Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 27 din 30 PrimulPrimul ... 172526272829 ... UltimulUltimul
Rezultate 261 la 270 din 292

Subiect: Donald Trump, al 45-lea presedinte al Americii - bune si rele

Data înscrierii
    13.05.2007
    Locație
    dairyland
    Posturi
    4.276
    Putere Rep
    33

Implicit

păi eu ce vă tot spun p-aci? e plin de fake news, oriunde te întorci numa' de ele dai.

în schimb foxnews, ei foxnews e altă poveste! un exemplu de verticalism, de profesionalism, adevărați jurnaliști aflați doar în slujba adevărului. așa ceva mai rar!
    Ultima modificare făcută de aramis_13; 25.11.2017 la 14:49.
    plecat de-acasă.

Data înscrierii
    13.05.2007
    Locație
    dairyland
    Posturi
    4.276
    Putere Rep
    33

Implicit

undoubtedly, mr. president is right! plenty of fake news out there!

https://www.yahoo.com/news/conservat...-politics.html
    plecat de-acasă.

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.434
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de aramis_13 Vezi post
    undoubtedly, mr. president is right! plenty of fake news out there!

https://www.yahoo.com/news/conservat...-politics.html
    Si cam pe unde e Donald, in povestea asta?

Data înscrierii
    13.05.2007
    Locație
    dairyland
    Posturi
    4.276
    Putere Rep
    33

Implicit

Citat Postat în original de sorin Vezi post
    Si cam pe unde e Donald, in povestea asta?

cam pe unde e de obicei, pe nicăieri...
    plecat de-acasă.

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.434
    Putere Rep
    10

Implicit Trump Pulls United States Out of UN Immigration Deal

"But our decisions on immigration policies must always be made by Americans and Americans alone. We will decide how best to control our borders and who will be allowed to enter our country," Haley said.
    http://freebeacon.com/national-secur...igration-deal/

Data înscrierii
    13.05.2007
    Locație
    dairyland
    Posturi
    4.276
    Putere Rep
    33

Implicit

mr. president just had another great victory, through one the Alabama race runners. but dishonest and corrupt media will not report on this, instead they will launch fake news. like a democrat won in a highly republican state.
    plecat de-acasă.

Data înscrierii
    16.11.2006
    Locație
    Hungary, Budapest
    Posturi
    677
    Putere Rep
    10

Implicit

Sunt lucruri pe lume de care ai vrea să uiţi, dar nu se poate din cauză de televizor... O fi făcând şi mr. Trump parte din categoria asta?

Nae
    Sunt tare deştept!
    Dar nu deajuns, fiindcă de-aş fi atât de deştept pe cât mă cred, nu m-aş crede atât de deştept! ;)

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.434
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de aramis_13 Vezi post
    mr. president just had another great victory, through one the Alabama race runners.
    Citat Postat în original de Nicksson Vezi post
    Sunt lucruri pe lume de care ai vrea să uiţi
    Aramis e genul de democrat frustrat ca a pierdut alegerile si cand nu poate da in Trump, da in alti republicani care n-au nici o treaba cu topicul. S-a integrat asa bine in valul de protestatari hillaristi, ca acum raspunde doar in engleza, asa ca ii raspund la fel: you lost, suck it up, Trump is our president!

Data înscrierii
    13.05.2007
    Locație
    dairyland
    Posturi
    4.276
    Putere Rep
    33

Implicit

csf? ncsf! fiecare după puteri și după cât îl duce mintea. că știm și noi pe unii care azi pupă la icoanele unora ca la sfintele moaște și mâine scuipă unde au pupat...

(na, acum e bine cum răspund?) dacă zici mata coane că-s democrat hilarist, apăi neapărat că îs. doar știm cum gândesc republicanii (pentru moment) trumpiști: cine nu-i cu noi e împotriva noastră.

(și din contră, are legătură cu trampu' ăsta de vă e președinte. în cazu' n care ai uitat ms tramp l-a îmbrățișat cu toată ardoarea pe catindatul republican pe ult5ima sută de metrii, așa ca de la grab them by the pussy la I never got on a date with a girl without her mother consent...da, da știm astea numa' presa mincinoasă le-a inventat, amândoi sunt oameni integrii, familiști și ușă de biserică, icoane să-i pui în ramă nu alta)

(și pe bune, mie îmi pare rău că încă un republican și-a pierdut scaunu', că s-ar putea să nu mai fir destui ca să voteze legea aia care mă interesează pe mine...)

PS mr tramp continuă să curețe mlaștina de la vașington: tocmai a dat-o afară pe babuina de omarosa... nasol, să te concedieze șăfu' ăla mare de două ori...
    plecat de-acasă.

Data înscrierii
    03.09.2005
    Locație
    La La Land
    Posturi
    2.616
    Putere Rep
    28

Implicit

Sorine, Aramis e democrat...roman! :D N'are el treaba, el doar se lauda!
    In alta ordine de idei, cred ca ce s-a intamplat in Alabama e cel putin ingrijorator. Si nu prin prisma a cine a castigat, ca in 2020 republicanii vor re-castiga locul pierdut ieri. Ci prin prisma vanatorii de vrajitoare care se practica acum. Mi se pare de domeniul fantasticului sa vii si sa acuzi pe cineva de orice (furt, sexual misconduct, anything), FARA DOVEZI, doar cu o declaratie in presa. Si sa fii declarat VINOVAT de catre... presa, internet, colegi etc. Conform legii, asta se face in JUSTITIE, intr-o sala de tribunal. de catre un JUDECATOR!
    Este o panta super alunecoasa, si multi se vor lovi prin cadere libera. Nu stiu, eu nu cred in conspiratii, dar cred ca deja stiu cine e de fapt...targetul final.
    Asa ca Sorine, da-mi voie sa te corectez: "
    You lost, suck it up, butterfly! Trump is our president! "

Smile…It confuses people..!!

Pagina 27 din 30 PrimulPrimul ... 172526272829 ... UltimulUltimul

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •