Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 33 din 43 PrimulPrimul ... 233132333435 ... UltimulUltimul
Rezultate 321 la 330 din 427

Subiect: Donald Trump, al 45-lea presedinte al Americii - bune si rele

Data înscrierii
    27.11.2009
    Posturi
    912
    Putere Rep
    12

Implicit

Nu, la mine nu se vede... ai alt link?

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.037
    Putere Rep
    31

Implicit

Nea Aramis, da-i tare 5 linkuri pe zi ca intra timpul in sac si ma tem ca nu apuci sa demonstrezi ce ai de demonstrat.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    13.05.2007
    Locație
    dairyland
    Posturi
    4.355
    Putere Rep
    34

Implicit

Citat Postat în original de toni41 Vezi post
    Nu, la mine nu se vede... ai alt link?
    n-am caută
    Eric Trump on government shutdown: 'Honestly, I think it's a good thing for us'

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    Nea Aramis, da-i tare 5 linkuri pe zi ca intra timpul in sac si ma tem ca nu apuci sa demonstrezi ce ai de demonstrat.
    io n-am nimica nimicuța de demonstrat... le demonstrează moș tramp singur... gen

plecat de-acasă.

Data înscrierii
    27.11.2009
    Posturi
    912
    Putere Rep
    12

Implicit

Citat Postat în original de aramis_13 Vezi post
    n-am caută
    Eric Trump on government shutdown: 'Honestly, I think it's a good thing for us'

io n-am nimica nimicuța de demonstrat... le demonstrează moș tramp singur... gen

Asta o zis el pe vremea lui Obama?

Data înscrierii
    13.05.2007
    Locație
    dairyland
    Posturi
    4.355
    Putere Rep
    34

Implicit

Așa zic ăștia cu fake news-ele lor
    Și cică și-n 2013 ar fi zis cam la fel

Data înscrierii
    27.11.2009
    Posturi
    912
    Putere Rep
    12

Implicit

Citat Postat în original de aramis_13 Vezi post
    Așa zic ăștia cu fake news-ele lor
    Și cică și-n 2013 ar fi zis cam la fel
    Pai e bine. Înseamnă ca nu e consecvent in greșeală. Omu s-a schimbat in bine! S- a pocăit. Daca o leaga pe Hilary mă fac si eu american.
    Pe scurt, ce condiții trebuie sa indeplinesc ca sa-mi dea pasaport, ca sa nu mai platesc atatea taxe. Taxele mele si ale lui Fidel se duc pe cel mai numeros parlament mondial, plus pe parlamentele si executivele din landurile federaliste cu cea mai mare birocratie mondiala... vreau in America!( sunt alb, Köln e linga Oslo)

Data înscrierii
    13.05.2007
    Locație
    dairyland
    Posturi
    4.355
    Putere Rep
    34

Implicit

mă nene, după cum zicea ăl bătrân a lu' a bătrână, iaca p#|@ mărioară!
    plecat de-acasă.

Data înscrierii
    13.01.2009
    Locație
    USA
    Posturi
    694
    Putere Rep
    21

Implicit

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    Mie mi-a crescut 401k-ul in 10 luni de Trump, cat in 6 ani de Osama. Banuiesc ca la fel si voua. Cei care se apropie de vremea pensionarii, gen Mouse in loc sa critice, ar trebui sa-l apuce de pussy si sa-l pupe direct pe limba. Ca sa mentina spiritul democratic alive 😂.
    Dar de, oameni nerecunoscatori peste tot intotdeauna.
    Si cum zici ca iti merge sefule cu 401k? Nu uita sa trimeti la "very stable genius" al tau o felicitare - ca lui ii plac aplauzele si aprecierile.
    "What we've got here is failure to communicate. Some men you just can't reach."

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.037
    Putere Rep
    31

Implicit

Binisor prietene. 0.80% down fatza de 1 Ianuarie. Din cauza scaderii de Luni a lui Dow Jones - presupun ca de aceea ai prins viata acum. No worries cu africanu' eram la -10% mai mereu.
    Io de abia am de-o ciunga oricum, zi mai bine cum a mers la tine anul trecut ca mai ai un pic si-ti ajunge la maturitate. Dar incearca sa fi sincer, nu ipocrit. Probabil tu esti mai in masura sa-l lauzi ca esti beneficiar de "unprecedented wealth"

Trebuie sa recunosc ca postarea ta precedenta l-ar fi bagat in ceata pe Fidel daca mai era pe aici. El traieste inca cu impresia ca ai dus-o bine in comunismul romanesc avand rude la macelarie, cand colo de fapt ai suferit foarte mult. Dar probabil a fost indus in eroare din cauza celor 789 de clone ce ti le-ai creat pe acest forum.

Ps. Nu ne-ai spus pe unde prin UE iti duci zilele momentan si cum mai stai cu nivelul de empatie..
    Ps1. Oprah for president next time!!
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    13.05.2007
    Locație
    dairyland
    Posturi
    4.355
    Putere Rep
    34

Implicit

bineînțeles că cioroiu' e de vină pentru căderea daului! păi nu-i logic?

https://www.yahoo.com/news/yup-sean-...043952694.html

adicătelea cum ar veni în România, aia cu moștenirea grea a regimului anterior de tristă amintire....
    plecat de-acasă.

Pagina 33 din 43 PrimulPrimul ... 233132333435 ... UltimulUltimul

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •