Follow RomanianPortal on Twitter       
Rezultate 1 la 6 din 6

Subiect: Festival Romanesc la Biserica Sf Maria in Ohio

Data înscrierii
    18.07.2007
    Locație
    United States
    Posturi
    165
    Putere Rep
    13

Implicit Festival Romanesc la Biserica Sf Maria in Ohio

21,22 si 23 August, 2015 la biserica ortodoxa Sfinta maria din Cleveland
    Pentru toti Romaniil din Ohio si statele invecinate!!!!!mancare si bautua romaneasca. Muzica populara cu maestru Ghita Trimbitas
    Ultima modificare făcută de Alexandru22; 22.08.2015 la 00:02. Motiv: Nume

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    42

Implicit

Citat Postat în original de Alexandru22 Vezi post
    Pentru toti Romanii "va invit" la "mancare si bautua romaneasca". Muzica populara cu maestru Ghita Trimbitas.
    Tinere' Alex..22! ...sunt sigur ca mesajul tau suna tentant pt multi romani de prin preajma! ...dar suna de parca ai face invitatia undeva pe "luna"!

...pe de alta parte cand afirmi ca "va invit" ...multi o sa creada ca mancarea si bautura romaneasca ie pe buzunaru' tau!
    Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Data înscrierii
    13.05.2007
    Locație
    dairyland
    Posturi
    4.394
    Putere Rep
    35

Implicit

unde? în Ohio, cum bagi mâna pe dreapta?
    și când? într-o joi mai apoi?
    plecat de-acasă.

Data înscrierii
    18.07.2007
    Locație
    United States
    Posturi
    165
    Putere Rep
    13

Implicit

hai ca am schimbat sa sune mai bine l-am scris la repezeala. scuze pisoi !!!!!!!!! multumesc de corectare .
    Chitu A. Alexandru

Data înscrierii
    21.04.2010
    Posturi
    16
    Putere Rep
    0

Implicit

Am fost si eu o data, acum citiva ani...am stat doar 5 minute si nu stiam cum sa-mi iau copiii si sa plec mai repede...

Toti betivii, racneau pe acolo, si mirosea numai a tzuica...Nici nu le-am zis la copiii mei ca " mergem mami la biserica romaneasca, sa vezi si tu traditia"...Ce vorbesti, nu am stiut cum sa fug mai repede...toti betzivii...pishati pe ei si fantastic de urit...si vorbesc f serios!!!!

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.271
    Putere Rep
    40

Implicit

Citat Postat în original de May2010 Vezi post
    Am fost si eu o data, acum citiva ani...am stat doar 5 minute si nu stiam cum sa-mi iau copiii si sa plec mai repede...

Toti betivii, racneau pe acolo, si mirosea numai a tzuica...Nici nu le-am zis la copiii mei ca " mergem mami la biserica romaneasca, sa vezi si tu traditia"...Ce vorbesti, nu am stiut cum sa fug mai repede...toti betzivii...pishati pe ei si fantastic de urit...si vorbesc f serios!!!!
    mi se pare mie sau intr-adevar s-a produs in ani o transformare ? femeile romance sunt tot mai voluminoase si lipsite de forma. le aveam in amintire cu totul altfel..

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •