Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 4 din 4 PrimulPrimul ... 234
Rezultate 31 la 37 din 37

Subiect: Dominican Republic

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.302
    Putere Rep
    40

Implicit

Citat Postat în original de livia Vezi post
    Greu de crezut
    in sfarsit se gandeste cineva la mine,mai vad si eu ceva carnita frageda.
    mi se pare mie sau intr-adevar ai invins fortele gravitationale si plutesti in bratele vanjoase ale tinarului dansator.?

sunt pe receptie,ma gandeam la Encore ca nu mai este obisnuit cu fotografii din astea. unde traieste el si camilele trebuie sa fie decent imbracate.
    Ultima modificare făcută de FidelKatzo; 07.01.2016 la 10:23.

Data înscrierii
    13.12.2007
    Posturi
    2.160
    Putere Rep
    21

Implicit

a 12a me gusta

Data înscrierii
    25.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    2.350
    Putere Rep
    36

Implicit

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    Io tot trageam sperante s-o vad pe sora Consuelei la plaja, dar tot e bine si asa.
    A doua de care vorbeai se pare ca era "sefa" trupei, e cea care danseaza cel mai indracit in film.

Surprinzator, putine localnice la plaja in resort. De aceea si lipsesc pozele la lumina zilei.
    Cu anii in urma am fost intr-un resort in partea de sus a insulei, mai aproape de Santo Domingo, unde majoritatea nemtalailor aveau o localnica "imprumutata" pe timpul vacantei. Poate unde au fost si sarbatorile... ca dupa anul nou au inceput sa mai apara.

Citat Postat în original de FidelKatzo Vezi post
    in sfarsit se gandeste cineva la mine,mai vad si eu ceva carnita frageda.
    mi se pare mie sau intr-adevar ai invins fortele gravitationale si plutesti in bratele vanjoase ale tinarului dansator.?
    Ssst, nu ma "desconspira" .
    Ultima modificare făcută de livia; 07.01.2016 la 11:41.

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.220
    Putere Rep
    32

Implicit

Citat Postat în original de FidelKatzo Vezi post
    mi se pare mie sau ...plutesti in bratele vanjoase ale tinarului ...

sunt pe receptie,ma gandeam la Encore ca nu mai este obisnuit cu fotografii din astea. unde traieste el si camilele trebuie sa fie decent imbracate.
    Coana Livia a lasat pescuitul si se pregateste pt Miss America.

In alta ordine de idei, ragaie Dubaiul de fetuci din estul Europei la pasarina goala ..am impresia ca tie tot iti place sa ti-l imaginezi pe Encore imbracat in cearceaful de pat cu barba de 45 de cm carand camilei un snop de nutretz la sub brat in ceas de seara.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    18.08.2009
    Posturi
    853
    Putere Rep
    18

Implicit

In alta ordine de idei, ragaie Dubaiul de fetuci din estul Europei la pasarina goala .
    Din est, vest, nord, sud si centru. Dubai is the new bangkok, doar ca fara HIV. sau anyway, cu mai putin HIV. mult mai putin. Adica aproape deloc. Adica cum ar veni un fel de pasarinas galore.
    Divers do it deeper!

Data înscrierii
    25.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    2.350
    Putere Rep
    36

Implicit

Coana Livia a lasat pescuitul ....
    Nu l-am lasat m-a lasat el. Am avut o tentative de pescuit in Dominicana transformata intr-o zi de vacanta distrusa.

Data înscrierii
    25.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    2.350
    Putere Rep
    36

Implicit

...

E una din destinatiile urmatoare si pentru noi, din curiozitate sau poate din cauza ca nu am avut voie pana acum.

Ca sa mai destind nitel atmosfera sau sa readuc nitel discutiile on-topic, cum ati fi reactionat daca valul de emigranti venea dinspre insule si emigrantele aratau ca in pozele postate mai sus, cam cati ati fi fost dispusi sa primiti?
    Ultima modificare făcută de fifi; 28.02.2016 la 10:12.

Pagina 4 din 4 PrimulPrimul ... 234

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •