Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 18 din 20 PrimulPrimul ... 81617181920 UltimulUltimul
Rezultate 171 la 180 din 191

Subiect: Cine trage sforile in invazia controlata a musulmanilor in Europa?

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.456
    Putere Rep
    10

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.456
    Putere Rep
    10

Implicit Romania e in siguranta "asupritii" nu vor la noi, desi cica fug de razboi :)

Zeci de extracomunitari au dispărut în momentul în care au aflat că vor fi trimişi în România
    http://www.mediafax.ro/externe/zeci-...mania-15334026

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.238
    Putere Rep
    40

Implicit

Citat Postat în original de VanDerGigi Vezi post
    Fidele m-ai aruncat in depresie cu clipul asta. N-am rezistat decat pana la min. 5 si apoi a trebuit sa opresc ..am trait toata viata cu impresia ca aproape toate rusoaicele sunt frumoase.
    Daca s-ar putea sa fie doar un lider peste Europa, as vota pe Putin pana ar ramane stampila fara ink.
    Amuzant Sorinescu, bine ca iubeste kenyan-ul Europa ..daca ar putea s-o vada manusi, n-ar avea regrete.
    Sorinescu prea le ia pe suflet,ar trebui sa ia exemplu de la rusi.

http://www.nbcnews.com/news/world/ru...er-him-n574571

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.456
    Putere Rep
    10

Implicit In Franta, negrii si arabii sunt bineveniti, est-europenii nu

Cinci camioane înmatriculate în Europa de Est, inclusiv în România, atacate cu pietre în Franţa
    http://www.mediafax.ro/externe/cinci...ranta-15349424
    Ultima modificare făcută de sorin; 20.05.2016 la 10:44.

Data înscrierii
    13.12.2007
    Posturi
    2.160
    Putere Rep
    21

Implicit

nu ma mai mira nimic, isi merita soarta, imi pare rau de JeJe ca s-a mutat inainte sa vina arabetii aia si mai multi in EU... da nu-i nimic nea JeJe unchiul Sam te primeste inapoi
    Ultima modificare făcută de manolica1; 20.05.2016 la 10:06.

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.456
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de manolica1 Vezi post
    nu ma mai mira nimic, isi merita soarta
    Trebuie sa fii un pic mai explicit aici. Cine isi merita soarta si de si-o merita? In ceea ce ma priveste, nimeni nu si-o merita in cazurile de fata.

In ceea ce-l priveste pe Jiji, dupa ce pleaca locatarul de la casa alba (si eu abia astept) si vine Trump, cred ca se gandeste la reaintoarcerea in iadul ne-European, sau cine stie, poate ia drumul estului, la rusi, la presedintele lui preferat.

Data înscrierii
    26.11.2008
    Locație
    Yaounde, Cameroon
    Posturi
    4.121
    Putere Rep
    32

Implicit

Situatia e mai complexa de atat prieteni. Gigi daca ar face cale intoarsa, n-o face ca au dat 2 boi cu pietre intr-un camion. Mediafax-ul mai are sa scrie si cate blow-job-uri se fac in NYC intr-o noapte ca in rest scrie de toate cacaturile.
    De arabi nu imi pasa deocamdata ca pe aici sunt inca foarte rari, mult mai rari decat in America. Pe cuvant. De negri nici nu mai zic ca m-am dezobisnuit a inceput sa mi se pare ciudat cand vad unul ..cam ca in Romania acum 15 ani. Dar stati linistiti ca tot albii sunt cei mai periculosi oricum.
    Referitor la intoarcere, nu se pune problema ca nu-s masochist. Poate doar sa se intample ceva neobisnuit de deosebit pt mine sau sa faca Donald America super-super-great. Sau ambele.
    Altfel daca era vreun paradis mai ziceam dar stim prea bine si greturile de pe acolo.
    Altceva, voi ce mai faceti? Livin' za dream cum trebuie?
    "The only real proof that there is intelligent life in outer space is that they have never tried to contact us."

Bill Watterson

Data înscrierii
    26.05.2016
    Posturi
    2
    Putere Rep
    0

Implicit

Eu nu am nimic impotriva sa emigreze unde vor dar sa nu uite sa fie oameni si inca ceva nu sunt deacord cu cate ajutoare primesc ,daca se zice legea e lege pentru toti atunci sa primeasca ce am primit si eu acum 23 de ani adica Nimic am muncit sa ma intretin.

Data înscrierii
    08.06.2016
    Posturi
    1
    Putere Rep
    0

Implicit

De ceva timp trec saptamanal pe la Calais si vad taberele de refugiati de langa autostrada. In fiecare saptamana apar corturi noi, se tot extind, din ce in ce mai multa politie ii pazeste. La amiaza vin masini speciale si le dau de mancare refugiatilor, acestia stau la coada, politia ii supravegheaza. Tot ce stiu e ca e mare nevoie de forta de munca proaspata, necalificata si ieftina. Refugiatii nu vor munci, poate doar 10% dintre ei. Dar copiii lor vor merge la scoala, vor invata limba, se vor integra si vor asigura urmatoarea generatie de muncitori. Asta se vrea si in Germania, Olanda, Belgia sau Franta. Marea Britanie nu ii primeste pentru ca este o tara "premium", unde deja sunt emigranti din tarile UE. Daca Anglia va iesi din Uniune si lira se va deprecia mai mult decat a facut-o deja, e posibil sa vedem sirieni si pe la Londra, mai multi decat sunt deja. Deocamdata piata muncii din Anglia e ocupata de romani, bulgari, unguri, polonezi. Londra e adevaratul Babilon, asta cat va mai sta in picioare.

Data înscrierii
    13.12.2007
    Posturi
    2.160
    Putere Rep
    21

Implicit

Pagina 18 din 20 PrimulPrimul ... 81617181920 UltimulUltimul

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente