Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 2 din 5 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Rezultate 11 la 20 din 50

Subiect: American National Hockey League (NHL) – 2016-2017

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    42

Implicit

Bre sorine!
    ..."Cubs-uletii" de la baseball au luat "suprematia" ...dupa fo' 100 de ani! Felicitari!
    ...asa ca acum concentreaza-te intes pe hochei! ...si zeama de varza!
    Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.505
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de Pisoi Vezi post
    Bre sorine!
    ..."Cubs-uletii" de la baseball au luat "suprematia" ...dupa fo' 100 de ani! Felicitari!
    Mersi, mai exact dupa 108 ani.
    ...asa ca acum concentreaza-te intes pe hochei!
    Eu ma concentrez si concentrati sunt si "indienii", care au castigat 7 la rand. Ai grija ce fel de zeama bei inainte de a scrie pe acest topic.

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    42

Implicit

Citat Postat în original de sorin Vezi post
    Eu ma concentrez si concentrati sunt si "indienii", care au castigat 7 la rand. Ai grija ce fel de zeama bei inainte de a scrie pe acest topic.
    Bre! ...vad ca ai tai s-au ridicat la valoarea lor si-i felicit! ...se pare ca ai fost in "convalescenta" prea mult! ...dar bag' seama ca ti-ai cam revenit!

p.s. ...paradoxal, in ziua alegerilor prezidentiale cand Trump si-a adjudecat suprematia alegerilor si castigand oarecum nesperat si detasat! ...si Kings a "bagat" un 7-0 cu o nesperata victorie cu Toronto ...la acest scor!

p.s.2 bai! ...io scriu p'aici in functie de ce tampenii debitezi TU! ...ci nu dupa ...cu ce "lichide ma hidratez"!

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.505
    Putere Rep
    10

Implicit

p.s.2 bai! ...io scriu p'aici in functie de ce tampenii debitezi TU! ...ci nu dupa ...cu ce "lichide ma hidratez"!
    Nu cred ca ai curaj sa faci in sondaj sa vezi daca intelege cineva mai mult de 33% din aberatiile tale.

Pana una alta, LA-ul, echipa odihnita bine mersi, are ocazia sa-si ia revansa maine cu o echipa obosita (Chicago), care s-a intrebuintat serios azi sa castige azi la "ratoii" din Anaheim, "prietenii" vostri si are doar 24 de ore pana la urmatorul meci.

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    42

Implicit

Nu cred ca ai curaj sa faci in sondaj sa vezi daca intelege cineva mai mult de 33% din aberatiile tale.
    ...ba am!
    ...exceptand pe noi ca rivali, sunt doar doi membrii care dau p'aici ...si asta nu din cauza "aberatiilor mele" ...ci de "tampeniile debitate" de tine!

Pana una alta, LA-ul, echipa odihnita bine mersi, are ocazia sa-si ia revansa maine cu o echipa obosita (Chicago), care s-a intrebuintat serios azi sa castige azi la "ratoii" din Anaheim, "prietenii" vostri si are doar 24 de ore pana la urmatorul meci.
    ...iar ai sarit in concluzii si ai gasit o scuza! ...in idea ca ar fi fost posibil ca "penele" sa piarda la scor!

Bre! ...pana la urma, parerea mea e ca a fost un meci de rutina frumos! ..."incoronatii" au incercat oarecum sa protejeze "o echipa obosita" dar intr-un final tarziu (OT) au dat
    lovitura si au castigat!

p.s. ...your "darling" se pare ca o sa fie o "stea in devenire"

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.505
    Putere Rep
    10

Implicit

...si asta nu din cauza "aberatiilor mele" ...ci de "tampeniile debitate" de tine!
    Eu am fost gentleman si am numit doar "aberatii" ce ai debitat tu, dar la voi la LA se da cu toporu' si se spune "tampenii". Din nou, trebuie sa faci in sondaj sa vezi care din noi spune tampenii.
    ..."incoronatii" au incercat oarecum sa protejeze "o echipa obosita" dar intr-un final tarziu (OT) au dat
    lovitura si au castigat!
    Mda, noroc de 4 contra 3, ca altfel nu se stie de ce erau in stare "obositii".

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.505
    Putere Rep
    10

Implicit

Topicul asta e in moarte clinica. La anul nu cred ca ma mai obosesc sa deschid unul, doar pentru doi forumisti.

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    42

Implicit

Topicul asta e in moarte clinica. La anul nu cred ca ma mai obosesc sa deschid unul, doar pentru doi forumisti.
    ...a'pai mai baga si tu ceva zeama de varza in "perfuzie"! ...ca i-ai bagat pe toti in draci cu aberatiile tale si nu mai indraznesc sa te contrazica!

p.s. ...interesant sistemul de joc la AllStars! ...poate schimba astia si regulamentul de baza!

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    42

Implicit

In ultima vreme m-am "codit" sa mai postez p-aici ...mai ales dupa ultimile esecuri umilitoare a-lor mei! ...2 meciuri pierdute cu 5-0!

...dar! ...ai nostrii suporteri nu "striga" in nici o piata "jos cu (Dragnea) Sutter din Chicago!

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.505
    Putere Rep
    10

Implicit

Chillax, ca si-au revenit ai tai, sunt 6-4-0 in ultimele 10 meciuri si pe loc de playoff wildcard, desi le sufla in ceafa Calgary, la doar in punct. Au mai ramas cam 25-27 de meciuri de caciula ramase si inca se pot intampla multe.

Ai mei sunt 7-3-0 in ultimele 10 si au reusit doua "miracole" in ultimele 3 meciuri, au batut Minnesota dupa 8 pierdute la rand in sezonul normal (in playoff insa, i-au spulberat pe unde i-au prins) si de asemeni au batut pe Winnipeg in al 5-lea meci al anului, dupa ce pierdusera 4 la rand.

Pagina 2 din 5 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •