Follow RomanianPortal on Twitter       
Rezultate 1 la 7 din 7

Subiect: Caut partenera

Data înscrierii
    28.06.2015
    Posturi
    3
    Putere Rep
    0

Implicit Caut partenera

Sa aiba cam aceeasi varsta ca mine, m-am saturat sa se uite la mine copile de 14 ani si mature de 40+, aspectul fizic nu e important. Important e sa fie iubitoare, feminina, calda, tandra, sensibila.
    Rog seriozitate maxima.
    0751596076.

Data înscrierii
    13.05.2007
    Locație
    dairyland
    Posturi
    4.393
    Putere Rep
    35

Implicit

și tu ai... 100 de ani?
    plecat de-acasă.

Data înscrierii
    28.06.2015
    Posturi
    3
    Putere Rep
    0

Implicit

Maestre cu aer de filozof, te rog sa te abtii si sa nu mai postezi in topicurile altora, doar de dragul postarii pentru a compensa frustrarea si lipsa de atentie. Altfel voi ruga un moderator sa te invete bunele maniere si cei 7 ani de acasa. Sau vino in Parcul Sebastian sector 5 si te invat eu gratuit. Nu-ti mai trebuie nimic dupa aceea.

Mersi frumos ca ti-ai alocat un pic din pretiosul tau timp sa imi citesti raspunsurile.

Data înscrierii
    13.05.2007
    Locație
    dairyland
    Posturi
    4.393
    Putere Rep
    35

Implicit

ai nu mă-nnebuni? așa te-au învățat pe tine în ăia 7 ani de acasă? în parcu' sebastian sector 5? ăsta nu-i în sectoru lu' marean?

auzi bă mintosule, dacă vrei una de vârsta ta, nu crezi că ar trebui să le spui eventualelor doritoare (na, mă-n doiesc c-o să găsești una p-aci, da' cine știe, nu se știe niciodată de unde sare iepuroaica...) ce vârstă ai tu? asta doar așa ca să filozofăm o țîră...

PS f'un moderator, ceva, poa' să arunce o privire la IP-urile lu' ăștia doi: marianmadalinmm și loredanac? așa, numa' de curiozitate...
    plecat de-acasă.

Data înscrierii
    28.06.2015
    Posturi
    3
    Putere Rep
    0

Implicit

25 am, ma geniu innascut. Si de unde pana unde te bagi in seama aiurea prin comentariile pe care le faci in rubricile altora ? Chiar n-ai altceva mai bun de facut ?

P.S: Am impresia ca esti nebun daca ma confunzi cu un alt utilizator. Cine stie, poate suferi de paranoia, chiar recomand un control la Obregia. Cum spunea un mare invatat, viata e plina de surprize... neplacute

Data înscrierii
    13.05.2007
    Locație
    dairyland
    Posturi
    4.393
    Putere Rep
    35

Implicit

nu mă puișor, n-am nimic mai bun de făcut. csf nai csf, așa-i cu pensionarii ăștia, când nu umblă teleleu prin oraș, călărind autobuzele pe gratis, stau de-amboulea pe forumuri...

acuma când o să înveți sî îți ștergi mucii de la nas, poate o să te deștepți și tu îndeajuns să aflii că:

- ăsta e un forum public. adică poate posta fiecare ce vrea. tu ești o dovadă vie.

- ăsta e un forum dedicat mai ales diasporei. nu e nici unul de anunțuri de mică publicitate nici de matrimoniale. mai sunt și de astea, da' de...

- atunci când trolezi, la ce te aștepți? ori credeai că or să sară gagicile pe tine grămadă și te-ai scos?
    plecat de-acasă.

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    41

Implicit

Citat Postat în original de marianmadalinmm Vezi post
    Sa aiba cam aceeasi varsta ca mine, m-am saturat sa se uite la mine copile de 14 ani si mature de 40+, aspectul fizic nu e important. Important e sa fie iubitoare, feminina, calda, tandra, sensibila.
    Rog seriozitate maxima.
    0751596076.
    marianmadalinmm,
    Cu tot respectul pentru anuntul tau pe acest forum, tin sa-ti reamintesc "si tie" ca ...asa cum postezi asa vei primi raspunsuri!
    Vrei seriozitate maxima? pune anuntul serios cu detaliile aferente! ...altfel risti sa primesti si "postari" nedorite!
    Pe de alta parte, daca te "aprinzi si sari la beregata" la comentariile altora nu faci decat sa-ti strici imaginea in fata potentialelor pretendente la care aspiri!

Maestre cu aer de filozof, te rog sa te abtii si sa nu mai postezi in topicurile altora, doar de dragul postarii pentru a compensa frustrarea si lipsa de atentie. Altfel voi ruga un moderator sa te invete bunele maniere si cei 7 ani de acasa. Sau vino in Parcul Sebastian sector 5 si te invat eu gratuit. Nu-ti mai trebuie nimic dupa aceea.

Mersi frumos ca ti-ai alocat un pic din pretiosul tau timp sa imi citesti raspunsurile.
    ...imi pare rau sa spun! ...dar eu cred ca ...cu o astfel de postare ti-ai facut un "selfie"! ...cu precadere in fata "feminitatii"

Citat Postat în original de aramis_13 Vezi post
    ai nu mă-nnebuni? așa te-au învățat pe tine în ăia 7 ani de acasă? în parcu' sebastian sector 5? ăsta nu-i în sectoru lu' marean?

auzi bă mintosule, dacă vrei una de vârsta ta, nu crezi că ar trebui să le spui eventualelor doritoare (na, mă-n doiesc c-o să găsești una p-aci, da' cine știe, nu se știe niciodată de unde sare iepuroaica...) ce vârstă ai tu? asta doar așa ca să filozofăm o țîră...

PS f'un moderator, ceva, poa' să arunce o privire la IP-urile lu' ăștia doi: marianmadalinmm și loredanaC? așa, numa' de curiozitate...
    aramis_13,
    ...are o "exprimare mai colorata" dar puncteaza ce e important din cele ce de multe ori lipseste din postarea originala! ...in speranta ca poate "userul" sa completeze ceea ce lipseste din mesaj!
    p.s. ...de cele mai multe ori nu-i reuseste! ...si se allege cu ochi maro sau negru!
    p.s.2 ...nu au aceeasi locatie!

25 am, ma geniu innascut. Si de unde pana unde te bagi in seama aiurea prin comentariile pe care le faci in rubricile altora ? Chiar n-ai altceva mai bun de facut ?

P.S: Am impresia ca esti nebun daca ma confunzi cu un alt utilizator. Cine stie, poate suferi de paranoia, chiar recomand un control la Obregia. Cum spunea un mare invatat, viata e plina de surprize... neplacute
    Inchei aici, cu speranta ca poate incerci sa "percutezi pozitiv" intr-o eventuala alta postare p-aici sau pe alte cai de "socializare"!
    Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Taguri pentru acest subiect

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •