Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 39 din 42 PrimulPrimul ... 293738394041 ... UltimulUltimul
Rezultate 381 la 390 din 414

Subiect: Donald Trump, al 45-lea presedinte al Americii - bune si rele

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.141
    Putere Rep
    38

Implicit

Marian are dreptate,o prostituata calificata trebuie sa aiba calitati de psihoterapeut. sa fie la curent cu sistemul nervos periferic si central. poate trecea Donald prin momente grele de adinca depresiune si prin telepatie se rasfringeau durerile Melaniei asupra lui. numai un futai salbatic cu o profesionista l-a savat de la declinul total.

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    3.918
    Putere Rep
    30

Implicit

Citat Postat în original de marian42 Vezi post
    Esti culmea, zau asa...
    Adica tu, cand te duci la doctor (pune si mecanic, instalator, orice altceva), mergi la unul abia iesit din scoala sau la ala care a consultat mii si mii de pacienti, e vechi in meserie, il stie toata lumea?
    Asa-i si-n cazu' astuia.
    daca pui problema asa.. probabil a fost vorba de o neintelegere, de fapt a avut loc doar un examen la prostata.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.141
    Putere Rep
    38

Implicit

Vladimir este ca un jucator de sah,foarte greu sa ii ghicesti urmatoarea mutare.

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    3.918
    Putere Rep
    30

Implicit

Citat Postat în original de FidelKatzo Vezi post
    Vladimir este ca un jucator de sah,foarte greu sa ii ghicesti urmatoarea mutare.
    Rusii controleaza francul elvetian. Cand dolarul a fost pe val, si francul a fost pe val aproape de Euro. Mie si tuturor in situatia mea ne convenea de minune. Scade dolarul, pac scade si francul. Noroc ca am creditele in CHF, dar in rest se simte diferenta traind in Euro.
    Daca urca un pic dolarul, doua zile mai tarziu urca si chf. O sa ajung sa PUSH (pray until something happens) sa creasca dolarul pt ca pan' la urma pare ca soarta mea e lagata de el oriunde as fi

Daca te uiti la min 1:09, Putin spune adevarul mascat despre afirmatiile mele de mai sus.

Elvetiei ii pasa numai si numai de cashcaval, vara e plina de arabi bogati in vacanta deci 3-4 luni pe ani cheltuie arabii miliarde la cumparaturi si hoteluri ca la ei camila e prea hot perioada aia, de rusi bogati, de americani oricand ..de toata lumea cu bani. Saloane de ceasuri, de auto, de mancare de te miri ce draci, e Geneva plina de multi-milionari sau chiar miliardari de peste tot. Vin oameni la salonul de ceasuri si cumpara 2-3 bucati in valoare de 250k fiecare fara probleme ca si cum cumparam noi cei de rand o pereche de bascheti.
    Poftim poza eram in bus ..pensionar trage langa la semafor. Se plimba in McLaren ..Ferarri si Lamborgini ie pt tineret, Bentley coupe a ajuns entry level e ca Duster in Franta.
    Oracle vad ca implementeaza multe chestii noi specific pt piata chineza deci fiti gata sa puneti pantalonii jos in orice moment.
    Posibil sa incepem sa ne adaptam la mai multe culturi cu care nu suntem total obisnuiti in curand.

"The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.141
    Putere Rep
    38

Implicit

sa nu mai pui poze din astea,de cand am vazut pensionarul cu McLaren nu fac altceva decat sa ma intreb unde am gresit in viata.
    de fapt nu vad diferenta prea mare.la voi vin straini si la noi vin straini. numai ca ai nostrii sunt mai saraci si vor azil.

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    3.918
    Putere Rep
    30

Implicit

Am ras cu pofta ..
    Ma tin de ceva vreme sa va intreb.
    Ce credeti ca se intampla cu Kim Jong Un de s-a schimbat asa total? Cutitul si foamea la os, cacealma, sau si-a gasit un psihiatru bun? Probabil cate putin din toate..
    S-a stabilit, se intalneste peste o luna cu Donald sa-si masoare butoanele in persoana.

Bill Watterson

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.364
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    Ma tin de ceva vreme sa va intreb.
    Ce credeti ca se intampla cu Kim Jong Un de s-a schimbat asa total? Cutitul si foamea la os, cacealma, sau si-a gasit un psihiatru bun? Probabil cate putin din toate..
    S-a stabilit, se intalneste peste o luna cu Donald sa-si masoare butoanele in persoana.
    Parerea mea e ca erau asa rupti de foame, ca nu prea aveau cum sa negocieze ceva, asa ca si-a facut in buton (avand in vedere ca Vladimir si vecinu' mare, ala cu orezu' s-au facut ca ploua) care incepea sa se inroseasca, iar acum discuta altfel conditiile.

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    3.918
    Putere Rep
    30

Implicit

Face sens. Nu e prost deloc bursucul in cazul asta.
    Cica le-ar trebui vreo 2 trilioane de investitii sa ajunga la acelasi nivel cu South Korea daca se unesc. Suma ce s-ar impartii in principiu intre China, SUA, Japonia si SK. Asadar Donald sa-si ia carnetul de cecuri cu el..

Bill Watterson

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.141
    Putere Rep
    38

Implicit

Kim Jong nu cred ca o sa renunte la armele nucleare. ar fi ca si cum s-ar belii singur si ar oferi propria lui blana pe batz americanilor. acum o saptamina a fost Wang Yi la el in vizita si i-a dat instructiunile de riguare. unde mai pui ca intre timp Donald a demonstrat cu Iranul de ce este in stare si cat valoreaza la el un contract sau un cuvint dat..

Data înscrierii
    31.12.2004
    Locație
    Canada, Deux-Montagnes
    Posturi
    2.306
    Putere Rep
    29

Implicit

Cu Iranul e alt aspect, fara nici o legatura cu Coreea de Nord. Trump promisese din campania electorala ca o sa se retraga din acordul de pace cu Iranul, motivul este stiut, ajutorul in arme si bani pe care Iranul il acorda organizatiei Hezbollah, formata din musulmani shiiti, ce este recunoscuta de toate guvernele civilizate ca fiind terorista.
    Cu cat cunosc mai bine oamenii, cu atat mai mult admir cainii.

Pagina 39 din 42 PrimulPrimul ... 293738394041 ... UltimulUltimul

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •