Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 3 din 5 PrimulPrimul 12345 UltimulUltimul
Rezultate 21 la 30 din 50

Subiect: American National Hockey League (NHL) – 2016-2017

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.445
    Putere Rep
    10

Implicit

Cotoiule, vezi ca ai tai joaca diseara cu St. Louis, care-s la 3 puncte in fata in batalia pentru un loc de playoff wildcard. E cam un "must win", ca daca-i scapati la 5 puncte, o s afie greu d eprins.

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    41

Implicit

Citat Postat în original de sorin Vezi post
    Cotoiule, vezi ca ai tai joaca diseara cu St. Louis, care-s la 3 puncte in fata in batalia pentru un loc de playoff wildcard. E cam un "must win", ca daca-i scapati la 5 puncte, o sa fie greu de prins.
    Bre! ...e usor sa "ciripesti" dintr-o loje VIP!
    ...cred ca si anul asta ai mei incoronati se axeaza mai mult pe "golf"!
    Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.445
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de Pisoi Vezi post
    ...cred ca si anul asta ai mei incoronati se axeaza mai mult pe "golf"!
    Mai e timp bre. Iti amintesti cand era 3-0 la meciuri pentru Sharks si iti luasei de o grija, dar ti-am spus ca pana castiga o echipa 4 meciuri se joaca? Am avut dreptate, ai tai au castigat cu 4-3, asa ca relax, nu e gata, pana nu e gata.

P.S. "Indienii" au castigat aseara cu 4-2 la Montreal si au trecut pe primul loc in vest. Yeeeyy.
    Ultima modificare făcută de sorin; 15.03.2017 la 08:09.

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    41

Implicit

P.S. "Indienii" au castigat aseara cu 4-2 la Montreal si au trecut pe primul loc in vest. Yeeeyy.
    ...d-asta am zis loje VIP!

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.445
    Putere Rep
    10

Implicit

Cotoiule, playoff-ul devine din ce in ce mai indepartat pentru kinjii tai. Wtf dude?

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    41

Implicit

Cotoiule, playoff-ul devine din ce in ce mai indepartat pentru kinjii tai. Wtf dude?
    ...bre! ...cred ca dupa sezonu' asta, Sutter ori se intoarce la voi in Chicago ori la "iel" in Canada sa se reprofileze pe alte "oportunitati"!

Cert este ca in LA a realizat performante remarcante ...ce alti predecesori n-au reusit, chiar si cu hocheisti de mare renume!

Data înscrierii
    14.10.2015
    Posturi
    115
    Putere Rep
    5

Implicit

LA din cate am vazut nu prea poate sa inscrie doar Carter singur nu poate marca. -au bagat intotdeuna pe defense dar mai trebuie sa si inscrii ca sa castigi
    Chicago pare cea mai in vana echipe din west ma indoiesc ca vor apare surprize si va ajunge in finala. Minesota s-a cam dezumflat in ultimul timp.

Estul e mai tare ca westul Metro divizia e cea mai tare. 3 echipe, Washington Pittsburg si Columbus cu 100 de puncte cat are Chicago. mafia din NHL a pus 3 echipe tari in aceeasi divizie ca sa protejeze echipele canadiene din Altlantic. Nu are nici o justificare nici macar pe baza de regiuni sa pui montreal toronto si ottawa in divizie cu florida si tampa din est. practic protejeaza interesele echipelor canadiene care de 20 de ani nu mai castiga stanley cup desi teoretic e jocul lor.
    toti zic ca cine va iesi din divizia Metro castiga si stanely cup, mafia nhl a facut in asa fel playofful incat intai se intalesc locurile 2-3 din divizie si apoi castigatoarea cu locul 1, deci cele mai tari 3 echipe din metro se vor lupta intre ele ca sa ajunga in finala conferintei de est. daca vor mai avea resurse vor putea castiga estul si apoi stanley cup.

echipa mea washington s-a intarit suficient dar de regula se fac de ras in playoff dupa ce domina regularul. sa vedem ce va fi anul asta.
    cea mai tare echipa din NHL la ora asta ramane Pittsburg din pacate..rivalii cu atatea accidentari se mentin in top si se poate sa si castige sezonul regulat in est.

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.445
    Putere Rep
    10

Implicit

RoMan, dupa cum ai vazut si anul trecut, playoff-ul este ceea ce conteaza, nu meciurile si locul din clasament la sfarsitul sezonului normal, bineanteles, cu conditia sa prinzi un loc in playoff. Deocamdata, echipa ta trebuie sa demnstreze ca e o echipa buna si in playoff, poate reusesc anul asta, vom vedea.

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.445
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de Pisoi Vezi post
    ...bre! ...cred ca dupa sezonu' asta, Sutter ori se intoarce la voi in Chicago ori la "iel" in Canada sa se reprofileze pe alte "oportunitati"!
    Noua nu ne trebe', ca avem unul din cei mai buni antrenori posibili.
    Cotoiule, cu regret, dar ai tai kinkji isi lustruiesc deja crosele de golf, ca nu mai au nici o sansa anul asta. Am sperat ca trag tare sa-i depaseasca pe bluji, da aia castiga si ai tai tot pierd.

Btw, cu cine o sa tii in playoff?

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    41

Implicit

Noua nu ne trebe', ca avem unul din cei mai buni antrenori posibili.
    ...bre! ...nu ca antrenor! ...dar sunt si alte posturi! ...de ezemplu "consilier"
    Cotoiule, cu regret, dar ai tai kinkji isi lustruiesc deja crosele de golf, ca nu mai au nici o sansa anul asta. Am sperat ca trag tare sa-i depaseasca pe bluji, da aia castiga si ai tai tot pierd.
    ...m-am consolat deja de fo' 3 saptamani!

Btw, cu cine o sa tii in playoff?
    ...cu Ducks!

Pagina 3 din 5 PrimulPrimul 12345 UltimulUltimul

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •