Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 25 din 35 PrimulPrimul ... 152324252627 ... UltimulUltimul
Rezultate 241 la 250 din 344

Subiect: Off topic - aberatii de tot felul :) [29]

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.300
    Putere Rep
    40

Implicit

nu cred ca l-a suparat cineva,Toni este un baiat prea fin ca sa fie bruscat de cineva. cred ca nici nu stie ca forumul functioneaza.

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.217
    Putere Rep
    32

Implicit

Citat Postat în original de FidelKatzo Vezi post
    nu cred ca l-a suparat cineva,... cred ca nici nu stie ca forumul functioneaza.
    Foarte probabil. Si eu ma gandeam ce o fi cu el. Sau poate a intrat si s-a woaripilat de poza lu' Stormy. Stim ca este foarte rusinos, face dush cu lumina stinsa.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    13.05.2007
    Locație
    dairyland
    Posturi
    4.394
    Putere Rep
    35

Implicit

ori l-o prins tonitza uitându-se la poza lu' stormy...

aoleo, și dacă puneam originalu'?
    plecat de-acasă.

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.505
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    Sau poate a intrat si s-a woaripilat de poza lu' Stormy. Stim ca este foarte rusinos, face dush cu lumina stinsa.
    Pai atunci, puneti si voi poze cu Stormy cu lumina stinsa

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.217
    Putere Rep
    32

Implicit

Citat Postat în original de sorin Vezi post
    Cotoi, la cate gafe ai facut, bag seama ca ti-e jena sa mai scrii pe aici..
    Pisoiu' s-a uitat la nunta royala si l-a luat somnu', a dormit 3 zile si 4 nopti.
    Saracu' Harry, la posibilitatile lui, ce mireasa si-a tras.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    13.05.2007
    Locație
    dairyland
    Posturi
    4.394
    Putere Rep
    35

Implicit

stai să vezi distracție când o să decarteze asta mică un bebe negru ca tăciunele (că uneori genele se transmit mai pregnant de la bunici și la ea s-au cam ascuns) cu părul creț-creț (ca un miel înainte de paști) și roșu. o să se bucure coana-mare Veta de numa' numa'!
    plecat de-acasă.

Data înscrierii
    13.05.2007
    Locație
    dairyland
    Posturi
    4.394
    Putere Rep
    35

Implicit

se găsește cineva să mute mesajul lu don' gigi și răspunsul meu la topicu' lu donald? că aici suntem off-topic...
    plecat de-acasă.

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.300
    Putere Rep
    40

Implicit

Pisoiu' s-a uitat la nunta royala si l-a luat somnu', a dormit 3 zile si 4 nopti.

totul este in schimbare,nu ne mai mira nimic. in 1970 daca te afisai pa strada cu o femeie mult mai in varsta decat tine,era clar ca ai nevoie de un psihiatru. astazi toata lumea te admira pentru calitatile tale,indiferent de ce natura sunt.

Ultima modificare făcută de FidelKatzo; 25.05.2018 la 10:58.

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.217
    Putere Rep
    32

Implicit

Citat Postat în original de aramis_13 Vezi post
    stai să vezi distracție când o să decarteze asta mică un bebe negru ca tăciunele (că uneori genele se transmit mai pregnant de la bunici și la ea s-au cam ascuns) cu părul creț-creț (ca un miel înainte de paști) și roșu. o să se bucure coana-mare Veta de numa' numa'!
    Pishu lumii daca se intampla asa, moare regina din asta i se trage. Dar cred ca se balanseaza situatia ca Harry e super alb roscat pistruiat ..de-abia iese plodul brunet.
    In fine, trebuia sa asculte de mamaitza lui dar ce sa-i faci, love e oarba. Trait in puf nu are experienta de viata pt varsta lui. Dar se invata

Bill Watterson

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.217
    Putere Rep
    32

Implicit

Citat Postat în original de FidelKatzo Vezi post
    totul este in schimbare,nu ne mai mira nimic. in 1970 daca te afisai pa strada cu o femeie mult mai in varsta decat tine,era clar ca ai nevoie de un psihiatru. astazi toata lumea te admira pentru calitatile tale,indiferent de ce natura sunt.
    Macaroane cred ca chiar are nevoie de un psihiatru din punctul asta de vedere. Fara gluma cred ca a dus lipsa de dragostea de mama cand era mic a ramas un pic afectat la biblioteca. Hai cand esti tanar te distrezi cu una de 40 de ani daca arata bine mai prinzi o experienta una alta, dar cand se ingroasa gluma.. La varsta lui ii trebuia o nevasta de 30-35 de ani nu o studenta de 70.
    Pai n-a avut dreptate Cristian Tzopescu cand s-a insurat la 60 de ani cu una de 29? Bah bineinteles, intinereste sufletul.

Bill Watterson

Pagina 25 din 35 PrimulPrimul ... 152324252627 ... UltimulUltimul

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •