Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 12

Subiect: EGOr maniac TRUMP

Data înscrierii
    01.01.2008
    Locație
    Melbourne Fl
    Posturi
    1.086
    Putere Rep
    17

Cool EGOr maniac TRUMP

Si ca sa vezi ce mult ii place de Putin, care e bun la minciuna cu dulceata. Poate si o rusoaica care ii face ochi dulci, i-ar place.
    Ar trebui ca noi care am trait sub comunismul rusesc, sa-i spunem exact cit de cinstiti sint rusii si chinezii, si cit de mult putem sa-i credem cind promit ceva.

Si acuma americanii au distrus in Siria 3 baterii de rachete rusesti, care au fost cucerite de ISIS. Adica ce au facut rusii si sirienii care aveau armamentul asta, au facut pe ei de frica ? Si cum au putut americanii sa gaseasca si sa distruga asa de rapid rachetele astea ?
    Adica, rusii sa stie ca americanii tin un ochi pe prostii si prostiile astea rusesti. Si americani pot distruge ce vor si cind vor.

Trump o sa aibe si o bataie cu chinezii, ca ei te mint si te fura, fara sa-ti vorbeasca dulce ca Putin.
    Sa vedem ce ramine din bazele alea militare pe insulele artificiale. Eu cred ca o sa vedem citiva chinezi zburind spre dumnezeii lor.
    Si momentan Obama are de adus inapoi piesa aia americana de fotografiat sub apa, care a fost furat de chinezi astazi. Sa vedem daca Obama face pe el de frica, sau trimite armata sa aplice legea UN acolo.
    Daci cu draci, Tepes ar fi bun !!!

Data înscrierii
    26.12.2006
    Locație
    U.K.
    Posturi
    2.529
    Putere Rep
    21

Implicit

Cui palaria mea ii mai trebuie Revista "Urzica", cand il avem pe Romica ??

Data înscrierii
    01.01.2008
    Locație
    Melbourne Fl
    Posturi
    1.086
    Putere Rep
    17

Implicit

Acuma Trump incepe sa incerce sa controleze intrebarile de la comaniile de stiri de care nu-i plac lui (CNN, etc). Cred ca o sa-i dea careva curind peste bot, sa-l invete ca toti aici avem dreptul la convorbiri cu presedintele, si daca lui ii place sau nu intrebarea sau comportarea companiei fata de el. Adica el are apucaturi comuniste, sa incerce sa controleze cu forta ce nu-i place lui.
    Si despre desfintarea legaturilor lui cu strainatatea, el nu intelege ca populatia nu o sa accepte ca familia lui sa continue afacerile straine, si el sa primeasca raport financiar cum o duc companiile lui in strainatate. Asta e tot influenta straina, si cred ca congresul o sa-i aplice constitutia pina la urma

Totusi rusii incep sa fie expusi ca excroci, si sa fie amendati cu alte legi ca sa le faca viata mai grea.
    In general imi place alegerea asta si convorbirile astea politice, pentru ca asa ceva convorbire libera nu exista in rusia sau romania.
    Poate mai invata politicienii din romania ceva maniere, ca nu cred ca rusii se schimba sub Putin. Singura speranta e sa fie Putin scos la pensie mentala, si populatia sa inceapa sa controleze guvernul lor.

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    4.965
    Putere Rep
    36

Implicit

Citat Postat în original de romi_in_florida Vezi post
    Acuma Trump incepe sa incerce sa controleze intrebarile de la comaniile de stiri de care nu-i plac lui (CNN, etc). Cred ca o sa-i dea careva curind peste bot, sa-l invete ca toti aici avem dreptul la convorbiri cu presedintele, si daca lui ii place sau nu intrebarea sau comportarea companiei fata de el. Adica el are apucaturi comuniste, sa incerce sa controleze cu forta ce nu-i place lui.
    Si despre desfintarea legaturilor lui cu strainatatea, el nu intelege ca populatia nu o sa accepte ca familia lui sa continue afacerile straine, si el sa primeasca raport financiar cum o duc companiile lui in strainatate. Asta e tot influenta straina, si cred ca congresul o sa-i aplice constitutia pina la urma

Totusi rusii incep sa fie expusi ca excroci, si sa fie amendati cu alte legi ca sa le faca viata mai grea.
    In general imi place alegerea asta si convorbirile astea politice, pentru ca asa ceva convorbire libera nu exista in rusia sau romania.
    Poate mai invata politicienii din romania ceva maniere, ca nu cred ca rusii se schimba sub Putin. Singura speranta e sa fie Putin scos la pensie mentala, si populatia sa inceapa sa controleze guvernul lor.
    am zis sa dau quote ca prea le zici bine.
    pentru iubitorii de cimpanzei si gorile nigeriene am un clip dragut.

Data înscrierii
    13.12.2007
    Posturi
    2.143
    Putere Rep
    19

Implicit

cine zice ca e obligat sa dea curs unei intrebari?

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    3.569
    Putere Rep
    27

Implicit

Citat Postat în original de FidelKatzo Vezi post
    pentru iubitorii de cimpanzei si gorile nigeriene am un clip dragut.
    Mah nigga, de nota 20 clipul!

Cum era vorba aia ..cine sapa groapa altuia.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    01.01.2008
    Locație
    Melbourne Fl
    Posturi
    1.086
    Putere Rep
    17

Implicit

Ca sa vezi ce armata americana ajunge in Polonia, cu tancuri cu tot.
    http://www.bbc.com/news/world-europe-38603234

Si Putin face pe el de ciuda, dar nu cred ca are curaj sa faca pe nebunul.
    Poate o sa-l astepte pe EGOr sa-l ajute, dupa ce il mai mingiie la creierii aia prost crescuti.
    Parerea mea e ca trebuie sa fi mare idiot, sa crezi ca rusii sint oameni de cuvint, si vor pace si viata dulce cu americanii.
    Si EGOr e mare, mare.

Sorin, vezi ca intra astia pe aici cu alte subiecte prost crescute, si ar fi bine daca poti sa-i muti la gunoi unde ar trebui ei sa fie.
    Aici ar trebui sa discutam Trump cu EGO-ul lui, si cum il gidila Putin sa-l tina amuzat. Inca nu am auzit daca Putin i-a dat femei pe gratis. sau i-a dat altceva sa suga de placere.
    Ultima modificare făcută de romi_in_florida; 13.01.2017 la 19:25. Motiv: spelling

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    3.569
    Putere Rep
    27

Implicit

Citat Postat în original de romi_in_florida Vezi post
    Sorin, vezi ca intra astia pe aici cu alte subiecte prost crescute, si ar fi bine daca poti sa-i muti la gunoi unde ar trebui ei sa fie.
    Bre nea Romica, zi si matale macar "baietii astia", altfel lasi impresia cititorului ca matale esti de fapt mai prost crescut decat noi.

Lasa-l pe Vladimir ca acum e tovaras cu Donald pe viata, face ce vrea v-a hack-uit de v-a zapacit e prea smecher pt planeta asta.
    Ultima modificare făcută de VanDerGigi; 13.01.2017 la 09:30.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    27.11.2009
    Posturi
    718
    Putere Rep
    9

Implicit

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    Bre nea Romica, zi si matale macar "baietii astia", altfel lasi impresia cititorului ca matale esti de fapt mai prost crescut decat noi.

Lasa-l pe Vladimir ca acum e tovaras cu Donald pe viata, face ce vrea v-a hack-uit de v-a zapacit e prea smecher pt planeta asta.
    Numa Putin poate face America great again! Incet, incet trebuie sa inteleaga si Romica faptul asta. Putin si poporu rus (hackerii) libertate v-a adus! Ca ce ar fi vrut nevasta ambitioasa, era doar razboi si libertatea nelimitata a comunicatiei prin email!
    Nu uita sa verifici actualitatea mesajului/informatiei!

Data înscrierii
    03.09.2005
    Locație
    Lala Land
    Posturi
    2.569
    Putere Rep
    26

Implicit

Varu' Romică, da' la inaugurare te duci? Ca reprezentant al forumului Nu cred ca se supăra Sorin, asa-i? :D

We are the people our parents warned us about.
    -- Jimmy Buffett

You know there is a problem with the education system when you realize that out of the 3 R's only one begins with an R.
    -- Dennis Miller

Life is what happens to you while you're busy making other plans.

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •