Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 2 din 20 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate 11 la 20 din 191

Subiect: Cine trage sforile in invazia controlata a musulmanilor in Europa?

Data înscrierii
    13.05.2007
    Locație
    dairyland
    Posturi
    4.357
    Putere Rep
    34

Implicit

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    ...Surprinzator cica si SUA si Canada (impreuna) vor lua. Fiti atenti: 1,500! ...
    bre nea jiji, cică numa la Houston sunt deja vreo 7000 refugiați sirieni...
    în altă ordine de idei, urmând exempolul lu papa (de la roma, mă!) cică cardinalii au hotărât să adăpostească și ei în chiliile lor câte un refugiat-doi, de, fiecare după puteri. prima barcă cu refugiați destinați sfântului scaun a fost de altfel deja capturată în largul coastelor italiene și dirijată spre portul roman...

plecat de-acasă.

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.204
    Putere Rep
    39

Implicit

eu sunt om sarac,pe bucatica de pamant care inconjoara casa pot eventual sa pun un cort de doua persoane linga tuja cu trandafirul gay. Toni este barosanul cu multe apartamente...vad ca tace nu mai scoate nici un sunet,poate este unul din putinii care tac si fac. am observat ca atunci cand este Dortmund in fruntea clasamentului se face ca nu il intereseaza sporturile cu mingea...mediteaza si face yoga cu Tonitza..

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.051
    Putere Rep
    32

Implicit

Da chiar, cat a mai crescut tuja in vara asta, a trecut de 5 metri si 10 cm?

Citat Postat în original de aramis_13 Vezi post
    bre nea jiji, cică numa la Houston sunt deja vreo 7000 refugiați sirieni...
    Brea nea Aramis, matale esti bine informat si te cred. Dar pune o scriere aici sa citeasca ochii. Poate e vorba ca au emigrat pe parcursul mai multor ani, ca romanii la Chicago si nu de exodul asta de acum.
    Matale stii cel mai bine ca daca se trezeau americanii cu ei la poarta cum pateste Fidel, nevaccinati, nefacuti analize, nestampilati, nenumarati, nelegati fedeles ca benjaminii ..le scufundau barca din greseala.
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    13.05.2007
    Locație
    dairyland
    Posturi
    4.357
    Putere Rep
    34

Implicit

nu poci taică, că era pe sticlă...
    și cică e vorba de ăștia recenți de când cu asadu... că le-a și zis refugiați...
    plecat de-acasă.

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.421
    Putere Rep
    10

Implicit De ce Germania este atât de generoasă cu refugiaţii

Un articol care poate sau nu, avea un sambure de adevar. Dar totusi, nu-ti bagi teroristii in casa pentru crestere economica.

http://www.zf.ro/business-internatio...iatii-14705393

Data înscrierii
    13.12.2007
    Posturi
    2.160
    Putere Rep
    21

Implicit

a inceput sa-mi fie oleaca lehamite de nemtalaii astia, se cacau pe ei ca vin romanii sa le ia joburile si acum primesc sute de mii de arabeti si cu siguranta si ceva teroristi ca se le de-a cu bombardeaua peste 2-3 ani...
    vad ca englezoii nu zic nimic de adoptia arabetilor...

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.204
    Putere Rep
    39

Implicit

Citat Postat în original de sorin Vezi post
    Un articol care poate sau nu, avea un sambure de adevar. Dar totusi, nu-ti bagi teroristii in casa pentru crestere economica.

http://www.zf.ro/business-internatio...iatii-14705393
    dupa citirea articolului raman cu un gust amar si impresia ca ca tampitii astia de nemti nu fac destul pentru populatia globului pamantesc..neamtul este pervers si tot ce face este numai si numai in interesul pesonal.
    o sula de magar in stare de erectie realizeaza mai repede decat jurnalistul care a scris articolul,ca daca primesti anual un milion de refugiati in tara nu poate fi vorba de crestere economica ci de faliment total si pe toate linia.

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.204
    Putere Rep
    39

Implicit

Citat Postat în original de manolica1 Vezi post
    a inceput sa-mi fie oleaca lehamite de nemtalaii astia, se cacau pe ei ca vin romanii sa le ia joburile si acum primesc sute de mii de arabeti si cu siguranta si ceva teroristi ca se le de-a cu bombardeaua peste 2-3 ani...
    vad ca englezoii nu zic nimic de adoptia arabetilor...
    manolica imi pare rau dar nu prea esti informat. nemtii nu aveau nimic cu cei care veneau sa lucreze cinstit,aveau cu cei care veneau cu ganduri criminale,spart banci,aruncat in aer automate,furat la parcari si in aglomeratii,***** in aer liber pe locurile de joaca ale copiilor,etc..stiu,ai sa spui c a astia au fost magraonii,numai ca magraonii se dadeau originali romani..
    si in afara de asta de ce crezi tu ca nemtii ar avea vre-o obligatie fata de romani..?

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.421
    Putere Rep
    10

Implicit

De ce e asa de greu de realizat ca o gramada de teroristi ISIS intra acum nestingheriti in Europa? De ce Germania, Franta, Anglia, etc. nici macar nu comenteaza si ii primesc cu flori in gara?

http://www.wnd.com/2015/09/isis-smug...filtrate-west/

Data înscrierii
    26.12.2006
    Locație
    U.K.
    Posturi
    2.611
    Putere Rep
    22

Implicit

Voi chiar credeti ca serviciile speciale din tarile alea fac nani ?

Pagina 2 din 20 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •