Follow RomanianPortal on Twitter       
Rezultate 1 la 4 din 4

Subiect: Imi caut tatal - Oprea Tudorel

Data înscrierii
    03.07.2016
    Posturi
    2
    Putere Rep
    0

Implicit Imi caut tatal - Oprea Tudorel

Buna! Numele meu este Alexandra si apelez la voi deoarece nu știu unde mai pot apela! De foarte mult timp imi caut tatăl pe care nu l-am văzut din frageda copilărie! Nu știu prea multe despre el si este o poveste complicata si lunga! Tot ce știu despre el este ca se numește Oprea Tudorel si este născut in luna aprilie-mai in anul 1967! Știu ca a mai lucrat undeva la un depozit ,,Icral" sau ceva de genul,si ca a fost in închisoare insa nu știu că-ți ani! Insa știu ca in anul 1991 era in închisoare! Va rog mult sa ma ajutati dacă puteți,imi caut de ani întregi tatăl dar fără rezultate din cauza prea putinelor date pe care le dețin! Va mulțumesc
    Ultima modificare făcută de sorin; 03.07.2016 la 08:55. Motiv: schimbat titlu. "important" nu era un titlu specific

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.505
    Putere Rep
    10

Implicit

Daca-l cauti in Romania, de ce nu incerci sa intrebi la politie?

Data înscrierii
    03.07.2016
    Posturi
    2
    Putere Rep
    0

Implicit

Citat Postat în original de sorin Vezi post
    Daca-l cauti in Romania, de ce nu incerci sa intrebi la politie?
    Sorin am încercat dar din cauza ca nu știu si ziua in care s-a născut mi-au spus ca nu pot ajuta! Plus ca pe certificatul meu de naștere la nume tata este trasa liniuță... In acea perioada arestat fiind

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.505
    Putere Rep
    10

Implicit

Atunci, daca nu ai timp sa mergi in Romania sa te ocupi personal, poate o solutie ar fi sa angajezi un detectiv particular. Poti de asemeni sa contactezi rude si alte persoane care-l cunosc si sa ceri informatii. In alte tari, exista diverse websiteuri unde poti gasi adresa si date de contact a unei persoane pe care o cauti, in Romania, nu prea.

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •