Follow RomanianPortal on Twitter       
Page 24 of 25 FirstFirst ... 1422232425 LastLast
Results 231 to 240 of 245

Thread: Donald Trump, al 45-lea presedinte al Americii - bune si rele

OMFG!

These people have no shame?!? They won't stop at nothing! When this (the) big(gest) which hunt in the history of US (what am I saying this is the biggest one in the whole history of the world, no, the entire Universe!) it will come to an end?

People, come to your senses! Election is over, there is a new lider in the WH (well, I didn't figure out yet who it is, but hey! I still have 3 ˝ years to find out) so is time to leave him alone, stop harass him an let him work!

https://www.yahoo.com/news/fbi-agent...143943426.html
    plecat de-acasă.

in your face trump haters! mr. president has won again! he promised to clean the swamp and he continue to do so!

https://www.yahoo.com/news/trump-dis...173515969.html

to all trump not-haters: aren't you tired of winning yet? had your heads stopped spinning?
    plecat de-acasă.

In your face, Trump haters:

no much news actually, except mr. president is continuing to clean the swamp...

a, și un erou național, the best, the very best one, the one and only, the biggest fighter to keep america safe (after mr. president of course), greatest one in the whole USA, even the whole world, with no equal in the known universe and in all universes, champion and model for all elephants, I don't know, I've been told so...

http://reverbpress.com/politics/data...-reign-terror/
    plecat de-acasă.

Vladimir spune adevarul. urmatorii opt ani nici o speranta pentru imbunatatirea relatiilor cu SUA.

in your face, trump haters:

again not much news, but mr. president is continuing to drain the swamp...

https://finance.yahoo.com/news/key-t...080000110.html
    plecat de-acasă.

din categoria bile albe: DACA e pe ducă. nu m-am lămurit încă ce şi cum, dar se pare că e pe moarte. unii zic că o să mai târâie targa pe uscat până prin 2019...
    plecat de-acasă.

Aramis si Fidel vad ca opereaza ca troll pentru Putin si comunistii aia prost crescuti. Inaltimea nu va face destepti. Tocitul la carti comuniste tot nu va da experienta de viata cum e nevoie sa discutati mai intelept despre ce se intimpla in lume.

Momentan Facebook vad ca a descoperit ceva avertizare facuta de rusi, pentru a influenta alegerea in america. Cunoaste cineva ceva rusi cu vreo $50,000 in plus, sa averizeze ceva prostii fara sa ceara bani ca la cersit ?
    http://www.bbc.com/news/technology-41182519

Deci tot e ceva acolo care trebuie descoperit, si poate mai atirnam ceva rusi de oo, pe gardul asta de stiri adevarate. Si ziua lui Putin se apropie, pentru ca rusii or sa se plictiseasca sa nu mai poata iesii prin lumea libera, dupa cum face SUA cu ambasadele rusesti, si rusii cu ambasadele americane.

Momentan sa vedem ce fac rusii fara bani de la ulei, ca ei nu mai fac profit la aia.
    Nu cred ca China o sa o duca mai bine, dupa ce americanii opresc toate importurile de acolo. Si mai dam ceva chinezi afara, care nu sint imigranti valizi, si sa vedem ce mai are China de zis cind nu mai pot fura si nu mai au la cine sa trimita produsele lor proaste.
    Nu cred ca pot ei face prea mult cu leii romanesti, ca nu prea or sa poata ei sa schimbe destui la negru fara sa intre romania in faliment.
    Daci cu draci, Tepes ar fi bun !!!

păi da, suntem troli. și te oftici ai, te oftici?
    lasă moșule, că ești tu deștept și pentru noi... dudui de cât de deștept ești.

PS a zis Vava să-ți transmit salutări...
    Last edited by aramis_13; 8th September 2017 at 07:08 AM.
    plecat de-acasă.

Quote Originally Posted by romi_in_florida View Post
    ...Cunoaste cineva ceva rusi cu vreo $50,000 in plus, sa averizeze ceva prostii fara sa ceara bani ca la cersit ?
    http://www.bbc.com/news/technology-41182519

Deci tot e ceva acolo care trebuie descoperit, si poate mai atirnam ceva rusi de oo, pe gardul asta de stiri adevarate. Si ziua lui Putin se apropie, pentru ca rusii or sa se plictiseasca sa nu mai poata iesii prin lumea libera, dupa cum face SUA cu ambasadele rusesti, si rusii cu ambasadele americane.

Momentan sa vedem ce fac rusii fara bani de la ulei, ca ei nu mai fac profit la aia.
    Nu cred ca China o sa o duca mai bine, dupa ce americanii opresc toate importurile de acolo. Si mai dam ceva chinezi afara, care nu sint imigranti valizi, si sa vedem ce mai are China de zis cind nu mai pot fura si nu mai au la cine sa trimita produsele lor proaste.
    Nu cred ca pot ei face prea mult cu leii romanesti, ca nu prea or sa poata ei sa schimbe destui la negru fara sa intre romania in faliment.
    Mda. Nea Romica, imi pare bine sa vad ca esti in forma si intr-o stare de spirit normala si optimista inainte de ce urmeaza. Sfatul meu este sa inchizi pc-ul, sa iti faci bagajele si sa nu te opresti pana minim in NC. Poti deja sa completezi formularele pt home insurance ca la intoarcere sunt sanse bune sa gasesti capatzana lui mickey mouse in loc de casa.
    Lasand gluma la o parte, ai grija de matale.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Gigi,
    Multumesc pentru sfaturile tale proaste. Nu am nevoie sa ma duc de acasa, ca nu mi-e frica de Irma.
    Vad ca si tie iti place sa dai sfaturi, cind nu stii despre ce vorbesti. Unde te-ai calificat: la fara frecventa sau la cursuri politice de seara ?

Daca mai treci pe aici, poate mai jucam ceva table, daca tot poti sa mai vezi zarul.
    Multumesc la cei ce sint ingrijorati de sanatatea mea, dar nu cred ca am nevoie de mai mult decit sa-l bat pe careva la table, sa fiu fericit.
    Orice tablagiu calificat e bine venit aici la plaja.
    Last edited by romi_in_florida; 9th September 2017 at 10:11 PM.
    Daci cu draci, Tepes ar fi bun !!!

Page 24 of 25 FirstFirst ... 1422232425 LastLast