Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 12

Subiect: Informatii despre agentia Lucia&Gianni

Data înscrierii
    23.02.2016
    Posturi
    4
    Putere Rep
    0

Implicit Informatii despre agentia Lucia&Gianni

Buna, am gasit pe forum ceva informatii mai vechi despre agentia Lucia&Gianni dar din pacate nu m-au prea ajutat,nr de tel. fiind inexistent si adresa ne mai fiind actuala...Daca ma poate ajuta cineva cu o adresa actuala sau un nr. de tel. actual as fi recunoscator. Multumesc

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.505
    Putere Rep
    10

Implicit

L-ai incercat pe prietenul Google?

Data înscrierii
    23.02.2016
    Posturi
    4
    Putere Rep
    0

Implicit

Am incercat pe google dar e aceeasi adresa si acelasi numar de telefon peste tot. Adresa nu mai e de actualitate si numarul de telefon e inexistent

Data înscrierii
    25.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    2.350
    Putere Rep
    36

Implicit

Incerca sa-i contactezi prin fb aici https://www.facebook.com/pages/Lucia...19116571690103

Sau aici folosind butonul Contact Form http://www.localwombat.com/new-york/...ia-gianni.html
    Ultima modificare făcută de livia; 26.02.2016 la 19:39.

Data înscrierii
    22.02.2016
    Posturi
    11
    Putere Rep
    0

Implicit

da, tot nu inteleg de ce ii cauti asa arzator p'astia?

Data înscrierii
    23.02.2016
    Posturi
    4
    Putere Rep
    0

Implicit

Multumesc Livia dar sunt cam aceleasi informatii pe care le-am gasit si eu.
    Carnic, ii caut pentru ca am nevoie de un loc de munca si din cate am inteles de pe forum, ei ma pot ajuta.

Data înscrierii
    22.02.2016
    Posturi
    11
    Putere Rep
    0

Implicit

Andrei, dar din cite stiu eu, astia nu mai sint in business de multa vreme. Daca vorbesti engleza, cauta alte agentii pe net. Daca nu vb, atunci trb sa contactezi una din fetele astea care sint p'aici(Gabriela, mai e una, nu stiu cum o cheama), in fine. Ce fel de loc de munca si unde?

Data înscrierii
    13.12.2007
    Posturi
    2.160
    Putere Rep
    21

Implicit

ce fel de job si in ce oras?

Data înscrierii
    23.02.2016
    Posturi
    4
    Putere Rep
    0

Implicit

Locuiesc in New York (Brooklyn) si sunt in USA de un an, de cand am venit am muncit in constructii cu un prieten italian,eu locuind si in Italia 4 ani (acolo am cunoscut persoana respectiva).Faza e ca in ultimul timp el are mai putin de lucru si daca as gasi ceva mai stabil ar fi mult mai ok. In legatura cu limba, inteleg absolut tot si de vb cam un 70-80 % E probabil sa nu mai fie in business, caci informatiile pe care le-am gasit erau de acum cativa ani si acum nu mai e nimic valabil.Am sa mai caut in continuare si alte agentii, va multumesc oricum pentru ajutor.

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.505
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de Andrei87 Vezi post
    Locuiesc in New York (Brooklyn) si sunt in USA de un an, de cand am venit am muncit in constructii cu un prieten italian,eu locuind si in Italia 4 ani (acolo am cunoscut persoana respectiva).Faza e ca in ultimul timp el are mai putin de lucru si daca as gasi ceva mai stabil ar fi mult mai ok.
    Un aspect pe care nu l-am sesizat inca, este legat de statutul tau in SUA. Aproape totul, depinde de acest statut,

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •