Follow RomanianPortal on Twitter       
Rezultate 1 la 6 din 6

Subiect: Am aplicat pt. Cetatenia us in iulie 2016, inca nu mi-a venit testul/interviul !!!

Data înscrierii
    08.11.2015
    Posturi
    10
    Putere Rep
    0

Implicit Am aplicat pt. Cetatenia us in iulie 2016, inca nu mi-a venit testul/interviul !!!

LA MULTI ANI 2017 !! PT TOTI ROMANII DE PRETUTINDENI !!

AM SI EU O MICA NELAMURIRE CU PRIVIRE LA INTERVIUL PT CETATENIA US. LOCUIESC LA NEW YORK, PE 15 IULIE 2016 AM TRIMIS APLICATIA ( INAINTE CU 90 ZILE LA IMPLINIREA CELOR 5 ANI DE CAND AM GREEN CARD-UL ) AM PRIMIT PE 25 IULIE O INSTIINTARE CUM CA, DOSARUL MEU ESTE IN PROCESARE IAR PE 22 AUGUST AM FOST LA AMPRENTARE. IAR DE LA AMPRENTARE NIMIC, A TRECUT APROAPE 6 LUNI DE CAND AM TRIMIS APLICATIA , AVETI IDEE CAT DUREAZA PROCESUL PANA LA ACEL TEST/INTERVIU ? VA MULTUMESC FRUMOS . MAI JOS ESTE ACEEASI INFORMATIE CAND IMI VERIFIC CASE STATUS

Fingerprint Appointment Was Scheduled

On August 8, 2016, we scheduled you for a fingerprint appointment and mailed you an appointment notice for Receipt Number NBC*XXX Please follow the instructions in the notice. If you do not receive your appointment notice by September 7, 2016, please go to www.uscis.gov/e-request to request a copy of the notice. If you move, go to www.uscis.gov/addresschange to give us your new mailing address.

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.148
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de stantudor Vezi post
    AM SI EU O MICA NELAMURIRE CU PRIVIRE LA INTERVIUL PT CETATENIA US. LOCUIESC LA NEW YORK, PE 15 IULIE 2016 AM TRIMIS APLICATIA ( INAINTE CU 90 ZILE LA IMPLINIREA CELOR 5 ANI DE CAND AM GREEN CARD-UL ) AM PRIMIT PE 25 IULIE O INSTIINTARE CUM CA, DOSARUL MEU ESTE IN PROCESARE IAR PE 22 AUGUST AM FOST LA AMPRENTARE. IAR DE LA AMPRENTARE NIMIC, A TRECUT APROAPE 6 LUNI DE CAND AM TRIMIS APLICATIA , AVETI IDEE CAT DUREAZA PROCESUL PANA LA ACEL TEST/INTERVIU ? VA MULTUMESC FRUMOS . MAI JOS ESTE ACEEASI INFORMATIE CAND IMI VERIFIC CASE STATUS
    In mod normal, dureaza in medie cam sase luni, dar uneori poate merge si pana la un an.
    https://www.uscis.gov/sites/default/...e/chapter3.pdf

Data înscrierii
    08.11.2015
    Posturi
    10
    Putere Rep
    0

Implicit

multumesc frumos pt raspuns

Data înscrierii
    08.11.2015
    Posturi
    10
    Putere Rep
    0

Implicit

Alte pareri de la persoane care au trecut prin aceeasi situatie ??!! Multumesc

Data înscrierii
    13.05.2007
    Locație
    dairyland
    Posturi
    4.067
    Putere Rep
    32

Implicit

Biroul din Albany are un back-log de cel puțin 7 luni...
    plecat de-acasă.

Data înscrierii
    08.11.2015
    Posturi
    10
    Putere Rep
    0

Implicit

daca sa schimbat administratia de la white house trebuie sa cer o noua bibliografie pt. cele 100 intrebari ??!!

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •