Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 36 din 43 PrimulPrimul ... 263435363738 ... UltimulUltimul
Rezultate 351 la 360 din 427

Subiect: Donald Trump, al 45-lea presedinte al Americii - bune si rele

Data înscrierii
    13.05.2007
    Locație
    dairyland
    Posturi
    4.359
    Putere Rep
    34

Implicit

hat off to mr. president. he's draining the swamp, as he promised...
    plecat de-acasă.

Data înscrierii
    13.05.2007
    Locație
    dairyland
    Posturi
    4.359
    Putere Rep
    34

Implicit

This must be fake news! It cannot be real!

https://www.facebook.com/reverbpress...0505324372152/
    plecat de-acasă.

Data înscrierii
    31.12.2004
    Locație
    Canada, Deux-Montagnes
    Posturi
    2.323
    Putere Rep
    29

Implicit

Ca o parafraza la Trump, iata ce am citit pe internet:

Make Europe european again!
    Cu cat cunosc mai bine oamenii, cu atat mai mult admir cainii.

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.205
    Putere Rep
    39

Implicit

tin minte vacantele la tara din copilaria mea.ma imprietenisem cu mai multi copii din sat,printre-care era si un baiat dintr-o familie mai saraca.ca era sarac nu era o problema pentru noi copiii,problema era ca era cam slab de minte si cam toti isi bateau joc de el si il foloseau pentru diferite actiuni.furat prune ,cumparat tigari ,etc.
    era o cruzime din partea noastra sa ne purtam cu el asa ,dar nici familia lui nu il menaja asa ca nu ne faceam mustrari de constiinta. ce ma mira pe mine ca ii dadeau diferite sarcini cu toate ca stiau ca va da cu ele in gard,esecul era garantat. daca ma-sa il trimitea la alimentara dupa o sticla de ulei se stia 100% ca la intoarcere va sparge sticla. totusi familia lui continua sa il incurajeze in continuare.
    oarecum asemanator este si cu Donald.bietii americani au stiut ca este un idiot si totusi l-au ales si il incurajeaza in continuare.

Data înscrierii
    31.12.2004
    Locație
    Canada, Deux-Montagnes
    Posturi
    2.323
    Putere Rep
    29

Implicit

Americanii au avut de ales intre Donald Trump si Hillary Clinton, si au ales pe Donald Trump. Uiti ce impopulara era si este aceasta smechera de Hillary, mincinoasa si corupta pana-n maduva oaselor. Posibil ca electorii americani au ales raul cel mai mic in persoana lui Donald Trump.
    Cu cat cunosc mai bine oamenii, cu atat mai mult admir cainii.

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.053
    Putere Rep
    32

Implicit

Citat Postat în original de christianT Vezi post
    Americanii au avut de ales intre Donald Trump si Hillary Clinton, si au ales pe Donald Trump.
    Daca vrei sa fim prieteni, cu mine si cu Fidel trebuie sa vorbesti frumos despre batranul continent. Si ce daca alimentul preferat a devenit oaia? Te asigur ca marea majoritate a hotarat ca asa e mai gustos, nu le-a pus nimeni sula in coaste.

Ps. Pe Fidel trebuie sa-l intelegi, el nu e obisnuit cu votul democratic unde poporul isi mai schimba prostul din cand in cand.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.205
    Putere Rep
    39

Implicit

nu-mi mai fac sperante sa scapam Angela,de fapt inca nu mi-am revenit de la shocul de la alegeri. o vad pe zi ce trece tot mai rotunda si multumita, altii au la varsta asta diabet si probleme cu inima. pozitiv interpretabil este o transformare abia perceptibila,de la femeie la barbat. asa ca cei care spera la o schimbare trebuie sa aiba rabdare.

dar sa lasam gluma la oparte. astazi trebuie sa imi cumpar niste canistre de plastic mari ,pentru apa potabila si niste conserve de fasole cu carne. va sfatuiesc si pe voi cei din Eu. sa va faceti provizii.ceva imi spune ca prostul satului este in dispozitie de scandal si pentru el nu conteaza 1-2 milioane de morti.

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.205
    Putere Rep
    39

Implicit

East Ghouta este complet eliberata. poporul syrian canta si danseaza in semn de recunostinta fata de alianta vestica.
    in unle locuri mai sunt vizibile urmele bunatatii si marinimiei poporului american in frunte cu conducatorul iubit de origine keniana.

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.053
    Putere Rep
    32

Implicit

Ce arme au baietii..
    Cine le fabrica? Impartim pretul unei arme din acelea la cate vieti ia, ca sa aflam cu cat se vinde o viata de om.

Fidele, rusii isi permit sa dea asa ceva la TV national pentru ca populatia nu se ambaleaza la cinema stiu de caterinca.
    Daca difuzezi asta la americani in schimb, ai paralizat tara.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    13.05.2007
    Locație
    dairyland
    Posturi
    4.359
    Putere Rep
    34

Implicit

Citat Postat în original de christianT Vezi post
    Americanii au avut de ales intre Donald Trump si Hillary Clinton, si au ales pe Donald Trump. Uiti ce impopulara era si este aceasta smechera de Hillary, mincinoasa si corupta pana-n maduva oaselor. Posibil ca electorii americani au ales raul cel mai mic in persoana lui Donald Trump.
    mă nene, erai ”pe ulei” când ai postat?
    plecat de-acasă.

Pagina 36 din 43 PrimulPrimul ... 263435363738 ... UltimulUltimul

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •