Follow RomanianPortal on Twitter       
Rezultate 1 la 4 din 4

Subiect: oferta de nerefuzat

Data înscrierii
    06.02.2016
    Locație
    romania, vaslui, barlad
    Posturi
    4
    Putere Rep
    0

Implicit oferta de nerefuzat

avem nevoie de parteneri, part-time sau full-time pentru extindere companie. lucrezi dupa program flexibil. munca usoara. cere detalii la aiocezaraf@gmail.com

Data înscrierii
    13.05.2007
    Locație
    dairyland
    Posturi
    4.394
    Putere Rep
    35

Implicit

..........................
    Ultima modificare făcută de sorin; 06.02.2016 la 19:57. Motiv: comentariu care nu-si avea rostul, postarea nu incalca regulamentul forumului...deocamdata
    plecat de-acasă.

Data înscrierii
    13.05.2007
    Locație
    dairyland
    Posturi
    4.394
    Putere Rep
    35

Implicit

domnule administrator, aveți amabilitatea și uitați-vă la cea de a doua postare. dacă berbecuțu' ăsta de aiocezar nu e un spamer care își caută fraieri, atunci eu nu mai știu ce e ăla un spamer...
    plecat de-acasă.

Data înscrierii
    06.02.2016
    Locație
    romania, vaslui, barlad
    Posturi
    4
    Putere Rep
    0

Implicit

Citat Postat în original de aramis_13 Vezi post
    domnule administrator, aveți amabilitatea și uitați-vă la cea de a doua postare. dacă berbecuțu' ăsta de aiocezar nu e un spamer care își caută fraieri, atunci eu nu mai știu ce e ăla un spamer...
    nici pe departe spamer. ar insemna ca iti trimit mesaje nesolicitate. eu caut niste parteneri pentru echipa pe care vreau sa o formez. toti vom castiga niste bani, in functie de cat muncim. din cate stiu eu castigurile on-line nu sunt ilegale. as fi vrut sa pun un link direct catre un site dar nu am voie. de aceea am apelat la adresa mea de email, care imi este permisa.

Taguri pentru acest subiect

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •