Follow RomanianPortal on Twitter       
Rezultate 1 la 2 din 2

Subiect: Recuperare Bagaj

Data înscrierii
    13.01.2016
    Posturi
    1
    Putere Rep
    0

Implicit Recuperare Bagaj

Buna ziua, Am o intrebare: am fost recent intr-o croaziera cu debarcare in Miami si am pierdut in terminal bagajele. Le-am identificat, stiu unde sunt, insa nu am cum sa le recuperez. Este un forum sau o modalitate sa aflu daca sunt persoane care vin din Miami in tara si ar fi dispusi sa le ia la cala cu ei ? Evident, as achita costul bagajului inainte. Daca aveti orice sfat pentru mine ar fi senzational.
    Va multumesc

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.505
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de vdpopescu Vezi post
    am fost recent intr-o croaziera cu debarcare in Miami si am pierdut in terminal bagajele. Le-am identificat, stiu unde sunt, insa nu am cum sa le recuperez. Este un forum sau o modalitate sa aflu daca sunt persoane care vin din Miami in tara si ar fi dispusi sa le ia la cala cu ei ? Evident, as achita costul bagajului inainte. Daca aveti orice sfat pentru mine ar fi sensational.
    Pare cel putin un pic ciudata povestea. Cum adica le-ai pierdut in terminal? De ce ai plecat din terminal inainte sa intri in posesia lor? De ce crezi ca cineva ar avea curaj sa vina cu bagajele unui necunoscut? Daca-s chestii "ciudate" in acele bagaje? De ce nu ceri firmei care ti-a ratacit bagajele, sa ti le trimita acasa, cum se procedeaza de regula? Eu nu m-as baga la asa ceva de exemplu. Poate mai adaugi ceva detalii, ca mi se pare ca ceva "nu pusca" ;)
    Ultima modificare făcută de sorin; 13.01.2016 la 12:19.

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •