Follow RomanianPortal on Twitter       
Rezultate 1 la 4 din 4

Subiect: Plictisit

Data înscrierii
    02.05.2015
    Posturi
    6
    Putere Rep
    0

Implicit Plictisit

Plictist...actualmente in vizita in USA ... caut prietene si prieteni noi ... 43 ani/1,96m/102kg...bogdan.burlanescu@yahoo.com sau id fb bogdan burlanescu!

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    42

Implicit

Citat Postat în original de klu72 Vezi post
    Plictist...actualmente in vizita in USA ... caut prietene si prieteni noi ... 43 ani/1,96m/102kg...bogdan.burlanescu@yahoo.com sau id fb bogdan burlanescu!
    Sper sa nu gresesc dar inteleg ca esti la prima ta vizita in US! ...si ma intreb la ce te asteptai sa "indeplinesti" (accomplish) in perioada sederii tale in vizita ta de 6 luni?
    ...daca ai venit aici doar sa vizitezi US ..."calul de dar nu se cauta la dinti" ...iar plictiseala trebuia inclusa in plan!
    ...daca entuziazmul obtinerii vizei DE INTRARE pe 10 ani ti-a dat oarecum alte ideei "preconcepute" ... de cele mai multe ori "socoteala de acasa nu se potriveste cu cea din targ"!

p.s. ...nu am avut intentia sa par sarcastic in raspunsul meu pt tine, dar am incercat sa o iau dupa piersic ...tocmai ca sa evit comentarii contradictorii ...si alte castane!
    Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Data înscrierii
    01.05.2008
    Locație
    at home
    Posturi
    1.034
    Putere Rep
    19

Implicit

Citat Postat în original de Pisoi Vezi post
    Sper sa nu gresesc dar inteleg ca esti la prima ta vizita in US! ...si ma intreb la ce te asteptai sa "indeplinesti" (accomplish) in perioada sederii tale in vizita ta de 6 luni?
    ...daca ai venit aici doar sa vizitezi US ..."calul de dar nu se cauta la dinti" ...iar plictiseala trebuia inclusa in plan!
    ...daca entuziazmul obtinerii vizei DE INTRARE pe 10 ani ti-a dat oarecum alte ideei "preconcepute" ... de cele mai multe ori "socoteala de acasa nu se potriveste cu cea din targ"!

p.s. ...nu am avut intentia sa par sarcastic in raspunsul meu pt tine, dar am incercat sa o iau dupa piersic ...tocmai ca sa evit comentarii contradictorii ...si alte castane!
    haha, adica traduc: ca sa nu iti iei una cite una Castane de LA altii, ti le trage Pisoi in sir....
    Bine ai venit! Rabdare multa si bafta!
    Ultima modificare făcută de browneyes; 24.10.2015 la 15:36. Motiv: lala

Data înscrierii
    26.05.2016
    Posturi
    2
    Putere Rep
    0

Implicit

Buna seara ,a trecut plictiseala sper.E o chestie sa te poti obisnui in alta tara .

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •