa. Nu ca au ales un neamt ci ca mereu aleg numai oameni nepotriviti in orice moment.

Si eu ti-am spus, sa-mi pice mie un billiard din cer si Bayern s-ar bate de la egal la egal cu Dimanu in fazele superioare a CL. Nici asa nu mi l-as permite pe Kloppescu dar se mai gasesc buni si rezonabili. In fine, vrabia malai viseaza sa revenim cu picioarele pe pamant unde se risca retrogradarea.
    nu putem sa comparam un Cristoph Daum cu Kloppescu. Daum impresiona cu replicile lui taioase si critica,mai putin cu talentul lui ca antrenor. in afara de asta ii placea sa isi pudreze nasul cu tot felul de prafuri albe.
    pe de alta parte este un risc sa angajezi un antrenor care nu stie limba tarii,habar nu are de mentalitatea tarii respective si la tot pasul are nevoie de traducator.
    mai glum noi dar realitatea este alta. adu-ti aminte de Guardiola,cand a stiut ca va incepe ca antrenor la Bayern s-a pus cu burta pe carte. Primul interviu l-a dat in limba germana. deci respect !
    ma bucur pentru Klopp ca a luat campionatul si recunosc ca nu mi-am imaginat ca britanicii sunt asa de fanatici. in comparatie cu ei nemtii sunt mielusei blanzi. impresionant sa vezi oameni in toata firea cu lacrimi in ochi devotati trup si suflet clubului.

ps. interesant ca nu toata liga engleza se bucura ca Liverpool a luat campionatul.

Data înscrierii
    03.09.2005
    Locație
    La La Land
    Posturi
    2.694
    Putere Rep
    10

Implicit

Stie cineva care sunt noile reguli de intrare in Romania? Este vreo diferenta daca se intra cu pasaport romanesc vs american daca punctul de plecare e US? Mersi mult!

Smile…It confuses people..!!

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.557
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de divo Vezi post
    Este vreo diferenta daca se intra cu pasaport romanesc vs american daca punctul de plecare e US? Mersi mult!
    La mine a fost si probabil va mai fi pana se termina cu kktul asta de covid. Daca nu aveam pasaport romanesc nu m-ar fi lasat sa ies din aeroport, sau mai bine zis, ma trimiteau inapoi.

Pagina 36 din 36 PrimulPrimul ... 26343536

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •