Follow RomanianPortal on Twitter       
Page 12 of 13 FirstFirst ... 210111213 LastLast
Results 111 to 120 of 129

Thread: Uniunea Europeana (European Union) - bune si rele (good and bad)

putem sa discutam la infinit,de schimbat nu mai putem schimba nimic.

Statele Unite Europene trec prin transformari radicale pe drumul democratizarii. Merkel ,Soros si orangutanul cu urechi clapauge de Obama au facut treaba buna.

Quote Originally Posted by FidelKatzo View Post
    Statele Unite Europene trec prin transformari radicale pe drumul democratizarii.
    Ingrozitor in ce hal a ajuns Europa. Si-au bagat sarpele veninos in curte. Oricum, topicul cred ca e gresit si cred ca trebuia postat la "Europa cu bune si rele", n-are Trump treaba cu invazia barbarilor, asta a fost inceputa de Merkel inainte de a fi el presedinte.

Haide Kațo, lasă vrăjeala - ți-e ți-a aruncat nevasta lucrurile-n stradă și acuma dai vina pe refugiați - că vezi domne, ți-au poluat enviromentul pristin cultivat cu atâta grije de strămoșii tăi.

PS: dacă tot Angela iese Duminica la loterie - tare mă tem ptr tine😻

Quote Originally Posted by ModestMouse View Post
    Haide Kațo, lasă vrăjeala - ți-e ți-a aruncat nevasta lucrurile-n stradă și acuma dai vina pe refugiați - că vezi domne, ți-au poluat enviromentul pristin cultivat cu atâta grije de strămoșii tăi.

PS: dacă tot Angela iese Duminica la loterie - tare mă tem ptr tine😻
    nu se mai poate schimba nimic,se stie ca o sa castige Angela. dragut din partea ta ca iti faci griji pentru mine.
    eu am trecut in viata prin multe si sunt mai rezistent decat o Kakerlake. o sa incerc sa ma aranjez cu noua situatie ca sa supravietuiesc. probabil ca o sa iau o familie de sirieni la mine in casa,am observat ca siriencele sunt frumoase. daca va trebui sa imi arat apartanenta politica fata de americani,o sa imi iau ca prieten un negru tinar si ma fac poponar.

Fidel, nu fi așa de pesimist - Putin mai are câteva zile să-și bage coada in alegerile nemților - cu toate ca pe francezi nu a reușit săi prostească așa de ușor ca pe Americani - pe nemți probabil că nici atât.
    Cât despre îngrijorările mele, așa m-au educat pe mine părinții - sa am empatie ptr orice ființa umană, indiferent de culoare, etnie sau abilitate mentală.

nu se mai poate schimba nimic,se stie ca o sa castige Angela...
    csf? ncsf!
    plecat de-acasă.

Initial am crezut ca serverul se afla in Florida. Si acum sa vad asa ..
    Modest Mouse, tot respectul pt educatia primita. Din nefericire nu toti am primit o educatie aleasa. Eu de la taranii mei am invatat sa ma pun in pielea altuia. Nu e cazul tau si al lui Tonitza. Ca daca ar fi probabil ati avea empatie si pt acei nevinovati care culeg consecintele.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Quote Originally Posted by ModestMouse View Post
    Fidel, nu fi așa de pesimist - Putin mai are câteva zile să-și bage coada in alegerile nemților - cu toate ca pe francezi nu a reușit săi prostească așa de ușor ca pe Americani - pe nemți probabil că nici atât.
    Cât despre îngrijorările mele, așa m-au educat pe mine părinții - sa am empatie ptr orice ființa umană, indiferent de culoare, etnie sau abilitate mentală.
    superioritatea pe care o emana mesajele tale imi taie respiratia.
    daca crezi ca Putin a avut asa o influenta mare asupra alegerilor ,inseamna ca un cal cu ochelari are o vedere periferica mai dezvoltata decat patidul democrat si sustinatorii lui. ma asteptam la mai mult de la cineva care are o parere asa de buna despre abilitatea lui mentala.
    chiar daca adevarul doare,realitatea este ca majoritatea americanilor sau saturat de criminala de Hillary si au votat cu Donald in speranta ca se va schimba ceva.

chiar daca adevarul doare,realitatea este ca majoritatea americanilor sau saturat de criminala de Hillary si au votat cu Donald in speranta ca se va schimba ceva.
    Asteptam ca si voi, in Germania, sa va saturati de criminala de Anjela si sa votati pe altcineva, pana nu distruge asta Europa de tot.

Page 12 of 13 FirstFirst ... 210111213 LastLast