Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 2 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul
Rezultate 11 la 20 din 37

Subiect: Dominican Republic

Data înscrierii
    26.12.2006
    Locație
    U.K.
    Posturi
    2.669
    Putere Rep
    23

Implicit

Citat Postat în original de manolica1 Vezi post
    ce dor mi-e de o zapada, ma bate gandul sa dau o fuga pana in Vermont la un snowmobile ceva, coane sorin ce scoruri sunt de revelion la romani acolo? aici au innebunit $250 de persoana( mancare si o sticla de vin la 2 fraieri) plus ca nu canta mai nimeni cunoscut, nici macar salam

scuze de off topic cucoana...

Daca ti se pare scump in Vermont, stai sa-i vezi pe magarii aia in Poiana ce preturi au, zici ca esti la Monte Carlo !...Si e plin !...
    Patrie este una, restul sunt doar tari.

Data înscrierii
    13.12.2007
    Posturi
    2.160
    Putere Rep
    21

Implicit

scump la NY, Vermont e o varianta pt prima zi din an...

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.509
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de manolica1 Vezi post
    coane sorin ce scoruri sunt de revelion la romani acolo? aici au innebunit $250 de persoana( mancare si o sticla de vin la 2 fraieri)
    Nu mai stiu exact pe unde esti si nu-mi imaginez la ce petreceri simandicoase mergi tu, dar la mine merg doi cu banii aia, bauturi incluse la bar, etc.

P.S. Coana Livia poate sa ne mute la off-topic daca am facut praf pe aici

Data înscrierii
    13.12.2007
    Posturi
    2.160
    Putere Rep
    21

Implicit

puii mei, vb de rest rom, gen bodega, ca asa-s mai toate in NY...

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.223
    Putere Rep
    32

Implicit

Baga un Vermont mestere sau Maine ceva. N-am fost dar am auzit ca e foarte frumos. Io am fost o data la Poconos si e pishat in ploaie. Cica Switzerland of America. No shit, really? Lol
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    25.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    2.350
    Putere Rep
    36

Implicit

Așa e și la Detroit. 120 de persoană cu papa și băuturile incluse. Nu mut nimic, ca nu e topic așa valoros plus ca sculele de moderare le mobile sunt praf. Vreau sa-mi editez propriul mesaj și după ce adaug îmi șterge mesajul. Acum abea îl înțeleg pe Toni.

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.223
    Putere Rep
    32

Implicit

Pai daca nu aveti deshtili dibace io ce sa va fac. La mine merge floare la ureche.
    Astept niste poze cu "fauna locala" cum ai promis. Am vazut ca la flacai imediat ti-a sticlit ochii inca cu a doua poza.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    25.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    2.350
    Putere Rep
    36

Implicit

Nu te-am văzut pe la "curățenie", dar poate lucrezi " undercover" la butoanele alea ma refeream pt versiunea mobile. Dar nui băi oricum ca întru doar in "pauze" sunt in vacanta.

Data înscrierii
    25.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    2.350
    Putere Rep
    36

Implicit

Ce ai văzut tu "fauna locală" în poza 2??? Local e colorat aici. Am ceva frumos local dar nu merge pe mobile, trebuie descarcat din memoria camerei. Fara caterincă, din Android când întru pe edit să adUg ceva, șterge nu mesajul. De aceea am posturi multiple. Nu mai vorbesc ca "ce e nou" merge ca pixul. Poate nu-i place la tropice

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.223
    Putere Rep
    32

Implicit

Poza 2 postarea 3.
    Avem rabdare sa descarci cand te intorci.. ceva latine bronzate in dental floss sa inebuneasca Fidel.

Bill Watterson

Pagina 2 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •